ویروس مستندات قطع VE جشن روز; ما بیکاری به افزایش

سئول کره جنوبی (AP) — چین و کره جنوبی هر دو گزارش بیشتر coronavirus عفونت جمعه پس از بازگشایی اقتصاد آسیب دیده ویرانگر شیوع است. در سراسر جهان دولت در حال امید بستن به قبول خطرات ناشی از کاهش pandemic-مبارزه با محدودیت های که در سمت چپ تعداد زیادی از افراد بدون درآمد و یا شبکه های ایمنی.

در ایالات متحده برخی فرمانداران در حال بی توجهی و یا خلاقانه تفسیر کاخ سفید دستورالعمل های خود را در کاهش متحده مستندات و اجازه دادن به کسب و کار بازگشایی شده است. یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل در بر داشت 17 متحده به نظر می رسد به ملاقات یکی از کلیدی معیار تعیین شده توسط کاخ سفید برای شل کردن — 14 روز رو به پایین مسیر در موارد جدید و یا تست مثبت نرخ.

نگرانی بیش از آینده امواج از عفونت منعکس مشکل از مبارزه با یک بیماری است که برگ های بسیاری از کسانی که شما با اندک یا بدون علائم حتی به عنوان هزاران نفر جان خود را از دست به ذات الریه و دیگر ویروس های مربوط به بیماری.

کره جنوبی 13 تازه موارد گزارش جمعه شد اول خود را افزایش بالاتر از 10 در پنج روز. یک دوجین در ارتباط بودند به 29 ساله که در دیدار سه کاباره ها در سئول آخر هفته گذشته.

“یک قطره جوهر در آب زلال گسترش سریع” معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: خواستار هوشیاری به گارد سخت موفق به کسب دستاوردهای. “هر کسی می تواند تبدیل به که قطره جوهر که گسترش COVID-19.”

پس از آن caseload مشکلاتی روبرو از صدها نفر در روز به تعداد انگشت شماری روزانه در هفته های اخیر کره جنوبی آرام اجتماعی فاصله دستورالعمل های برنامه ریزی مدرسه reopenings و مجاز ورزشی حرفه ای برای از سرگیری بدون طرفداران در می ایستد.

در چین که در آن جدید کروناویروس اولین ظهور, مقامات گزارش 17 ویروس جدید موارد در روز جمعه از جمله 16 که آزمایش مثبت بود ولی نسبت به نشان دادن علائم. جدید مرگ و میر گزارش شده است برای بیش از سه هفته و فقط 260 مردم باقی می ماند و در بیمارستان بستری می شود برای درمان COVID-19.

مبرم مخاطرات این بیماری همه گیر به کمک یک موج ضد خارجی احساسات از جمله انکار درمان پزشکی برای مهاجران و پناهندگان ملل دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت. او درخواست کرد برای پایان دادن به “سونامی نفرت و بیگانه ستیزی قربانی و ترساندن طلبی.”

سازمان ملل اصرار دولت و شرکت ها و میلیاردرهای برای کمک به $6.7 میلیارد درخواست تجدید نظر به مبارزه با کروناویروس در کشورهای فقیر و هشدار داد که عدم کمک می تواند باعث گرسنگی “همه گیر” قحطی و شورش و جنگ است.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 3.8 میلیون نفر کشته و بیش از 268,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه بر اساس داده های رسمی. بیش از 1.2 میلیون آمریکایی مبتلا شده و 75,000 فوت کرده اند. اما در همه جا محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها بدون شک به معنای واقعی مقیاس همه گیر بسیار بیشتر است.

در این هفته دانشگاه واشنگتن محققان نزدیک به دو برابر شده طرح خود را از مرگ و میر در آمریکا به حدود 134,000 از طریق اوایل ماه اوت تا حد زیادی به دلیل شل شدن stay-در-خانه محدودیت معنی خواهد بود که این ویروس گسترش می یابد به مردم بیشتر.

یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل در بر داشت بسیاری از ایالت ها که آغاز کرده اند به سهولت خاموش شدن و یا در حال انجام این کار هنوز رتبهدهی نشده است به دست آمده ثابت کاهش در مرگ و میر. آنها عبارتند از, آلاباما, کنتاکی, مین, می سی سی پی, Missouri, نبراسکا, اوهایو, اوکلاهما, تنسی و یوتا است.

AP تحليل فقره از تست و تایید موارد وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و نگاه اعداد با استفاده از نورد هفت روز به طور متوسط به حساب روز به روز تنوع در گزارش آزمون.

گسترده عبارت از nonbinding دستورالعمل به معنی کشورهای دیگر از جمله گرجستان باید از لحاظ فنی موفق به دیدار با ضوابط و بازگشایی شده است.

در نبراسکا موارد جدید و مثبت شدن نرخ افزایش یافته است اما رژیم صهیونیستی است. آیووا یک جمهوری خواه است کاسته قوانین اجازه می دهد تا سالن سرو خال کوبی, رستوران ها و کلیساها به بازگشایی با محدودیت در اکثر شهرستانهای استان است.

“ما می تواند ممنوعیت فقط در مورد تمام مرگ و میر در بین ایالتی با کاهش سرعت 5 mph اما ما اینکار را” Ricketts گفت و اشاره کرد که تعداد موارد جدید به طور طبیعی افزایش می دهد به عنوان تست رمپ ،

از 33 متحده است که تا به حال 14 روز رو به پایین, مسیر هر کدام از موارد و یا تست مثبت نرخ 25 تا حدی باز شده و یا در حال حرکت به بازگشایی در روز AP تجزیه و تحلیل یافت.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت و برای اولین بار به تحمیل جامع مستند است و اجازه دادن به خرده فروشان و تولید کنندگان بازگشایی با اقدامات ایمنی به عنوان به زودی به عنوان جمعه. دولت روبرو شده است حداقل یکی از فدرال معیار با توجه به AP تجزیه و تحلیل.

به عنوان دولت دست و پنجه نرم کردن با زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار گذاشته 17-صفحه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سند با گام به گام مشاوره برای کمک به مقامات محلی انجام آن با خیال راحت.

اضافه کردن فشار به سهولت و محدودیت های آن صدها نفر از کسب و کار سقوط روز به روز. بیش از 33 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری بیش از گذشته هفت هفته و یک بسیار پیش بینی گزارش روز جمعه می رود که ایالات متحده افزایش بیکاری به عنوان بالا که 16 درصد سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ نزدیک به یک قرن پیش است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند هدایت از کاخ سفید شده است چیزی جز پاک کردن در حالی که هل دادن مسئولیت برای گسترش آزمایش بر روی متحده است.

آن را مانند “یک ارکستر بدون رهبر ارکستر گفت:” لارنس Gostin یک متخصص سلامت در دانشگاه جورج تاون. متحده به اشتراک گذاری برخی از سرزنش او گفت: “مسئولیت هماهنگی و اجرای, و اجرای یک طرح ملی می آید از کاخ سفید است.”

___

Kurtenbach گزارش از بانکوک. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر