شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. پس در حال پیشرفت جمعه مربوط به ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

رستوران: رستوران در حال بررسی هر بخش از عملیات خود را در این بیماری همه گیر به عنوان اتاق ناهار خوری بازگشایی در برخی از مناطق. این شاخص که به شرح زیر رستوران ها و هتل ها غوطه ور است 27 درصد در سه ماه گذشته در میان بدترین در S&P 500.

— همان فروش فروشگاه در شرکت متعلق به روت کریس استیک محل سقوط 83.5% در ماه آوریل و برای رستوران ها هنوز باز را خارج و تحویل.

تمام اتاق ناهار خوری در شرکت متعلق به رستوران ها بسته اموزش نوازی گروه در روز جمعه گفت. و تحویل و 31 بسته شده است.

این شرکت انصراف راهنمایی های مالی برای سال خود را به حالت تعلیق سه ماهه سود سهام و سهم repurchases و به حالت تعلیق در تمام رستوران ساخت و ساز و غیر ضروری هزینه های سرمایه ای.

سفر: در برخی از مناطق خطوط هوایی ویران شده توسط یک نزدیکی وقفه در سفر در حال آزمایش بسیار کاهش یافته برنامه. نیز وجود دارد برخی از نشانه هایی از بازگشت برای خطوط کروز به عنوان به خوبی از آن بسیاری برای اولین بار به رسمیت شناخته شده و به شدت از شیوع بیماری به عنوان جدا مسافران انجام مصاحبه از کابین خود.

— لوفت هانزا هواپیمایی را دوباره فعال بخشی از ناوگان خود را در ماه آینده به عنوان آنها شروع به سطح شیب دار تا خدمات پس از اولیه اوج این بیماری همه گیر در اروپا است.

لوفت هانزا آن بودجه تابعه Eurowings و سوئیس سوئیس حامل قرار داده خواهد شد 80 هواپیما به سرویس شروع ژوئن 1. تا کنون شده است عامل محدود “بازگشت برنامه پرواز” طراحی شده برای پرواز با 80 هواپیما.

رویال کارائیب در روز جمعه گفت که رزرو برای سال آینده هستند “در محدوده تاریخی” در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته قبل از همه گیر رخ داد. قیمت 2021 cruises تا اواسط تک رقمی در مقایسه با این سال است.

این شرکت شاهد افزایش ابطال برای کروز رزرو این سال است.

دولت مرکزی و بانک: ملت زده در اوایل شیوع و برخی از ایالات آمریکا در حال بازگشایی اقتصاد خود را, اما در سرعت خنک و با دستورالعمل های دقیق.

استرالیا قصد دارد به بازگشایی اقتصاد در سه مرحله توسط ژوئیه اما وجود دارد هیچ برنامه ای برای باز کردن این کشور به طور کلی مسافران بین المللی در آینده قابل پیش بینی. نخست وزیر اسکات موریسون روز جمعه گفت ایالات متحده را تنظیم سرعت خود را در کاستن از محدودیت.

— شمال استان بولزانو است بازگشایی فروشگاه های آخر این هفته در سرپیچی از رم برنامه با استناد به ویژه اساسنامه که کمک های مالی برخی از آن استقلال است. با توجه به اساسنامه امضا جمعه, فروشگاه, ممکن است بازگشایی در روز شنبه پیش از رسمی مارس 18 باز تاریخ در سراسر کشور و به دنبال آن روز دوشنبه توسط میله, رستوران ها, آرایشگاه ها و موزه ها — که میله میله برای باز کردن در سراسر کشور تا ژوئن 1.

بازار: بازار در حال افزایش هستند و روز جمعه به عنوان آنها تمام هفته را با وجود ویرانگر اعداد موجود در ماهانه مشاغل آمریکا در گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de