پس از پوش بک از رانندگان اتوبوس و مقامات منتخب لس آنجلس را در شبکه حمل و نقل — شلوغ ترین در سواحل غرب — نیاز مسافران به پوشیدن ماسک در هیئت مدیره شروع دوشنبه.

برای اولین هفت هفته از coronavirus بحران حمل و نقل متروپولیتن بود خودداری کردند در نیاز به ماسک و گفت: اجرای این قانون در سیستم گسترده ای عملی نخواهد بود.

سیاست تغییر شرح زیر است انتقاد از مترو رانندگان اتوبوس که گفت: کمبود ماسک در هیئت مدیره ساخته شده آنها ترس برای سلامت خود و برای رفاه کارگران ضروری در هیئت مدیره.

“ما می خواهیم اپراتورهای اتوبوس به می دانم که ما در حال گوش دادن به آنها” مترو گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را. مقامات گفت که آنها “می دانم که برخی از کارکنان شده است در رسانه های اجتماعی و گفتن اخبار رسانه ها این است که یک تغییر آنها می خواهند.”

تبلیغات

در یک شنبه نامه اصرار مترو به اتخاذ ماسک سیاست لس آنجلس سرپرست جانیس هان گفت که اجازه می دهد مسافران بدون پوشش صورت به سوار “را تهدید می کند به ترکیب گسترش” از coronavirus چرا که کارگران در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و سایر ضروری کسب و کار با تکیه بر حمل و نقل عمومی.

L. A. شهرستان ماسک مورد نیاز در داخل ضروری کسب و کار از آوریل 16. ماسک و یا پارچه پوشش صورت مانند سربند یا یک گردن گتر می تواند کمک به جلوگیری از انتقال coronavirus مقامات بهداشتی می گویند.

مترو مقامات گفت که آنها تا به حال ساخته نشده ماسک های اجباری چون افراد معلول و با برخی از شرایط بهداشتی از جمله مشکل تنفس شده اند توصیه به پوشیدن ماسک. آژانس, مقامات گفت: “به دنبال حفاظت از آزادی های مدنی از تمام سواران به بیشترین حد ممکن است.”

تبلیغات

مترو گفت: در آن وب سایت است که اجرای خواهد بود یک “کار در حال پیشرفت” و اضافه کرد که آنها نمی خواهند برای قرار دادن رانندگان اتوبوس و یا افسران پلیس در “یک موقعیت غیرقابل دفاع که در آن درگیری با سواران تشدید می شود — به عنوان دیده ایم اتفاق می افتد در شهرهای دیگر است.”

هان تا به حال تحت فشار قرار دادند مترو به ارائه ماسک به هر سوار که یکی را نداشته باشند. مترو گفت: مقامات “خواهد شد و به دنبال راه های آژانس می تواند کمک به سواران به دست آوردن پوشش صورت در حالی که حفاظت از خود ما عرضه پوشش های مورد نیاز برای کارکنان ما است.”

مشابه صورت پوشش مورد نیاز را به اثر در تصادف مرگبار قطار در لس آنجلس اتوبوس های شهر و در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در روز دوشنبه.

عمده شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا آمریکا و متحد گفته اند که آنها نیاز به ماسک با شروع این ماه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de