سئول کره جنوبی (AP) — کره شمالی روز جمعه ناودان کره جنوبی برای “بی پروا” نظامیان در نزدیکی خود مورد مناقشه دریای مرز اما جنوب به سرعت هرگونه آموزش در این منطقه صحنه چندین خونین بین کره ای نیروی دریایی درگیری است.

این کشمکش آمد و پنج روز پس از رقبا رد و بدل تیراندازی همراه خود مرز زمینی که سئول می گوید شمالی آغاز شده است. وجود دارد هیچ شناخته شده تلفات در هر دو طرف است اما این حادثه برای من یادآوری مداوم تنش در شبه جزیره.

بیانیه ای از شمال این وزارت از مردم نیروهای مسلح را متهم کرد کره جنوبی از بسیج جت های جنگنده و کشتی های جنگی برای دریل در غرب دریای مرزی در روز چهارشنبه.

“چنین بی پروا حرکت نظامی جنگ طلبان از سمت جنوب به ارتفاع از رویارویی نظامی گفت:” بیانیه های انجام شده توسط شمال را رسانه های دولتی. “این قبر تحریک آمیز که می تواند هرگز نادیده گرفته شده و این وضعیت نیازمند یک واکنش لازم را از ما.”

کره شمالی گفت: کره جنوبی دریل نقض 2018 موافقت نامه های که نیاز به هر دو کشور برای توقف شلیک تمرینات همراه خود را در زمین و دریا مرزها به پایین خط مقدم animosities.

کره جنوبی وزارت دفاع گفت: آموزش شکستن نیست توافق زیرا آنها صورت گرفت در غربی آن آب حدود 300 کیلومتر (186 مایل) به دور از دریا و مرز است. یک مقام وزارت, درخواست ناشناس ماندن با استناد به بخش قوانین گفته است که کره جنوبی شده است حفظ آمادگی نظامی خود را بدون نقض 2018 موافقت نامه.

روز یکشنبه در سئول گفت: چندین گلوله شلیک شده از کره شمالی رخ داد یکی از آنها خط مقدم گارد پست قبل از کره جنوبی سربازان اخراج 20 عکس های هشدار دهنده در پاسخ. کره جنوبی با ارسال پیام درخواست کره شمالی توضیح این حادثه اما شمال هنوز برای پاسخ به گفته وزارت دفاع است.

روابط بین این دو به طور قابل توجهی بهبود یافته در سال 2018 به عنوان رهبران خود برگزار شد و سه دور از مذاکرات اجلاس. اما بسیاری از آنها برای ایجاد روابط حسنه شد متوقف شده به عنوان گسترده دیپلماسی بین پیونگ یانگ و واشنگتن به حرکت آمد و با توجه به اختلافات بیش از شرایط زیر که کره شمالی می تواند به طور کامل کنار گذاشتن برنامه هسته ای خود را.

این کره باقی مانده تقسیم در امتداد ترین در جهان به شدت غنی شده مرز پس از پایان 1950-53 جنگ کره. ایالات متحده ایستگاه های مورد 28,500 نیروهای نظامی در کره جنوبی برای کمک به جلوگیری از پرخاشگری بالقوه از کره شمالی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de