کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون رای دادند روز شنبه به حکم L. A. County Sheriff الکس بیانوبا به نظر می رسد در جلسه بعدی خود به بحث در مورد دست زدن به او از شیوع کروناویروس در زندان های مارک اولین استفاده از قدرتمند جدید نظارت ابزار.

“من فکر می کنم آن را ظالمانه است که کلانتر اینجا نیست برای پاسخ به سوالات در مورد آنچه در جریان است در زندان گفت:” کمیسر پریسیلا Ocen که پیشنهاد کرد که زندانیان هستند که قرار دارد در شرایطی است که افزایش آسیب پذیری خود را به پیمانکاری ویروس.

به اتفاق آراء آمد و پس از کلانتر کاهش پنل درخواست که بیانوبا یا یک مقام ارشد شرکت در پنج شنبه مجازی جلسه بود که جریان زندگی می کنند به بحث در مورد پیشنهاد خود را به نزدیک دو ایستگاه های گشت و قطع خدمات دیگر به کاهش بخش کسری بودجه. نه او و نه یک نماینده نشان داد.

در ماه مارس رای دهندگان به شدت تایید اندازه گیری R توزیع کمیسیون مستقیم قدرت به صدور احضاریه به بررسی رفتار درون کلانتر.

تبلیغات

این معلوم نیست که آیا بیانوبا برنامه های خود را مطابق با این حکم.

در یک بیانیه کلانتر گفت: “ما دریافت نکرده اند یکی از این بیانیه و به هیچ وجه جزئیات آنچه که آنها درخواست. بعلاوه هر حکم خدمت به LASD خواهد بود پردازش شهرستان به عنوان مشاور این ممکن است زمان انتظار دادخواهی.”

پانل است که به دنبال شهادت در مورد کلانتر سیاست و مدیریت از شیوع ویروس در زندان که در آن تعدادی از زندانی عفونت بیش از دو برابر در یک هفته. به عنوان روز پنج 248 زندانی تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس از 115 در 30 آوریل. مقامات در حال انجام آزمایش های بیشتری از جمله از همه جدید رزرو.

بازرس کل حداکثر شکارچی با اشاره به زمان ” گزارش یک خوابگاه در مردان زندان مرکزی که در آن 100 نفر قرار دارد در تختخواب هستند که سه پا از هم جدا و گفت: او را دریافت شکایات تنگناها در تست زندانیان با علائم. او گفت: 43 درصد از مردم که خوابگاه به نظر می رسد واجد شرایط برای انتشار است.

تبلیغات

“ایده این است که من فکر می کنم ابراز شده کلانتر که اگر ما به مردم به خواب سر تا پا است که طول می کشد مراقبت از این مشکل است. آن را نمی کند” شکارچی گفت. “از آنجا که در سفری سه گانه کسی را سر صف با کسی سر و آنها سه فوت از هم جدا و کسی بالاتر از کسی و آنها سرفه است. بنابراین در پایان روز این است که برای انتقال این ویروس اگر کسی بیمار است.”

بیانوبا به طور قابل توجهی کاهش جمعیت زندان در پاسخ به این بیماری همه گیر. همانطور که از پنج شنبه در زندان که به طور معمول به خانه 17,000 مردم برگزار شد 11,837 زندانیان با توجه به کلانتر.

برخی از منتقدان ادعا می کنند که L. A. شهرستان انجام داده است و نه به اندازه کافی. اخیر کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ادعا می کند که زندانیان در حال آزمایش حتی زمانی که آنها نشان می دهد علائم و عدم فضای کافی برای فاصله فیزیکی. طرح دعوی در دادگاه ادعا زندانیان ندارد و به اندازه کافی صابون و یا یک راه امن برای خشک کردن دست خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de