یک قاضی کاهش جمعه به اخراج تقلب و رشوه خواری و پول شویی اتهامات علیه Lori Loughlin and her co-متهمان حاکم است که ماموران فدرال و دادستان را نمی فشار خود را رئیس همکار ویلیام “ریک” خواننده برای گمراه کردن مشتریان خود را در ثبت تماس های تلفنی و رسم ناقص شواهد قصد جنایی.

وکلای مدافع برای Loughlin و 13 دیگر پدر و مادر متهم در این دانشکده پذیرش رسوایی خواسته بود ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل M. Gorton در ماه مارس به پرتاب کردن کیفرخواست علیه آنها با اشاره به توجه خواننده نوشت: مدت کوتاهی پس از شروع به همکاری در سپتامبر سال 2018 است. با محققان ضبط, خط, خواننده, نام ده ها تن از مشتریان کنونی و سابق و در مورد طرح های مختلف آنها متهم هستند با بهره برداری به لغزش فرزندان خود را به نخبگان از جمله دانشگاه ها به عنوان Georgetown, USC, UCLA و دانشگاه ییل.

در یکی از یادداشت خواننده نوشت که این عوامل بودند اصرار او “خم حقیقت” و مشتریان خود را به اذعان پول آنها پرداخت می شود او را به مقصد جیب فاسد مدرسه کارکنان — مشروع نیست کمک های مالی به دانشگاه خزانه گفت: آنها قبلا.

وکلای دفاع ایران یادداشت استدلال آنها نشان داد که خواننده شد “browbeat” به دست آوردن شواهد او می دانست که به نادرست است. آنها استدلال دادستان فدرال در بوستون تا به حال نقض تعهد خود را به افشای شواهد به نفع متهم. دادستان تبدیل بیش یادداشت 16 ماه پس از آنها آموخته شده از آنها و پس از بیش از نیمی از پدر و مادر متهم در این مورد تا به حال گناه التماس کرد.

تبلیغات

ویلیام Trach یکی از Loughlin وکلای گفت: خواننده همزمان بیانیه ای که او کارگردانی شده به دروغ همراه با عقب افتاده افشای یادداشت های خود را به مبلغ “فوق العاده سوء” meriting نادر مرحله از اخراج.

Gorton مخالفت کرد. پرسش از این که آیا خواننده مشتریان بر این باور خود را پرداخت رشوه و یا کمک های مالی و یا اینکه آیا خواننده توضیح طرح خود یکی از راه های به عنوان یک conspirator و دیگری به عنوان یک همکار هستند “مستقیما برای داوران,” او نوشت.

خواننده دستورالعمل به صراحت توصیف پرداخت نه به عنوان کمک های مالی اما رشوه شد و تلاش “به خواننده به تایید و نه ساخت و مدرکی” Gorton گفت. دولت در حال حاضر به دست آمده شواهد قبل از خواننده همکاری از طریق wiretaps جستجو حکم و دیگر همکاران — که مشتریان خود را به حال مرتکب جنایات. تماس های ضبط شده در نظر گرفته شده بودند به “پیشنهاد کسانی که پدر و مادر یک فرصت هم برای تایید یا رد مشارکت خود را در طرح” Gorton نوشت.

Loughlin وکلای نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تبلیغات

ماه گذشته پس از Gorton درخواست یک توضیح کامل از یادداشت خواننده از محققان گفت: او تا به حال تحت فشار قرار دادند در استفاده از کلمه “رشوه” به دلیل “است که چگونه او و او تا به حال آن را قبل گفت:” با توجه به یک مامور اف بی آی گزارش که خلاصه مصاحبه. قبل از او دستگیر شد و قبل از اینکه وکیل توضیح داد که معنی بجای خواننده “درک آنچه که او انجام شده بود اشتباه بود” عامل نوشت: “اما او فکر نمی کنم آن جرم بود.”

Gorton کاهش یافته است به پرتاب کردن تماس های ضبط شده به عنوان دفاع درخواست کرده بود و یا به برگزاری یک جلسه به این موضوع است. در حالی که او با انتقاد از دولت به عنوان “غیر مسئولانه و غلط” برای افشای یادداشت تا دیر, Gorton نسبت داده شده است که به ایمان بد اما به یک “تدبیر سبک شماری سهل گیری از زمینه ارتباط و بالقوه exculpatory طبیعت از یادداشت ها.”

هنوز Gorton با اشاره به missives تحویل داده شدند بیش از هشت ماه قبل از اول برنامه ریزی شده تاریخ دادگاه به دفاع مقدار زیادی از زمان برای آماده سازی. Loughlin, شوهرش, J. Mossimo Giannulli و پنج بیشتر پدر و مادر در حال برنامه ریزی برای شروع محاکمه Oct. 5.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de