نخل کویر مرد سقوط ماشین خود را صبح روز چهارشنبه چاقو خوب سامری که در تلاش برای رایگان دختر خود را از خراب کردن و سپس پرت دختر یک صخره کشتن او با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر.

آدام اسلاتر که دوره نقاهت در بیمارستان خواهد بود دستگیر و رزرو به ظن قتل یک بار او را مرخص بخش کلانتر گفت. در روز پنج شنبه گروه گذاشته زنجیره ای از حوادث که به اوج خود رسید در دختر خود مرگ است.

در 8:30 صبح روز شنبه نمایندگان از کف کویر کلانتر ایستگاه در پاسخ به یک سلاح سرد در پارکینگ یک کلیسا در Indian Wells. وجود آنها در بر داشت یک زن مجروح و خود را شناسایی ضارب به عنوان اسلاتر 49 گروه گفت: در انتشار اخبار.

یک سخنگوی بخش کلانتر کاهش یافته است برای مشخص کردن زن در رابطه به اسلاتر اما گفت که او دچار جراحات در خشونت حادثه است.

تبلیغات

پدرش مایکل Grome گفت که او ازدواج کرده بود به اسلاتر اما تا به حال نقل مکان کرد و یک ماه پیش از ترس برای ایمنی خود را. از زمان به زمان او را ملاقات اسلاتر — همیشه در عمومی — بنابراین او می تواند دختر خود را جشن اولین سالگرد تولد خود در ماه آوریل Grome گفت.

صبح روز چهارشنبه Grome گفت: دختر خود را به او گفتم اسلاتر صعود به ماشین خود را در کلیسا پارکینگ و گفت: “شما در حال مرگ امروز. ما همه در حال مرگ است.”

او مشت خود را فرو برد و یک چاقو به ران و چانه Grome گفت. زمانی که شاهد کشف حمله و شروع به بوق, اسلاتر کشیده دختر خود را از او صندلی ماشین و در زمان خاموش Grome گفت. نمایندگان radioed از شرح اسلاتر و ماشین او فرار کرد در بخش کلانتر گفت.

حدود 30 دقیقه بعد گشت بزرگراه کالیفرنیا گزارش شده برخورد کردن بزرگراه 74 جنوبی از Coachella Valley Vista Point lookout. اسلاتر خودرو لغو شد و چند صد فوت کردن بزرگراه ها با توجه به کلانتر.

تبلیغات

خوب سامریان آمد به کمک او. یکی تلاش برای رهایی دخترش از سمت مسافر زمانی که اسلاتر زد اطراف خودرو با چاقو و کشیده دختر از سلاح های خود را با توجه به کلانتر. او پرت دختر بچه کردن “یک صخره شیب دار” و به دره بخش گفت.

اسلاتر زد خاموش شد اما به سرعت دستگیر و به کلانتر گفت. معاونان و CHP افسر در بر داشت خود را در دره مرده است.

“من برگزار شد و او در آغوش من روز قبل از” دختر پدربزرگ گفت: پنج شنبه. “او فقط او اولین گام خود را.”

دختر خود را از بیمارستان مرخص شده بود در روز پنج شنبه به لرزه درآورد اما دوره نقاهت Grome گفت. او شش ماه باردار با Slater, فرزند, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de