حدود 90 شاتل رانندگان اتوبوس و پارک ملی یوسیمیتی حمل و نقل کارگران که گذاشته شد و بعد از پارک بسته به بازدید کننده در ماه مارس در حال حاضر رو اخراج.

این گروه از یوسمیتی مهمان نوازی کارگران گفته شد این هفته اخراج نیاز به آنها را به ترک Yosemite توسط 21 Fresno Bee روز جمعه گزارش داد.

این اولین گزارش Yosemite اخراج صرفا به دلیل اخراج ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و آنها با وجود رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را خواستار ایالت مهلت قانونی برای اخراج طریق May 31, روزنامه گزارش شده است.

معلوم نیست چه سفارش مربوط به زمین های فدرال از جمله پارک های ملی است.

تبلیغات

یک ناشناس Yosemite کارمند به این روزنامه گفت که رهبران با Aramark — فیلادلفیا-بر اساس شرکت است که صاحب Yosemite نوازی — تاکید کرد که این شرکت حق اخراج آنها از آنجا که مسکن خود را است مشروط بر اشتغال است. Aramark کارکنان در یوسمیتی پرداخت حدود 100 دلار در ماه برای زندگی مشترک مسکن کارکنان.

در میان اخراج افرادی هستند که بدون خانواده در این نزدیکی هست از جمله سابق پرورش جوانان و برخی از خانه دیرین Yosemite کارگران است.

Aramark سخنگوی دیوید Freireich بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این پارک که تا به حال در حدود 4.6 میلیون بازدید کننده در سال 2019 را اعلام کرد چه مدت آن اتوبوس را بیکار نشسته اما کارکنان گفت: آنها گفته شد که آنها نمی خواهد دوباره اجرا کنید تا ژانویه 2021. Aramark استخدام حدود 1200 Yosemite مهمان نوازی کارگران است.

تبلیغات

در Sequoia and Kings Canyon National Parks به جنوب کارکنان خود را صاحب امتیاز دلاور شمالی بودند و دستور به ترک آن پارک در پایان ماه مارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de