آلاسکا, دادگاه می گوید به خاطر تلاش در برابر فرماندار می تواند ادامه

جونو (AP) — آلاسکا دادگاه عالی حکومت جمعه که تلاش با هدف یادآوری کالیفرنیا ، مایک Dunleavy از دفتر می تواند ادامه یک جنبش در ابتدا سوخت خشم عمومی بر کاهش هزینه های او می خواهم پیشنهاد شده است.

دادگاه قبلا مجاز به یاد بیاورید Dunleavy کمپین برای ادامه با امضاء دوم-جمع آوری فاز در حالی که آن را شنیده در این مورد. این کمپین باید جمع آوری 71,252 امضا در یک پیشنهاد به زور یک به خاطر انتخابات. این گزارش جمع آوری بیش از 34 ، 000 امضا تا کنون.

با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی فقط دو فرمانداران شده اند به یاد می آورد با رای دهندگان — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی. خاکستری دیویس در سال 2003 و داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی. لین فریزر در سال 1921. اسکات واکر فرماندار ویسکانسین ، در برابر یک 2012 به یاد بیاورید چالش است.

Dunleavy که در ماه دسامبر سال 2018 است استدلال به یاد تلاش های سیاسی است. او موافقت کرد به عقب و یا متوسط برخی از وتو که موجب خشم. دولت او در این سال درخواست بودجه اضافی برای مدیکید پس از این سطح از کاهش پی در سال گذشته نمی تابه.

دادگاه مختصر نوشته شده منظور تأکید برتر تصمیم دادگاه; کامل نظر توضیح منظور این است که انتظار می رود بعد از. عدالت کریگ Stowers عقیده داشت با بخشی از تصمیم گیری است.

کلر Pywell کمپین مدیر به نام جمعه از تصمیم بزرگ.

“ما می دانیم که ما هنوز هم سزاوار یک فرماندار است که به پیروی از قانون و سهام ارزش های ما و اعمال ما در بهترین منافع” او گفت:. “و آن رفتن زمان است.”

دادستان کل کوین کلارکسون در بیانیه ای گفت که این دادگاه “نادیده گرفته آلاسکا تاریخچه قانون اساسی و موثر بازنویسی قانون اساسی ما و قوانین به اتخاذ هیچ علت سیاسی به یاد بیاورید. توسط تصمیم دادگاه را از این نقطه به جلو هر گونه انتخاب رسمی خواهد بود موضوع را به یاد بیاورید برای تقریبا هر دلیلی.” کلارکسون یک Dunleavy منصوب شد که با تایید دولت و قوه مقننه.

جف ترنر Dunleavy, سخنگوی, گفت: فرماندار ارتباطات دفتر نمی دیدگاهها برای فراخوان موضوع است.

دولت انتخابات مدیر در ماه نوامبر را رد کرد و این به خاطر نرم افزار با استناد به یک وکیل افکار عمومی است که دلایل ذکر شده برای یاد بود “در واقع و از نظر قانونی دچار کمبود.” برتر قاضی دادگاه اریک Aarseth بعد از حکومت تمام اما یک اتهام علیه Dunleavy می تواند ادامه. این بخش از قانون به دادگاه تجدید نظر.

زمینه را برای به یاد بیاورید در آلاسکا عدم تناسب اندام, بی کفایتی, غفلت از وظایف و یا فساد.

فراخوان کمپین گفت: فرماندار به قانون نمی انتصاب یک قاضی در یک زمان مورد نیاز قاب سوء استفاده از بودجه دولت برای پارتیزانی تبلیغات آنلاین و mailers و استفاده نادرست از حق وتو خود قدرت را به “حمله به قوه قضاییه است.”

این گروه همچنین گفت: Dunleavy اشتباه وتو منابع مالی بیشتر از او گفته قانونگذاران او در نظر گرفته شده برای برش و که این اقدام می تواند هزینه پزشکی دولتی دلار اگر نه اصلاح شود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر