برادر من نوار سزاوار شهرت برای خدمت بزرگ چرب نوار برگر.

بخشی از آن برگر عظمت غیر قابل انکار است این نوار که در آن آن را (معمولا) خدمت کرده است. ساختمان در 2376 15th Street برگزار کرده است یک بار پس از 1870s; Neal Cassady آویزان در اینجا بود که آن را پل محل ساخت آن را ضرب و شتم برجسته. و به عنوان برادر من نوار آن جان سالم به در برد و برای بیش از پنجاه سال با هیچ تلویزیون در حالی که بازی موسیقی کلاسیک و ارائه همبرگر پیچیده شده در کاغذ مومی همراه با نمک و فلفل به اشتراک گذاشته سینی که هرگز تصویب سلامت-بخش جمع اوری در طول یک بیماری همه گیر.

به عنوان شهر شروع به خاموش کردن من به رهبری برادر من نوار به خیس خوردن مقداری از آن محیط و برگر گریس; روز بعد, مارس 15 شرکت مالک دنی نیومن اعلام کرد که این بار می خواهم برای آینده قابل پیش بینی و پیشنهاد به رفتن و یا گزینه های تحویل.

“از طریق کولاک, سهام, بازار یو پی اس و فراز زندگی و حتی جنگ های جهانی ما همیشه وجود دارد برای مهمانان ما و کارکنان ما” نوشت: در برادر من Facebook صفحه. این نوار همچنین اب و هوای خرید از محل توسط نیومن خانواده از جیم Karagas که می خواهم باز من برادر با برادر خود آنجلو در مارس 2, 1970; آن بوده است تا حد زیادی به کسب و کار به طور معمول از آنجا که معامله را از طریق رفت…تا به حال.

“و در حال حاضر در پی COVID-19 همه گیر” نیومن ادامه داد: “ما در حال انتخاب قرار داده و ما مهمانان و کارکنان اولین بار توسط به طور موقت بسته شدن درب ما و کند کردن روند گسترش این ویروس است.”

اما در حال حاضر به عنوان شهر به آرامی reawakens من برادر بار, بدست, برگشت در بازی ارائه منوی آن برای وانت و تحویل از 11 صبح تا 8 بعد از شش روز هفته است. محدود خدمات فرصتی برای بازگشت در دنده برگرد تا در پیش بینی از شهر و مقامات دولتی در نهایت رونمایی از یک تاریخ زمانی که رستوران ها و کافه ها می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن-در/نوشیدنی-در خدمت و تحت چه قوانین و مقررات برای ایمنی از کارگران و مشتریان.

“ما خوش شانس برای دریافت برخی از PPP بنابراین ما که یک راه برای گرفتن مردم را در انجام برخی از به روز رسانی نقاشی و تمیز کردن و قادر به کشف کردن حداقل موقت وانت و تحویل راه حل” نیومن می گوید. “ما در حال آزمایش آن…آن نبوده است, اما آن نشده است وحشتناک است.”

و در حالی که نیومن نگه داشته برادر من هرگز-باز-در-یکشنبه حکومت او شکستن یک سنت دیرین با این بازگشایی: در حال حاضر ثبت نام در این ساختمان حداقل به طور موقت.

اغوا شده توسط این علائم ارائه وانت و تحویل است که به نظر می رسید به طرزی جادویی به نظر می رسد در اواخر ماه گذشته من کاهش یافته است شب گذشته برای یک زن و شوهر از آن نوار همبرگر پیچیده شده در کاغذ مومی و با انتخاب توپینگ (فلفل ترشی و پیاز) ارائه شده در یک ظرف در کنار; گریس در حال حاضر نشان دادن در سمت کیسه.

در حالی که من از دست رفته عطر و طعم اضافی که بار خود را همیشه فراهم می کند همبرگر بودند تقریبا به خوبی مصرف شده در جدول اتاق ناهار خوری. خوب قطعا به اندازه کافی برای ارائه یک طعم و مزه از آنچه ما گم شده است در اینجا در دنور و آنچه ما مشتاق به تجربه دوباره یک بار در این شهر به حالت عادی برمی گرداند…و یا هر چه طبیعی جدید ممکن است.

حتی بدون ادويه سینی.

مشاهده بیشتر به گزینه های موجود در لیست ما از دنور رستوران ها ارائه انتخاب کنید و تحویل و همچنین به عنوان تخته سنگ رستوران انجام همان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de