حتی در خوش بینانه ترین آینده تحت COVID-19 موسیقی زنده خواهد بود یکی از آخرین چیز به حالت عادی بازگشت. هنگامی که آن را می کند — و آن را در نهایت نشان می دهد خواهد بود عمیقا متفاوت است. محبوب سالن های ممکن است بسته به صورت خوب, جمعیت خواهد بود با احتیاط از هر یک از دیگر در dancefloors و زندگی دیجیتال ممکن است جایگزین عرق باشگاه و آفتابی در جشنواره زمینه.

از زمان شروع به ثبت عواقب COVID-19 برای صنعت موسیقی و اخبار اغلب وخیم شده است. کنسرت کسب و کار نابود شده است, در حال حاضر, و هر کس از عکس عروسی ثبت فروشگاه کارمندان وحشت زده از چند ماه آینده.

اما کارشناسان بهداشت عمومی این باور وجود دارد که یک مسیر رو به جلو به سرانجام بازگشت. هنرمندان باید تبدیل به livestreaming در هوش و گاهی خنده دار, راه هایی برای شناور باقی می ماند (و سالم). موسیقی مثل همیشه می یابد راه را برای شنیده می شود.

ما از خوانندگان هر روز در مورد چه مقدار از آنها را از دست ندهید ضربان قلب از L. A. شب زنده داری. تا زمانی که آن را می گرداند در آن دید-quartered گوش-تقسیم شکوه فقط تصور کنید که چقدر خوب است که اولین نوشیدنی سرد در یک جشنواره درست خواهد شد طعم و مزه. ما روزی وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de