تا کنون هدف قرار دادن تا Postino WineCafe را جذب می کند $5 لیوان شراب قبل از 5 بعد از ظهر است و برای غیر ممکن است, با توجه برنامه کا ام. اما به عنوان این زمان فوق العاده ای باز فرصت را به استفاده از جدید Postino معاملات من دامن زده برای به دست گرفتن شانس من. این هفته وقت, واقعا, وارد, وقتی که هم اتاقی من و من تصمیم گرفتم که charcuterie باید در دفتر ثبت دعاوی حقوقی.

علاوه بر آن به طور منظم منو Postino توسعه چند ارزش ویژه بسته برای کسانی که به دنبال یک نگاهی به خانه کرد. شب تاریخ بسته ارائه می دهد یک وعده غذا برای دو نفر از جمله یک bruschetta هیئت مدیره یک مورد از “Snacky چیز” منو و سالاد برای خنک $25. Kickback بسته 45 دلار شامل یک bruschetta تخته سه تنقلات و پنیر هیئت مدیره. اگر شما فقط در آن برای Postino عالی شراب مجموعه شما می توانید دو یا چهار بسته از بطری در 30 دلار یا 55 دلار بود. با توجه به ما پنیر هوس انتخاب طبیعی به نظر می رسید پس زدن بسته بنابراین ما برداشت سگ بسته ما اسکیت و راه ما را به LoHi برای یک بعد از ظهر را انتخاب کنید تا.

Postino's wines are always a steal.گسترش

Postino را شراب همیشه یک سرقت.

لی چاوز بوش

جدا از آمدن به توقف کامل در خیابان 17 را hella تپه شیب دار چیدن منظقه در Postino را LoHi محل نسیم بود. فقط در داخل درب مبارک بسته از جمله نام خود را دریافت و دست نوشته یادداشت ها با پیام های دوستانه مانند “Good vibes داخل” نشسته در آماده همراه یک میز. من تضعیف در برداشت, معدن, Tetris-اد بسیاری از برو ظروف به کیف من و skated تا تپه به سمت جایی که من متوجه شدم که وجود دارد به مراتب بیشتر از یک جشن از من تصور که ما از جیبش جعبه پس از جعبه و uncapped یکی از نوار شراب توصیه می شود $15 قرمز مخلوط با ما جشن.

این bruschetta شد رضایت بخش غذا را نزد خود از جمله چهار toasts هر کدام با پر کردن های مختلف قطعه قطعه از وسط به چهار انگشت پسند گزش هر. یکی از هم اتاقی مبارزه برای غنی و شور و کالباس و سس پستو bruschetta در حالی که دیگر رفت و برای فلفل قرمز جم با پنیر بز. همه ما چشم قطعه باقی مانده از انجیر و prosciutto و محاکمه و درست آماده به کار از پنیر موزارلا و گوجه فرنگی و ریحان گرد کردن سفارش. در حالی که نا امید که آنها تا به حال اجرا از تن tartare و carpaccio ما هنوز هم به پایان رسید تا با سه خوب snacky انتخاب: گوجه فرنگی و پنیر موزارلا دو کبابی کباب (یک مرغ یک ریزه اندام فیله) و خیار و سیر و سس و گل کلم ترد که یک به یک برای ارائه بر رونمایی کرد.

The Kickback Pack gives you plenty of options for a happy hour spread.گسترش

Kickback بسته به شما می دهد مقدار زیادی از گزینه ها برای یک ساعت یک مبارک ،

لی چاوز بوش

گوجه فرنگی و پنیر موزارلا به طور خاص بر اساس stracciatella (تازه mozz مخلوط با خامه) بود creamier و مرطوب تر از متوسط خود را fior di latte ، در ضمن سیخ وارد یک کمی بیشتر در انتهای خشک اما بسیار روشن توسط آن به همراه ماست و خیار-مانند سس. ما منتظر یک کمی بیش از حد طولانی به پرده ما سوخاری گل کلم (که در حال تبدیل شدن به بیشتر خیس از ترد در حمل و نقل) اما آنقدر مسخ شده توسط شیرین در عین حال اسیدی تولیدات کشمش و جست و خیز romesco که ما را از دست ندهید بحران. اگر شما به منظور بهتر takeout گزینه (مگر اینکه شما زندگی می کنند در یک بلوک یا دو تا از کافه) خواهد بود Postino الهی کوفته و پنیر بز که من به یاد داشته باشید از روی علاقه از بازدیدکننده داشته است گذشته.

حتی با همه که فضل ما نمی تواند صبر کنید برای شیرجه رفتن به صفحه پنیر واقعی ما ولع مصرف از روز است. با سه نوع پنیر شیرین پینگ از آلبالو خشک و ملایم دارای مزه تند مربا به علاوه یک وعده سنگین از پیازی انگور بنفش آن لوکس بازی به ترکیب و ترکیب, طعم, تا زمانی که ما می بلعیدم هر لقمه و زمان آخرین. تنها چیزی که ما فکر بود که “چرا ما سفارش یک بطری شراب؟”

شما می توانید سفارش بایگانی اطلاعات از هر کدام از Postino مکان در 2715 خیابان 17 در LoHi و 145 برادوی در نانوایی محله. بازدید از Postino WineCafe سایت, ساعت, شماره تلفن و آنلاین منوها و پرداخت. مطمئن باشید که همچنین نگاهی به این شرکت را به سمت بالا صفحه به روز رسانی برای آخرین منظقه معاملات بهداشت و ایمنی اطلاعات و حتی دستور به Postino سبک مواد غذایی در خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de