ویروس ردیابی نرم افزار افزایش نگرانی های حریم خصوصی در هند

دهلی نو (AP) — به عنوان هند وارد تمدید coronavirus مستند دولت به طور فعال به دنبال تماس با ردیابی برای کمک به کنترل عفونت. در قلب این تلاش ها در این کشور از 1.3 میلیارد نفر است که یک دولت-اجرای برنامه گوشی های هوشمند است که با استفاده از خدمات محل برای ارزیابی خطر ابتلا به عفونت و که منتقدان می گویند به خطر می اندازد آزادی های مدنی.

در مارس هند راه اندازی شد Aarogya Setu برنامه که کمک می کند تا مردم تشخیص اینکه آیا آنها بوده است در نزدیکی کسی که تست مثبت برای ویروس. از آن زمان به بعد این برنامه دانلود شده است و بیش از 90 میلیون بار در یک کشور با یک گوشی هوشمند کاربر پایه در حدود 500 میلیون نفر است. به پسند عامه آن را یک کمپین شامل مشاهیر بالیوود راه اندازی شد.

اما نظارت بر تکنولوژی است که با استفاده از GPS و بلوتوث باعث شده است تا یک قایق از سوالات در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت و بالقوه نقض داده — و این که آیا آن را می دهد دولت snooping قدرت.

“Aarogya Setu یک شکل از نظارت و inflicts ملموس حریم خصوصی آسیب” گفت: اپارتمان گوپتا مدیر اجرایی آزادی اینترنت پایه و اساس است.

در چهارشنبه راوی شانکار پراساد ارشد وزیر گفت: برنامه “قوی” از نظر حفاظت از حریم خصوصی و امنیت داده ها. دولت همچنین گفت: هیچ داده یا نقض امنیتی شناخته شده بود با این برنامه پس از یک محقق امنیتی در معرض یک عیب او گفت که می تواند اجازه می دهد ویروس حامل به توان مشخص.

تلفن همراه ردیابی نرم افزار برای کمک به مهار عفونت در حال حاضر شده است در ایالات متحده و چین و سنگاپور و استرالیا و بسیاری از کشورهای اروپایی. کشورهای دیگر در حال تقلا برای استقرار گوشی های هوشمند خود را ابزار و تکنولوژی غول اپل و گوگل را به طور مشترک به ابداع یک راه حل نرم افزاری طراحی شده برای حفظ حریم خصوصی کاربر و جلوگیری از گردآوری اطلاعات کاربر در سرور متمرکز.

اما هند رویکرد نگران کننده ترین در یک کشور فاقد یک قانون حفظ حریم خصوصی داده ها به دلیل فراگیر سفارشات ساخته شده اند برنامه اجباری برای بسیاری از.

دولت نیاز به Aarogya Setu برنامه توان با استفاده از تمام کارگران هر دو خصوصی و عمومی و توسط اعضای نظامی. نصب و راه اندازی نرم افزار است و همچنین اجباری در مناطق اعلام شده به عنوان مهار مناطق. رشته سرخپوستان خارج از کشور که مایل به عودت همچنین نیاز به نصب آن بر روی تلفن همراه خود را قبل از ورود به کشور است.

در حال حاضر پلیس در حال پله در.

در Noida رو به رشد شهر های ماهواره ای نیم ساعت رانندگی از New Delhi پلیس را ساخته اند آن را یک جرم مجازات اگر مردم نمی با استفاده از این برنامه است.

برنامه کاربران باید پاسخ سوالات مطرح شده توسط یک chatbot در مورد اینکه آیا آنها هر گونه COVID-19 علائم از قبل موجود شرایط بهداشتی و مورد سفر خود تاریخ است. کسانی که مشکوک به آلوده شدن در حال تماس با مقامات بهداشتی که پیگیری موارد در یک پایگاه داده.

میلیون ها نفر از سرخپوستان بسیاری غافل از هر گونه نگرانی های حریم خصوصی را با شوق و ذوق از دانلود برنامه در نارندرا نخست وزیر را خواست. برخی از کسب و کار گفته اند که کارمندان خود را نمی توانند کار کنند و بدون برنامه.

“این بسیار خوب خواهد شد اگر تقریبا همه از آن استفاده می کند” گفت: Umesh Ram, مواد غذایی تحویل سوار.

اما برخی محتاط هستند.

Satish Kumar Rastogi برق به تازگی حذف برنامه از گوشی خود. “تصور کنید اگر من اشتباه اطلاعات توسط اشتباه و سپس آن را به اشتباه اطلاعات در مورد من” Rastogi گفت.

دولت نیست گفت: اگر این طرح به جریمه افرادی که نمی نصب برنامه اما امیدوار است که اگر عفونت ردیابی با کمک این برنامه بیشتر مردم قادر خواهد بود برای از سرگیری حداقل بخشی از روال عادی. هند است که سخت ترین ضربه کشوری در جنوب آسیا با بیش از 56,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 1800 نفر مرگ و میر.

منتقدان ترس پایگاه داده می تواند نقض توسط هکرها و نظارت بر فن آوری مورد استفاده برای جمع آوری اطلاعات شخصی و اعمال کنترل اجتماعی است. برنامه مبهم است که در مورد ادارات دولتی دسترسی داشته باشد.

Abhishek سینگ مدیر اجرایی MyGovIndia که توسعه Aarogya Setu گفت: برنامه “نمی خواهد فاش کسی اطلاعات شخصی” و “داده ها در این نرم افزار به طور کامل امن است.”

اما فرانسه محقق امنیتی باپتیست رابرت گفت: در یک پست وبلاگ در روز شنبه که او قادر به تغییر برنامه به دقت اشاره کردن محل آلوده کاربران است. نوشتن آنلاین خود را تحت نام مستعار الیوت Alderman, او گفت که او قادر به کلاه برداری محل سکونت خود را به منظور نگاه در هر نقطه در هند برای کاربران آلوده.

حقوق و حریم خصوصی سازمان اصرار دولت به برنامه کد منبع عمومی برای افزایش شفافیت.

نظارت بر فن آوری نیز مخالف اصلی مخالفت حزب کنگره. هفته گذشته رهبر آن راهول گاندی, نام برنامه “پیچیده سیستم نظارت.”

هند را به نقض حریم خصوصی و نقض داده. در سال 2018 یک بحث میلیارد-عضو پایگاه داده های بیومتریک به نام “Aadhaar” نقض شد قرار دادن هویت جزئیات بیش از 1 میلیارد شهروندان در خطر است.

موارد مشابه از نقض داده شده اند گزارش شده در طول بیماری همه گیر.

بسیاری از کشورهای هند منتشر قرنطینه لیست در وب سایت رسمی خود را که شامل اسامی افرادی که مشکوک شدند که حامل ویروس. برنامه, کارشناسان می گویند, ارائه, نگرانی های مشابه اما در یک مقیاس بسیار بزرگتر.

جدا از نگرانی های حریم خصوصی شواهد کمی وجود دارد که این برنامه موثر خواهد بود بدون گسترده ویروس, تست که فاقد هند. هند در حال تست در اطراف 75,000 نمونه روزانه. کارشناسان بهداشت می گویند این تعداد کافی نیست.

یک مطالعه اخیر توسط اپيدميولوژيستها در دانشگاه آکسفورد تخمین زده می شود که 60 درصد از جمعیت در هر منطقه با توجه به نیاز به استفاده از یک تماس ردیابی فن آوری در ترکیب با سایر اقدامات گسترده تر تست و quarantining از مردم آسیب پذیر برای برنامه قادر به حاوی ویروس است.

“هند به زن و شوهر, تماس, ردیابی تکنولوژی به مراتب بیشتر و گسترده تر تست. تست اولیه راه حل برای متوقف کردن گسترش عفونت,” دکتر گفت: Anant Bhan های بهداشت عمومی و اخلاق زیستی ،

___ آسوشیتد پرس نویسندگان Shonal Ganguly در Dehil و فرانک Bajak در بوستون کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر