آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

تیم های فوتبال را مجاز به استفاده از دو فوق العاده جایگزین در هر مسابقه برای محافظت از بازیکنان در طول یک پرونده از بازی ها ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بین المللی فوتبال مدیره کانون می گوید, سازمان می تواند در حال حاضر تایید تیم ساخت پنج تغییرات با یک ششم در وقت اضافی.

IFAB می گوید: حکومت موقت در دسترس است به “مسابقات که یا آغاز شده یا در نظر گرفته شده برای شروع, اما در حال برنامه ریزی برای تکمیل Dec. 31.”

لیگ که به طور معمول در پایان ممکن است به صورت یک تراکم برنامه های ژوئیه و اوت خود را به صورت کامل فصل است.

بیشتر IFAB تصمیم گیری مورد نیاز است برای گسترش حکومت به فصل آینده مسابقات و تیم ملی بازی در 2021.

___

رافائل نادال می گوید: نواک جوکوویچ نیاز به واکسینه شود به نگه داشتن بازی اگر تنیس بدن را coronavirus عکس های واجب هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است.

نادال می گوید روزنامه اسپانیایی La Voz de Galicia این هفته که جوکوویچ و همه بازیکنان را مجبور به پیروی از قوانین که تنیس در نهایت بازده به عمل است.

نادال می گوید: هیچ کس را نمی توان مجبور به واکسن و همه باید به انتخاب خود اما همه بازیکنان را مجبور به پیروی اگر تنیس مقامات نیاز به “واکسیناسیون به سفر” و “محافظت” هر کس در این سفر است.

جوکوویچ به تازگی گفت که او در برابر گرفتن یک واکسن برای coronavirus حتی اگر آن اجباری شد به سفر. او بعدها گفت که او باز به تغییر ذهن خود را.

نادال می گوید: “جوکوویچ باید واکسینه شود اگر او می خواهد به نگه داشتن بازی تنیس در سطح بالا.”

او می گوید که “اگر ATP یا فدراسیون بین المللی تنیس ملزم به ما واکسن به بازی تنیس, پس از آن ما را مجبور به انجام آن است.”

___

اینتر میلان بازیکنان می توانند رزومه کاری آموزش در باشگاه Suning مرکز پس از همه از تیم اول آزمایش منفی برای coronavirus.

اینتر تا به حال به تاخیر در از سرگیری آموزش پیش از آن در هفته نیست چرا که هر کس در این تیم تا به حال تست شده برای COVID-19.

این باشگاه می گوید: تمام آزمایشات در حال حاضر دوباره منفی و “اختیاری فردی جلسات آموزشی آغاز خواهد شد و این بعد از ظهر.”

آث میلان نیز بازگشایی آن مرکز آموزشی برای بازیکنان آن است.

بسیاری از ایتالیایی دیگر باشگاه های لیگ در حال حاضر از سر گرفته شد آموزش به صورت فردی در این هفته قبل از تیم کامل آموزش ری استارت در مارس 18.

___

منچستر سیتی مدافع کایل واکر شکایت در مورد “آزار” و می گوید خانواده اش بوده است “از هم پاشیده” پس از اعتراف به شکستن اجتماعی-دورى قوانین دوباره در طول coronavirus بیماری همه گیر.

روزنامه انگلیسی سان گزارش داد که واکر نقض مقررات سه بار در یک دوره 24 ساعته این هفته با مراجعه به اعضای خانواده و رفتن در یک چرخه سوار با یک دوست.

انگلستان بین المللی عذرخواهی ماه گذشته برای میزبانی یک حزب در خانه خود را در طول مستند.

Walker نوشته شده در یک بیانیه ای در توییتر گفت که او احساس می کند او است که به دنبال به طور مداوم در حالی که همچنین افزایش سلامت روانی و نگرانی است.

واکر می نویسد: “این دیگر صرفا مؤثر بر من اما موثر بر سلامت خانواده و کودکان بیش از حد.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de