بلنتیر مالاوی (AP) — مالاوی دیوان عالی کشور تایید جمعه که در سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری باقی می ماند نسخ و تازه رای برگزار می شود در ماه جولای.

دیوان عالی کشور تایید زودتر حکم یكپارچه دادگاه قانون اساسی که رئیس جمهور پیتر Mutharika را 2019 انتخابات نامعتبر بود به دلیل بی نظمی های گسترده.

Mutharika که منجر حزب دموکراتیک مترقی و ملی هر دو کمیسیون انتخاباتی به دادگاه تجدید نظر علیه این حکم دادگاه قانون اساسی به دیوان عالی کشور. هفت عضو پانل از قضات را رد تجدید نظر در روز جمعه. دیوان عالی کشور نیز گفت: این خواست انتخابات برگزار می شود اما زودتر “اکراه” با موافقت دادگاه قانون اساسی اولیه قاب زمان پس از تاریخ جدید رای باقی مانده جولای 2.

این فقط دومین بار در انتخابات ریاست جمهوری در آفریقا لغو شده است توسط دادگاه پس از دادگاه که حکومت در برابر کنیا به نتایج انتخابات در سال 2017.

79-در سال Mutharika شد اولین منتخب در سال 2014 موفقیت جویس باندا که تا به حال تبدیل شدن به رئيس جمهور پس از Mutharika را برادر Bingu wa Mutharika درگذشت در حالی که رئیس جمهور در سال 2012.

Mutharika را متهم کرده بود که دادگاه از تعصب و هشدار توسط رئیس دیوان عالی عدالت اندرو Nyirenda در برابر ساخت اتهامات بی جا در برابر قانون و دادگاه است.

دیوان عالی کشور نیز حکم داد که تنها داوطلبانی که در اعتراض به ناقص انتخابات در سال 2019 باید مجاز به ایستادن دوباره در ماه جولای.

قرار می دهد که به سوال رئیس جمهور Mutharika تصمیم به انتخاب Atupele Muluzi پسر رئیس جمهور سابق Bakili Muluzi به عنوان همسر در حال اجرا برای هر انتخابات جدید در این سال است. Muluzi که رهبر مخالفان ایران جبهه دموکراتیک ایستاده در برابر Mutharika در سال گذشته انتخابات اگر چه او همچنین عضو کابینه خود را.

همچنین در شک و تردید است که این تصمیم با مخالفت حزب کنگره مالاوی رهبر لازاروس Chakwera که آمد دوم در سال گذشته, نظر سنجی برای انتخاب معاون رئیس جمهور Saulos Chilima که سوم خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de