لس آنجلس (AP) — برای کالیفرنیا جسارت خارج از پوشیدن یک ماسک خواهد بود به عنوان مشترک به عنوان قرار دادن بر روی کلاه یا عینک آفتابی زمانی که دولت شروع به تدریج کاهش stay-at-home سفارشات در روز جمعه. اما قوانین در مورد پوشش صورت متفاوت از شهرستان به شهرستان و معلوم نیست چه اجرای قانون ممکن است مانند نگاه.

ماسک شده اند در همه جا ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی و کلینیک های پزشکی از اوایل روز از coronavirus بیماری همه گیر. در پیاده رو و متراکم از شهرستانها مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو مردم شده اند با پوشیدن ماسک برای هفته بستر گسترده برای تعداد کمی از دیگران که چهره نیستند تحت پوشش.

در حال حاضر ماسک مورد نیاز خواهد بود برای مشتریان و کارکنان در برخی از خرده فروشان بازگشایی تحت دستورالعمل های جدید است که همچنین شامل تماس-رایگان معاملات دولتی گاوین Newsom پنج شنبه اعلام کرد.

در سام یک گوشه فروشگاه در نزدیکی سان فرانسیسکو شهر )چند نشانه یادآوری مشتریان خود را برای پوشش چهره و کارمندان شناخته شده است به پا زدن کردن افرادی که نمی انجام این کار است. برخی از مشتریان به سادگی بلند تی شرت خود را بیش از خود بینی و دهان در حالی که در حال اجرا برای گرفتن چیزی سریع.

شهردار لندن نژاد گفت: ساکنان شهر باید همچنان به پوشیدن پوشش صورت و به دنبال فاصله اجتماعی مورد نیاز در زمانی که انتظار در خط در تازه افتتاح کسب و کار مانند گل و یا کتابفروشی ها.

Dannie Holzer گفت که او می پوشد یک ماسک پارچه بیشتر از زمان, اما آن را در زمان خاموش در حالی که غذا خوردن او ناهار در نزدیکی آلامو مربع پارک که در آن او قادر به نگه داشتن مورد نیاز شش فوت (1.8 متر) از دیگران است.

“من آن را می پوشند به خاطر من احترام مردم دیگر و من نمی دانم چه کمبود ایمنی ممکن است آنها را” Holzer گفت. او استفاده کردم به پوشیدن ماسک زیرا او سوار اتوبوس های عمومی که در آن آنها مورد نیاز در راه خود را به و از کار خود را در یک درمانگاه ماری جوانا.

Holzer گفت: او نا امید می شود وقتی می بیند مردم با چهره خود را کشف در داخل یک فروشگاه.

“من فکر می کنم معمولا” من انجام این کار را برای نفع خود را به طوری که آن را خوب خواهد بود اگر شما همین,’ ” Holzer گفت.

مقامات بهداشتی در بسیاری از منطقه خلیج سان فرانسیسکو — از جمله گردشگاه عمومی, Contra Costa, Marin, شهرستان سن ماتئو و سونوما شهرستان — مورد نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک زمانی که آنها خانه های خود را ترک. پس قبلا تنها به شدت اصرار رو پوشش مقامات در نزدیکی Napa County روز پنج شنبه گفتند که حکم آنها.

ساکنان منطقه خلیج به طور کلی متمایل به قوانین جدید نهاد در طول COVID-19 بحران و نمایندگان را صادر بسیار کمی استناد به خاطر عدم رعایت گفت: گروهبان. ری کلی از آملدا.

“این واقعا سخت است برای کسی ارسال یک بلیط زمانی که آنها فقط از دست داده و کار خود را زمانی که آنها در حال زندگی در زمان بحران” او گفت:. “اما اگر آن را فاحش و صحبت شما به خودتان را به یک بلیط سپس ما هیچ انتخاب است.”

به طور مشابه در لس آنجلس, مقامات امیدوار “مهربانی و شفقت” خواهد بود به اندازه کافی برای متقاعد کردن “گروه کوچک” از کسانی است که پوشیدن ماسک, وزارت بهداشت, مدیر باربارا فرر گفت. وی تاکید کرد: صاحبان فروشگاه ها را مودبانه رد خدمات به مردم بدون پوشش صورت.

در مسیرهای پیاده روی در اطراف لس آنجلس کانتی کارکنان خواهد بود در دست به مطمئن شوید که کوهنورد هستند با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله مناسب, مقامات گفت.

به جنوب در اورنج کانتی, ماسک توصیه می شود اما لازم نیست. در مرکز نوار در شهر وست مینستر یک عضو از یک فروشگاه مواد غذایی تمیز کردن خدمه تا به حال یک ماسک آویزان در اطراف گردن او نیست بر دهان و بینی او به عنوان ارائه سبد خرید برای یک مرد عبور در روز پنج شنبه. او همچنین یک ماسک آویزان در اطراف گردن خود را.

در شمال کالیفرنیا سه شهرستان با چند تایید COVID-19 موارد مجاز انواع کسب و کار برای بازگشایی اوایل این هفته. همه خریداران عینک ماسک چهارشنبه در یوبا سیتی ساتر بازار که در آن حدود 18 حدود 50 فروشگاه باز شد.

یوبا سیتی-ساتر سلامت افسر دکتر Phuong Luu با صدور یک هشدار برای کسب و کار مطمئن شوید کارکنان خود و مشتریان تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن پوشش صورت به عنوان مورد نیاز توسط محلی سفارشات.

“من درک می کنم که برخی از مشتریان ممکن است به شدت شی به صورت پوشش نیاز, اما ایمنی طولانی مدت از جامعه ما در معرض خطر” Luu نوشت.

ملی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند با پوشیدن پوشش صورت است که پوشش بینی و دهان مانند T-پیراهن bandannas و غیر پزشکی ماسک به دلیل عفونت می تواند گسترش از یک فرد بدون علامت به سادگی با صحبت کردن.

“ساده ماسک پارچه یک راه برای مهار ترشحات تنفسی مناسب در منبع و قرار نیست افراد دیگر در معرض خطر” CDC گفت: در فروردین بیانیه. “ماسک تله قطرات قبل از آنها به محیط زیست است.”

در پارک در سان فرانسیسکو, Dannie Holzer گفت: در حالی که غیر ماسک-استفاده کنندگان درمانده او متوقف می شود و از تماس با مردم است.

“من نمی تواند کسی که به مردم می گوید چه باید بکنید,” او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اولگا R. رودریگز در سان فرانسیسکو و امی Taxin در وستمینستر کالیفرنیا کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de