واشنگتن (AP) — coronavirus بحران فرستاده است نرخ بیکاری در ایالات متحده صعودی به 14.7 درصد سطح گذشته دیده می شود زمانی که کشور در تلاطم افسردگی و پرزیدنت فرانکلین روزولت بود اطمینان آمریکایی ها که تنها چیزی که به ترس بود ترس خود را.

و از آنجا که دولت خطا و راه خاص وزارت کار اقدامات بازار کار, تصویر واقعی است و حتی بدتر. توسط برخی از محاسبات بیکاری می ایستد در 23.6% نه چندان دور از افسردگی قله نزدیک به 25 درصد.

وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت که 20.5 میلیون شغل از بین رفته در مارس در بدترین کاهش ماهانه در ثبت باعث ساحل به ساحل خاموش شدن ناگهانی از کارخانه ها و فروشگاه ها و دفاتر و کسب و کارهای دیگر.

نفس سویفت ضرر و زیان خاصی برای تشدید فشار-کشش در سراسر ایالات متحده بیش از چگونگی و زمانی که به سهولت اقامت در خانه محدودیت و اجتماعی-دورى قوانین. و آنها را غارت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از توانایی به نقطه را به یک اقتصاد قوی به عنوان او اجرا می شود برای انتخاب مجدد.

“شغل گزارش از جهنم است که در اینجا” گفت: Sal Guatieri ارشد اقتصاد در BMO Capital Markets “یکی هرگز قبل از دیده می شود و بعید است دیده می شود دوباره محرومیت دیگر همه گیر و یا شهاب سنگ برخورد به زمین است.”

سهام بسیج در وال استریت در بعد از ظهر زمانی که معلوم شد این گزارش نبود کاملا به عنوان وحشتناک به عنوان اقتصاددانان پیش بینی کرده بود. میانگین صنعتی داو جونز به دست آورده بیش از 350 امتیاز یا 1.4 درصد.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است حداقل 3.9 میلیون نفر کشته و بیش از 270,000, از جمله بیش از 76 ، 000 در ایالات متحده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه بر اساس داده های رسمی.

بیکاری گزارش نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که گذاشته در مارس — حدود 75% — در نظر گرفتن خود را از دست دادن شغل موقت یک نتیجه از کسب و کار است که مجبور شدند به ناگهان اما امید به بازگشایی و یاد خود را گذاشته و کارگران است.

آیا بسیاری از این کارگران می تواند در هر زمان به زودی هر چند مشخص خواهد شد که چگونه به خوبی سیاستگذاران کسب و کار و مدیریت خود را در پاسخ به بحران بهداشت و درمان. اقتصاددانان نگران آن را سال به بازیابی تمام مشاغل از دست داد.

فروپاشی رخ داده است با شگفت انگیز سرعت. در ماه فوریه نرخ بیکاری در بیش از 50 سال اخیر از 3.5% و اقتصاد اضافه شده بود شغل برای یک رکورد 9 1/2 سال است. در ماه مارس نرخ بیکاری بود 4.4%.

“فقط در دو ماه نرخ بیکاری رفته از پایین ترین نرخ در 50 سال به بالاترین میزان در حدود 90 سال گفت:” گاس Faucher اقتصاددان ارشد در PNC مالی.

تقریبا تمام این رشد کار به دست آورد در طول 11 سال بهبود از بحران مالی در حال حاضر از دست داده است و در یک ماه.

لسلی Calhoun خود را از دست داده کار تمیز کردن شهر آتلانتیک نیوجرسی قمار بعد از 20 سال است. او خود دو دختر و خواهر در قانون زنده ماندن خود را چک از یک مرکز پزشکی به عنوان او و پنجه نرم کردن با بیکاری یک سیستم است که او را به پرداخت هیچ چیز پس از او اعمال در ماه مارس است.

“صورتحساب ها ستون,” او گفت:. “ما در حال غذا خوردن بسیاری از رشته فرنگی رامش و سگ های داغ. چیزی که من نمی خواهد را برای یک وعده غذایی خوب پخته مرغ و استیک برخی از سبزیجات تازه.”

آخرین زمان بیکاری بود این بود که در سال 1939 در پایان دم از افسردگی قبل از ایالات متحده وارد جنگ جهانی دوم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره چشم انداز نرخ بیکاری بالا از طریق نوامبر انتخابات گفت: این اعداد و ارقام “جای تعجب ندارد.”

“آنچه که من می توانید انجام دهید این است که من آن را” او گفت:. “کسانی که شغل تمام خواهد شد به عقب و آنها خواهید بود به زودی. و در سال آینده ما باید فوق العاده سال.”

اما حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده است که نرخ بیکاری هنوز هم 9.5 درصد در پایان سال 2021.

به عنوان بد به عنوان روز جمعه اعداد آنها نمی گرفتن کامل قدر از ویرانی.

در یک نوع از پاورقی های وزارت کار ایالات متحده اذعان کرد که بررسی آن-داوطلبان به اشتباه طبقه بندی شده میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان شاغل در مارس حتی اگر کارفرمایان خود را به حال تعطیل. اگر آنها به حال شده است به درستی شمارش بیکاری شده اند که نزدیک به 20 درصد به دولت گفت.

با این حال وزارت کار تغییر نمی کند نتایج ارائه شده توسط آن بررسی جویند زیرا که می تواند دیده می شود به عنوان سیاسی دستکاری.

همچنین افرادی که در حال کار هستند اما در واقع به دنبال یک کار جدید به طور رسمی شمارش به عنوان بیکار. حدود 6.4 میلیون نفر در مشاغل از دست رفته در ماه گذشته اما جستجو برای آنهایی که جدید و به احتمال زیاد دلیل آنها را دیدم کمی چشم انداز پیدا کردن کار با اقتصاد تعطیل.

شمارش آنها را به عنوان بیکار خواهد فشار نرخ بیشتر برای تقریبا 24 درصد با توجه به محاسبات توسط هایدی Shierholz یک اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی.

هر چند برخی از کسب و کار شروع به بازگشایی در برخی از کشورهای خاص, کارخانه ها, هتل ها, رستوران ها, تفریحی, ورزشی و سالن های سینما و بسیاری از کسب و کارهای کوچک هنوز هم تا حد زیادی توقیف. دولت با توزیع نزدیک به 3 تریلیون دلار برای کمک به خانواده ها و کسب و کار کشیدن از طریق از جمله 1200 $در هر فرد امداد چک و اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند به شدت به کسب و کار و در حال اجرا دوباره در میان هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که کاهش بیش از حد به زودی می تواند منجر به یک کشنده موج دوم از عفونت. به عنوان روز انتخابات نزدیک رئیس جمهور در نظر گرفته خواهد شد چگونه او دسته نه تنها بحران اقتصادی اما سلامت یکی.

تنها چند ماه پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برنامه ریزی شده به چکش خود را دموکراتیک حریف این بهار با تبلیغات منفی در حالی که شعار اقتصادی. اما از آنجا که شیوع مجدد انتخابات تیم رشد کرده است به طور فزاینده ای نگران رئیس جمهور ایستاده در ایالت های مهم مانند میشیگان و ویسکانسین و فلوریدا. بیش از یک پنجم از میشیگان کارگران در بیکاری است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در ضمن کشف و ضبط شده است در بحران به عنوان بخشی از خود را به طور کلی تلاش برای بازیگران مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مراقبت تنها در مورد ثروتمندترین آمریکایی ها.

سلامت معضل گرفته است چنین سنگین اقتصادی و میر در سراسر جهان است که اقتصاددانان مجبور به شکستن کتاب های تاریخ.

این هفته بانک مرکزی انگلیس پیش بینی شده است که بریتانیا را ببینید بزرگترین آن سالانه رکود اقتصادی پس از 1706 زمانی که قدرتهای اروپایی بودند درگیر در جنگ جانشینی اسپانیا.

نرخ بیکاری در 19 کشور حوزه یورو است که انتظار می رود به پیش افتادن از 10 درصد در ماه های آینده به عنوان بیشتر مردم گذاشته است. این رقم انتظار می رود که باقی می ماند پایین تر از نرخ بیکاری در ایالات متحده در بخشی به دلیل میلیون ها نفر از کارگران در مکان هایی مانند فرانسه و آلمان در حال ماندن در payman با کمک دولت و کمک های اولیه را پوشش می دهد که بخش بزرگی از حقوق خود را.

بیش از گذشته هفت هفته حدود 33.5 میلیون کارگران آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری. روز جمعه کار-از دست دادن گزارش قطاری فقط پنج هفته است در اواسط ماه مارس بررسی کسب و کار و خانواده و این شبکه شکل — است که در آن طول می کشد به حساب استخدام خروش در شرکت هایی مانند آمازون و بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی

اقتصاددان دانشگاه هاروارد راج Chetty گفت: اقتصاد سلامت خواهد لولا در هنگام شیوع این بیماری فروکش کرده است به اندازه کافی است که اکثر آمریکایی ها احساس راحتی خواهد کرد بازگشت به رستوران ها, کافه ها سینما ها و مغازه ها.

کسب و کارهای کوچک هستند امید است که هزینه و اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن به زودی او گفت: “اما “وجود دارد تنها تا زمانی که شما می توانید نگه دارید.”

اقلیت ها و مردم فقیر رنج می برد بیشتر از اقتصادی shutdown. زیان کار شدند به خصوص شدید میان Latinos که نرخ بیکاری همگانی روندی به 18.9 درصد از 6 درصد در ماه مارس است. آفریقایی-آمریکایی رای شروع به پریدن کرد به 16.7 درصد در حالی که برای سفید پوستان آن افزایش یافت به 14.2%.

___

AP نویسندگان جاناتان Lemire جاش Boak و وین پری کمک به این داستان.

__

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de