در اینجا چگونه دنور فروشگاه های موسیقی در حال آماده سازی برای بازگشایی این آخر هفته

قبل از همه گیر بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی به نزدیک هفت ماه پیش یک اکثریت Flipside با موسیقی کسب و کار از مشتریان محلی برخی از آنها می آیند به اویختن را هفتگی متوقف می شود به انتخاب رشته, خرید چرخ دنده و یا سعی کنید از هر یک از صدها نفر از گیتار پدال اثر.

اما پس از coronavirus آمار, موسیقی, فروشگاه, آغاز فروش خیلی بیشتر از دنده آنلاین. سفارشات در آمد از کشورهای است که برخی از اولین پیاده سازی stay-at-home سفارشات — مانند واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک و نیوجرسی — و همچنین از مکان های دیگر در سراسر کشور و حتی از نیوزیلند.

Flipside نیز شاهد افزایش سفارشات برای شروع گیتار آکوستیک که مدیر فروش دیلن Washburn اعتبار به بسیاری از افرادی که مایل به یادگیری گیتار در حالی که صرف زمان بیشتری را در خانه. مردم نیز خرید بالاتر پایان گیتار چیزی Washburn حدس بزند ممکن است از نوازندگان دریافت محرک اقتصادی دولت چک.

Rupp درام صاحب الکس سیمپسون اشاره می کند که تجارت الکترونیکی به برداشت بیش از گذشته هفت هفته با فروشگاه فروش دنده ی Reverb و eBay و حمل و نقل آن در سراسر کشور است. سیمپسون می گوید: اکثر مشتریان خود را در حال خرید ملزومات مانند چوب سر و سخت افزار اما او را نیز به فروش تعدادی از اقلام است.

در موسیقی به دور محل در آرورا (یکی از چهار در کلرادو) مدیر ایان Gilchrist می گوید خود را در فروشگاه دیده شده است یک افزایش در فروش آنلاین و همچنین به خصوص در لوله آمپر, بالاتر پایان گیتار و بسیاری از پدال. اگر چه بسیاری از نوازندگان از دست داده اند کنسرتهایی بیش از همه گیر Gilchrist می گوید او نیست تجربه افزایش نوازندگان تلاش برای فروش دنده به تازگی اما او شنیده ام که مغازه ها پیاده شدن آب گرفتگی و او را متوجه مردم خیلی بیشتر فروش ابزار و تجهیزات از طریق Craigslist در.

اگر چه Flipside معمولا اقدام به خرید و معاملات با استفاده از دنده Washburn می گوید گرفته نشده است و بسیاری از بازیکنان در تلاش برای فروش تجهیزات وجود دارد یا نه. “من فکر می کنم اکثر بچه ها که من می دانم در حال برگزاری بر روی مسائل خود را و در حال انجام بسیاری از ضبط در خانه,” او می گوید.

برای سیمپسون می گوید بهار است که معمولا این زمان از سال زمانی که Rupp را می بیند افزایش در استفاده-دنده خرید و تعداد سوالات این فروشگاه دریافت کرده است برای استفاده خرید/ارزیابی بیش از گذشته هفت هفته نشده کاهش یافته است به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

هر دو موسیقی به دور و Flipside انجام شده است منظقه کسب و کار برای چند هفته گذشته. Gilchrist می گوید که آنها تا به حال یک میز در مقابل فروشگاه که در آن آنها می توانند انجام کسب و کار عادی اما مردم نمی تواند به فروشگاه سعی کنید از دنده.

این پنج شنبه, آوریل 9 Flipside خواهد بازگشایی در یک ظرفیت محدود. وجود خواهد داشت یک بررسی در فرایند درب و همه را ملزم به پوشیدن ماسک و بهداشتی کردن دست خود را. Washburn می گوید او سعی کنید به منظور محدود کردن تعدادی از مردم تست کردن تجهیزات.

“اگر کسی واقعا نیاز به سعی کنید چیزی خاص ما می توانیم آن را کشف کردن اما برای اکثر ما در حال رفتن به سعی کنید به نگه داشتن آن را به یک مقدار حداقل از تست” او می گوید.

پس Flipside با آن شناخته شده است انتخاب گسترده ای از گیتار-اثرات پدال Washburn می افزاید که این فروشگاه احتمالا نیاز است که مشتریان خرید همان پدال آنها تست شده برای جلوگیری از هر نوع آلودگی متقاطع.

Rupp برنامه های برای باز کردن در چهار شنبه, مارس 11 با سخت احتیاطی در محل.

“در حالی که ما برنامه ای برای ادامه بودن تنها درام فروشگاه در کلرادو باز هفت روز هفته” سیمپسون می گوید. “ما خواهد بود با محدود کردن تعدادی از کارکنان و مشتریان در ساختمان است. ما نیز نیاز به همه کارکنان به پوشیدن ماسک و ما برنامه ریزی برای اجرای دقیق اجتماعی-فاصله دستورالعمل داخل فروشگاه. در حالی که ما هیجان زده برای شروع خدمت ما در فروشگاه مشتریان یک بار دیگر اولویت اول ما باقی می ماند و ایمنی از مشتریان و کارکنان. ما به دنبال خواهد داشت هر CDC فدرال و ایالتی و محلی دستورالعمل ایمنی به نامه به منظور اطمینان از این که فروشگاه ما باقی می ماند یک محیط امن و سالم برای همه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر