آرلینگتون در هیئت مدیره مدرسه با نام جدید سرپرست مدارس برای شمال ویرجینیا سیستم مدرسه.

پس از پنج ماه های سراسر کشور جستجو آرلینگتون مدرسه مدیره به اتفاق آرا تصویب فرانسیسکو Durán جدید سرپرست در طول پنج شنبه شب نشست.

Durán در حال حاضر به عنوان رئیس علمی و سهام افسر همسایه مدارس عمومی کانتی فیرفکس. او طول می کشد در آرلینگتون مدارس عمومی در تاریخ 1 ژوئن.

قرارداد خود را برای چهار سال و شامل یک پایه حقوق و دستمزد سالانه از 250.000 دلار است.

“دکتر Durán دقیقا چاشنی سرپرست ما در حال حاضر نیاز به رهبری مدرسه ما تقسیم از طریق بحران همه گیر و پیشبرد کار ما به حمایت آموزشی و موفقیت شخصی برای همه دانش آموزان ما” گفت: آرلینگتون هیئت مدیره مدرسه صندلی Tannia Talento در آزادی.

Durán دو زبانه مربی از 26 سال فارغ التحصیل از دانشگاه نیومکزیکو و شروع کار خود را با آلبوکرک مدارس دولتی.

او بعد از دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت آموزشی از دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو و مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در سازمان و رهبری از دانشگاه کلمبیا.

Francisco Durán
فرانسیسکو Durán خواهد بود سرپرست آرلینگتون مدارس عمومی کانتی. (حسن نیت ارائه میدهد آرلینگتون مدارس عمومی کانتی)

در طول زندگی حرفه ای او به عنوان یک معلم و مدیر او با این سن فرانسیسکو Unified School District فیلادلفیا و مدارس شهرستان. او نیز در خدمت دو دوره به عنوان سرپرست از ترنتون مدارس دولتی در نیوجرسی

Durán نقل مکان کرد و به مدارس عمومی فیرفکس کانتی سیستم در سال 2015. به عنوان رئیس علمی و سهام افسر به او کمک توسعه “یکی Fairfax” که از آن به عنوان یک اجتماعی و نژادی سهام سیاست با هدف بسته شدن فرصت دسترسی و دستیابی شکاف.

Durán جایگزین موقت سرپرست Cintia جانسون که بازگشت به نقش خود به عنوان دستیار سرپرست خدمات اداری.

“از طرف هیئت مدیره مدرسه, من می خواهم برای تشکر از سرپرست موقت جانسون برای ما که منجر به جلو در این زمان بحران و تزلزل او تعهد به خدمت کارکنان ما دانش آموزان و جامعه” گفت: Talento.

Cintia در زمان بیش از هفت. 1, 2019 پس از آن سرپرست Patrick J. Murphy بازنشسته شد. Cintia اعمال نمی شود به صورت دائمی برای موقعیت دائمی است. سی و نه نفر از جمله Durán کاربردی برای ارسال.

مورفی که صرف بیش از 30 سال در آموزش و پرورش عمومی در ویرجینیا رفت و تبدیل به سرپرست برکلی در مدارس شهرستان در غرب ویرجینیا تکدی.

Durán را آغاز تصدی خود جلسه از راه دور با کارکنان و دانش آموزان و خانواده ها و اعضای جامعه. یک سری از آنلاین شهر سالن جلسات برگزار خواهد شد به طوری که مردم می تواند از او سوال. خرما برای کسانی که جلسات هنوز اعلام شده است.

برای ارسال سوال برای Durán ژوئن تاون هال جلسات ایمیل engage@apsva.us.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de