در شانزده, indie در, پاپ ترانه سرا سوفی خاکستری است که هنوز هم جای تعجب است که او را در ساخت یک چلپ چلوپ به عنوان یک موسیقیدان است.

“من در یک بسیار ورزشی و آنها سعی در قرار دادن من به هر ورزش وجود دارد و هیچ یک از آن ها کلیک کرده تا یک روز من حدس می زنم من فقط تصمیم گرفتم که من می خواستم به بازی گیتار” او به یاد می آورد.

بنابراین او در زمان صدا و گیتار درس و شروع به نوشتن به طور منظم با الهام از معلمان او و امید به مانند تیلور سویفت. در حدود سن نه سالگی او شروع به اشتراک گذاری آهنگ های او با پدر و مادر و معلمان موسیقی; آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند و او را تشویق به رفتن نگه دارید.

در دسامبر 2019 او قرار داده و او اولین ترانه “پیچ خورده” آنلاین; این رو برخی از بازی های رادیویی و بیش از 60 ، 000 مردم در جریان آن — اعداد برای یک هنرمند فقط گرفتن او شروع می شود.

“من فقط احساس می کنم بسیار خوش شانس,” او می گوید. “من می دانم که بسیاری از مردم به دنبال موسیقی به رویای خود را و من می دانم که تماشای این اعداد رشد احساس بسیار سورئال برای من. من می خواهم بگویم بزرگترین تغییر برای من شده است با احساس حرفه ای اطراف من منتشر شده است. من مدیر و هارون و من صحبت شد و او گفت: آن را مانند ما به روز رسانی. من واقعا فکر می کنم که درست است و من امیدوارم که همچنان با هر آهنگ را به آمده است.”

آخرین آهنگ “دختر” قطره جمعه, مه 8.

“‘دختر’ آغاز شده به عنوان من فقط دیوانه در یک مرد پس از آن که خط شما رو یک دوست دختر شما نمی به من بگویید در مورد’ ظهور به سر من و این بود که با این آهنگ شروع به نوشتن خود را,” او توضیح می دهد. “برای من این آهنگ واقعا رفت و از من فقط تلاش برای بدست آوردن احساسات من را به یک داستان در مورد گرفتن فریب خورده. اما بر خلاف بسیاری از آهنگ های دیگر در مورد این موضوع من می خواستم آن را برای توانمند سازی دختران دیگر به جای قرار دادن آنها را.”

اتمام “دختر” در مارس 8 در Sophie خاکستری مختلف جریان سایت; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد موسیقی خود را بر روی وب سایت خود و Facebook و Instagram صفحات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de