بازیکنان ائتلاف به دنبال فدرال پروب گرجستان تیراندازی

بازیکنان ائتلاف و ده ها تن از ورزشکاران حرفه ای با ارسال نامه ای جمعه به دادستان کل ویلیام Barr و FBI مدیر کریستوفر Wray درخواست فوری تحقیقات فدرال به تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery در گرجستان است.

این نامه همچنین ارسال به اریک Dreiband دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی را بدست آورد. آن را امضا رسید چنین ستاره های ورزشی به عنوان تام بردی استیو کر و بازیکنان ائتلاف موسسان Anquan Boldin و مالکوم جنکینز.

این ائتلاف تشکیل شد در سال 2017 به منظور بالا بردن آگاهی در مورد پلیس و روابط اجتماعی عدالت کیفری اصلاحات و آموزش و پرورش و پیشرفت اقتصادی. آن توسعه یافته از اختلاف بین NFL صاحبان تیم و این بازیکنان بودند که زانو را در طول سرود ملی را به تمرکز به بی عدالتی اجتماعی.

در این نامه درخواست شده است که اف بی آی و وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش منجر رسیدگی به عکسبرداری از اوبری یک مرد سیاه و سفید در فوریه. 23. دو مرد سفید, تراویس و گرگ McMichael شد متهم این هفته با قتل و تشدید حمله پس از یک تصویری از تیراندازی به بیرون درز شد.

ملی خشم بیش از این مورد دارای عقاید این هفته پس از تلفن همراه ظاهر که به نظر می رسد نشان می دهد که تیراندازی.

LeBron James واکنش نشان داد و با یک coupletweets شنبه گفت: “ما به معنای واقعی کلمه شکار روزمره/هر وقت ما پا در خارج از راحتی از خانه ما! نمی تواند حتی برای یک لعنت تنه زدن مرد!” همکار NBA ستاره Stephen Curry نوشت on Instagram: “AHMAUD ARBERY. مشمئز کننده آنچه را هنوز هم اتفاق می افتد در اینجا. آیا تماشای این ویدئو. احترام این مرد و خانواده اش است. به یاد داشته باشید نام و نام خانوادگی.””

مشابه درخواست برای تحقیقات فدرال ساخته شده توسط وکیل برای Arbery خانواده.

“اف بی آی گفت: این کمک و به عنوان پروتکل استاندارد ما مشتاقانه منتظر به کار با آنها باید اطلاعات به نور آمده بالقوه فدرال نقض” وزارت دادگستری سخنگوی مت لوید گفت.

ائتلاف نامه به نقل از اتهام تاخیر توسط گرجستان دادستان و می پرسد برای یک “قوی فدرال led تحقیقات … تنها راه برای بازگرداندن اعتماد جامعه است که آقای Arbery مرگ خواهد بود به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.”

آن را شامل 64 امضا از جمله Pro Football Hall of Famer Aeneas ویلیامز و NFL مدیر فوتبال عملیات Troy وینسنت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>