سه نفر در بیمارستان کودکان لس آنجلس نمایش داده می شود که علائم شبیه به بیماری کاوازاکی یک بیماری نادر است که می تواند به تضعیف عروق خونی در کودکان, آزمایش مثبت آنتی بادی در برابر رمان coronavirus نشان می دهد پتانسیل ارتباط بین کم فهم سندرم و این ویروس با توجه به یک دکتر که مطالعات کاوازاکی بیماری است.

به تازگی پزشکان در لس آنجلس و نیویورک و انگلستان را شناسایی کرده اند یک بیماری به نام کودکان التهابی چند سیستم سندرم یا PIMS در میان کودکانی که آزمایش مثبت آنتی بادی در برابر رمان coronavirus دکتر ژاکلین Szmuszkovicz, یک متخصص قلب و عروق اطفال در بیمارستان کودکان لس آنجلس در مصاحبه ای گفت:.

حضور چنین آنتی بادی نشان می دهد که کودکان قبلا آلوده با COVID-19 بیماری ناشی از coroanvirus, او گفت:.

“این واقعیت خود آنتی بادی آمد مثبت به معنی این التهاب ممکن است در پاسخ به یک COVID-19 عفونت در گذشته” Szmuszkovicz گفت.

تبلیغات

او تاکید کرد که پزشکان و محققان در سراسر جهان هنوز در حال کار برای ایجاد حس پیدا کردن: “ما در حال یادگیری هر روز در مورد این سندرم است.”

علائم PIMS شبیه به کسانی که از بیماری کاوازاکی یک بیماری نادر با حدود تنها 5,500 موارد تشخیص داده شده در سال در ایالات متحده Szmuszkovicz گفت. این علائم عبارتند از بالا, تب مداوم; ورم دست و پا, قرمز, لب های ترک خورده; یک زبان سرخ و چشم های قرمز.

عدم درمان آن می تواند باعث آنوریسم در شریانهای کرونری Szmuszkovicz گفت.

روز چهارشنبه در نیویورک دولت وزارت بهداشت گفت: در آن شناسایی شده بود 64 موارد مشکوک از PIMS “به طور بالقوه در ارتباط” با COVID-19.

تبلیغات

“اکثر بیمارانی که با ارائه این سندرم باید آزمایش مثبت برای SARS-COV-2 و یا مربوط به آنتی بادی های” گروه گفت: در یک مشاوره به بیمارستان ها و ادارات بهداشت محلی.

دو روز قبل از آن Demetre Daskalakis رسمی در شهر نیویورک وزارت بهداشت و روان بهداشت و گردش نامه و گفت و 15 کودک در سنین 2 تا 15 در بیمارستان های شهرستان ها نمایش داده می شود علائم PIMS.

از 15, Daskalakis نوشت: چهار آزمایش مثبت برای COVID-19 از طریق واکنش زنجیرهای پلیمراز تست معنی آنها آلوده شدند در زمان آزمون. اضافی شش فرزند آزمایش مثبت آنتی بادی در برابر coronavirus نشان می دهد آنها قبلا آلوده.

15 همه کودکان تا به حال تب; بیش از نیمی حال, بثورات جلدی, شکم درد, استفراغ و یا اسهال. بیش از نیمی از کودکان مورد نیاز فشار خون حمایت و پنج مورد نیاز یک ونتیلاتور, Daskalakis نوشت.

تبلیغات

در بیمارستان کودکان لس آنجلس پزشکان خواستار بازگشت بیماران مبتلا به بيماری کاوازاکی در شروع این بیماری همه گیر به تست برای آنتی بادی در برابر coronavirus. هر پدر و مادر که کودک دچار تب بالا پایدار چهار روز یا بیشتر باید به دنبال یک پزشک متخصص اطفال Szmuszkovicz گفت.

“بدیهی است در صورت مشاهده هر یک از نشانه های دیگر — بثورات قرمز رنگ زبان قرمز چشم — ما آنها را تشویق به دنبال مراقبت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de