چندین ماری جوانا سازمان ها با ارسال نامه ای به رهبران کنگره خواسته است که امن بانکی عمل زبان را شامل می شود در هر آینده اقتصادی امداد بسته است.

چرا که از ماری جوانا را, فدرال ممنوعیت اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار مشتری و انجام معاملات مربوط به مجوز گلدان کسب و کار پول نقد فقط. امن بانکی, قانون لایحه پیشنهاد شده توسط نماینده ایالات متحده اد Perlmutter که ایجاد فدرال برای حفاظت از بانک ها و موسسات مالی که در خدمت دولت قانونی ماری جوانا کسب و کار در حال حاضر به تصویب مجلس تبدیل شدن به اولین گلدان لایحه اصلاحات به انجام این کار. (کلرادو از حزب دموکرات بوده است هل دادن نسخه های مختلف بانکی خود را اندازه گیری به مدت هفت سال.) اما این پیروزی تقریبا هشت ماه پیش و این لایحه هنوز نقل مکان کرد و در سنا با بانکی سنای صندلی مایک Crapo آوازی در مورد اعتراض خود را به این لایحه و چگونه آن را بیشتر گیاه پذیرش اجتماعی.

پس از امن بانکی عمل موانع با Crapo, Perlmutter با ارسال نامه ای به سناتور کردم ولی هیچ جنبش است. در حال حاضر به عنوان ماری جوانا کسب و کار در حال مسدود شده و از دریافت هر گونه COVID-19 کمک های مالی — موضوع دیگری که Perlmutter و چند تن دیگر از اعضای کنگره در حال مبارزه از طریق قانون — بانکی امن عمل طرفداران در حال حاضر به دنبال در مسیرهای دیگر مانند گسترده COVID-19 اقتصادی بسته امداد و انتظار می رود معرفی شده در مجلس در هفته آینده است.

پیش از این که آمریکایی ها به صورت امن دسترسی به ماری جوانا, پروژه سیاست سازمان ملی اصلاح قوانین ماری جوانا و ملی شاهدانه انجمن صنعت با ارسال نامه خود به مجلس نانسی پلوسی و رهبر اقلیت کوین مک کارتی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“در مجموع ما نشان دهنده مصرف کنندگان و بیماران و هزاران نفر از دولت تنظیم و فرعی شاهدانه کسب و کار. این صنعت عمدتا متشکل از کوچک به متوسط کسب و کار در ادامه به ارائه امن شاهدانه پزشکی به بیش از 3 میلیون شاهدانه پزشکی بیماران در ایالات متحده است. با وجود این ضروری تعیین در بسیاری از کشورهای این ضروری کسب و کار و عدم دسترسی به خدمات مالی لازم برای بهینه سازی اجتماعی فاصله اقدامات برای اطمینان از ایمنی از شاهدانه پزشکی بیماران و کارگران و مردم” در این نامه می خواند. “حشیش صنعت فاقد دسترسی به خدمات بانکی است که می تواند از بین بردن معاملات نقدی و به حداقل رساندن انتقال ویروس.”

Perlmutter نیز با صدور بیانیه حمایتی. “شاهدانه کسب و کار و کارکنان خود را در حال حاضر به صورت عمومی قابل توجه ایمنی خطر و بدون دسترسی به سیستم بانکی و COVID-19 بحران است و تشدید این خطر با این ضروری کسب و کار نیاز به حرکت نقدی خود را-تنها معاملات خارج از فروشگاه” او می گوید. “در همان زمان بسیاری از این کسب و کار روبرو هستند و اختلال در زنجیره تامین خود را و در عملیات عادی و آنها باید واجد شرایط برای تسکین درست مانند هر دیگر حقوقی کسب و کار مشروع در طول این بیماری همه گیر. من ادامه خواهد داد به فشار برای گنجاندن امن بانکی عمل می کنند و یا اشکال دیگر برای کمک به این صنعت در آینده بسته است.”

حتی اگر از آن عبور می کند در خانه گنجاندن امن بانکی در ارائه هر گونه امداد رسانی بسته خواهد به احتمال زیاد با یک نبرد دشوار در سنا است. سناتور کوری گاردنر سعی مشابه حرکت در سال 2018 زمانی که او متصل زبان از ایالات خود عمل می کنند — اندازه گیری دادن متحده این حق را برای حکومت خود ماری جوانا سیاست — به اولین مرحله عمل مجموعه ای از اصلاحات قانونی برای فدرال ،

گاردنر متحده عمل می کنند علاوه بر این به ضرب گلوله کشته شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de