سان فرانسیسکو مقامات پنج شنبه اعلام کرد که برخی از خرده فروشان مانند کتاب فروشی گل فروشی ها و فروشگاه های موسیقی خواهد بود که اولین فروشگاه مجاز با عمل نمای وانت آغاز مارس 18.

این حرکت نشانه متوسط گام در کاهش اقامت در خانه محدودیت. سان فرانسیسکو شده است محافظه کارانه تر نسبت به دیگر شهرستانهای کالیفرنیا که برنامه ریزی برای بازگشایی برخی از کسب و کار جمعه بر اساس قوانین جدید از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

“ما شده اند سخت در حال کار برای پیدا کردن راه هایی برای بازگشایی بیشتر کسب و کار و فعالیت های ایمن و مسئولانه” گفت: شهردار لندن نژاد در بیانیه ای. “شرکت دادن گزینه ای را برای بازگشایی و ارائه نمای وانت ارائه خواهد شد برخی از تسکین را برای هر کس در شهر ما — اجازه می دهد برخی از مردم را به بازگشت به کار در حالی که هنوز هم حفاظت از سلامت عمومی است. آخرین چیزی که ما می خواهیم برای دیدن سنبله در تعدادی از موارد و یا بستری شدن در بیمارستان, بنابراین ما در حال رفتن به نگه داشتن مسیر نزدیک ما کلید COVID-19 شاخص و آماده خواهد شد را به هر گونه تنظیم مورد نیاز برای نگه داشتن جامعه ما سالم است.”

زیر کسب و کار می توانید انجام دهید انتخاب کنید تا خدمات آغاز آوریل 18:

تبلیغات

  • کتابفروشی ها
  • گل
  • موسیقی و ضبط فروشگاه
  • سرگرمی و فروشگاه بازی
  • صفحه اصلی مبلمان و کالاهای خانگی
  • آرایشی و بهداشتی و زیبایی عرضه
  • هنر لوازم فروشگاه
  • ابزار موسیقی و لوازم فروشگاه
  • دوخت سوزن دوزی و تکه کالا فروشگاه

Newsom اعلام جدید کروناویروس پادمان و پروتکل برای فروشگاه های خرده فروشی ها و محل های کار واجد شرایط برای بازگشایی جمعه و در هفته های آینده به مناسبت آغاز کالیفرنیا کاهش تدریجی از اقامت در خانه نظم و تلاش به rekindle یک اقتصاد دولتی ویران شده توسط این COVID-19 بیماری همه گیر.

بر اساس این طرح در رستوران ناهار خوری کارواش و برخی از ساختمان های اداری نیز می تواند مجاز به بازگشایی در هفته آینده اگر مقامات بهداشت عمومی در شهرستان هستند قادر به نشان می دهد که گسترش coronavirus تثبیت شده وجود دارد. مقامات شهرستان باید ثابت کند به دولت است که آنها را مناسب تست و بیمارستان ظرفیت و توانایی برای منزوی کردن مردم با این ویروس و اثری که آنها تماس گرفت.

Newsom گفت: در اوایل این هفته که کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی خرده فروشان و فروشگاه های لباس و دیگران می تواند بازگشایی برای منظقه وانت به عنوان اوایل به عنوان جمعه, مگر اینکه منع توسط سخت تر محدودیت های محلی. تولید کنندگان و تامین کنندگان است که ارائه کالا برای کسانی که کسب و کار نیز خواهد بود و مجاز به ادامه فعالیت است.

عضویت در خبرنامه

داستان شکل گیری کالیفرنیا

کنید تا به سرعت با ما ضروری کالیفرنیا عضویت در خبرنامه فرستاده شش روز در هفته.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

دولت توصیه است که خرده فروشان در ادامه به تشویق فیزیکی فاصله و پیاده سازی “دست آزاد” راه هایی برای مشتریان به پرداخت. تولید کنندگان باید داخل شکستن مناطق و انبارها باید حمل و بهداشت مواد در هنگام تحویل و ارائه کارکنان با شخصی, دنده محافظ, دکتر گفت: علامت Ghaly دولت وزیر بهداشت و خدمات انسانی.

در لس آنجلس, نمایندگی مجاز و فروش خودرو و انواع دیگر آجر و ملات فروشگاه ها — از جمله گل و کسانی که فروش اسباب بازی, موسیقی, کتاب, پوشاک و لوازم ورزشی — را مجاز به باز کردن برای منظقه وانت تنها شروع جمعه. در فروشگاه خرید نمی شود مجاز است.

“من با احتیاط خوش بینانه, اما ما نمی توانیم حرکت بیش از حد به سرعت” شهرستان سرپرست هیلدا سولیس میگوید. “به سادگی قرار دادن ویروس نمی شود هیچ کمتر خطرناک در طول این زمان ما در حال اقامت در خانه, بنابراین ما نیاز به مراقب باشید و ما باید به طور عمدی.”

با توجه L. A. شهرستان و اندازه و حتی آرامش بخش چند مفاد بهداشت محلی می تواند به طور قابل توجهی افزایش می دهد که چگونه بسیاری از مردم در حال آمدن به تماس با یک دیگر, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت.

تبلیغات

که او اضافه شده این است که چرا “ما قصد داریم برای رفتن فوق العاده آهسته و به همین دلیل است که ما نمی خواهیم به انجام این کار در هزینه های زندگی مردم است.”

“ما حق داشته باشیم که اگر این اطلاعات به نظر می رسد مانند ما در حال حرکت در جهت اشتباه ما نیاز به یک مجموعه ای متفاوت از اقدامات” او گفت:.

در Ventura County, منظقه وانت به زودی نیز در دسترس خواهد بود در کتاب فروشی, لباس, فروشگاه گل و مغازه های ورزشی, مقامات وجود دارد گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de