به عنوان تنها ارائه دهنده و یک ساله, خال کوبی هنرمند Nate Stephens مورد نیاز برای نگه داشتن درآمد زندگی پس از فروشگاه که در آن او کار می کند, Marion, خیابان, خال کوبی, تعطیل شد. او تصمیم به طراحی و فروش تی شرت. اما این طرح به زودی بیش از یک راه برای پول است.

“به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر” استفن به یاد می آورد: “این روشن تر و واضح تر است که خانواده من امن و مراقبت از گرفته شده در حالی که مقدار زیادی از خانواده ها در سراسر جهان شد که مجبور به موقعیت های خطرناک به صورت روزانه. آنها ندارد و انتخاب ما بود, بنابراین من می خواستم برای کمک به بهترین راه من می دانستم که چگونه است.”

او تصمیم گرفت به کمک برخی از درآمد حاصل از پیراهن خود را فروش به سازمان ها در مقابل مبارزه با COVID-19.

“من تصمیم نه تنها به من کمک کند اما برای کمک به دیگران به عنوان خوب,” او توضیح می دهد. “با هر طراحی پیراهن, من تصمیم به اهدای 20 درصد از فروش کلی به سازمان های خیریه محلی. اولین طراحی بود خط مقدم جنگجو طراحی. این پیراهن فروخته شده است بیش از 500 بار مطرح شده و بیش از 3000 $برای دنور بهداشت و درمان بنیاد COVID19 فوری صندوق امداد.”

Nate Stephens designed this T-shirt for front-line workers.گسترش

Nate است. طراحی این تی شرت برای کارگران خط مقدم.

Nate است.

پس از آن که پاسخ قوی, او یکی دیگر از طراحی او خواستار ماندن هوشیار; 20 درصد از درآمد حاصل از فروش آن به بیمارستان کودکان ایالت کلرادو پایه و اساس است.

در حالی که تی شرت کسب و کار کمک کرده است. پرداخت وام مسکن خود را و نگه داشتن خانواده خود را تغذیه آن را نه در آورده به عنوان مقدار پول به عنوان خالکوبی. بنابراین او می تواند به عنوان بازگشت به کار در مریون خیابان تو در روز شنبه, مه 9 زمانی که اقامت در خانه سفارش برداشته شده است در دنور.

“وجود خواهد داشت برخی از تغییرات قابل توجهی به چگونه ما انجام کسب و کار” او توضیح می دهد. “این رفتن به یک دنیای عجیب و غریب. من تو را برای بسیاری از دلایل مختلف که یکی از آنها این است که قادر به اویختن در یکی از مهمترین و, گاه به گاه, گذاشته پشت, بی خیال, مکان من می توانم از فکر می کنم. که دیگر مورد. ما خواهد بود با تعیین وقت قبلی فقط. هیچ پیاده روی ،

“چه خواهد شد من تحت تاثیر قرار است در تلاش برای نگه داشتن فروشگاه زیر ده نفر در یک زمان مانند شهردار Hancock درخواست کرده است” استفن می گوید. “به منظور انجام این کار, من برنامه ریزی یک قرار ملاقات در روز است. من به شما نشان می شود درست قبل از زمان برنامه ریزی شده و ترک بلافاصله پس از. من در تلاش برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض من به عنوان آنجا که ممکن است. این همچنین بدان معنی است که به جای پول من به طور معمول را با تکمیل دو خالکوبی یک روز من به ساخت حدود 50 درصد از آن است.”

از آنجا که — و از آنجا که او لذت می برد کمک به سازمان ها و دیدن برخی از درآمد اضافی — Stephens قصد دارد برای ادامه به ساخت و فروش پیراهن.

او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک طراحی جدید است.

“پیراهن من آماده شدن برای رستوران کارگران باید خیلی badass” او وعده داده است.

برای اطلاعات بیشتر در Stephens تی شرت و تو, کار, رفتن به Nate Stephens, تا تو, وب سایت; برای کسب اطلاعات در مورد Marion, خیابان, خال کوبی, بازدید از فروشگاه وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de