ران Harrist که تحت پوشش الویس پریسلی, سیاه, جدایی طلبان, سفید supremacists و کالج های فوتبال خود را در طول 41 سال به عنوان خبرنگار و سردبیر در می سی سی پی برای آسوشیتد پرس در اثر عوارض ناشی از سرطان در خانه اش در برندن اوایل شنبه پسرش اندی Harrist گفت. او 77.

متولد در تمپا, فلوریدا, Harrist منتقل شده و با خانواده اش به براندون می سی سی پی, زمانی که او یک کودک بود. با حضور او در می سی سی پی کالج و شروع به آموزش متوسطه پس از به دست آوردن آموزش و پرورش مدرک. اما یک شب کار کار برای شیپور لجر و جکسون اخبار روزانه او را وادار به کار خود را تغییر دهید. او پیوست AP در سال 1968 پوشش دولت هنوز در تلاش برای انطباق با واقعیت برابر شهروندی برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

دیرین خبرنگار می سی سی پی لایحه جزئی به یاد آورد که او و Harrist هر دو مردان سفید رفت و با هم به پوشش طولانی تحریم سفید متعلق به کسب و کار توسط سیاه پوستان در جنوب می سی سی پی در شهر پورت گیبسون. این در نهایت منجر به یک نقطه عطفی در ایالات متحده دیوان عالی کشور مورد حاکم است که نمی تواند متوقف صلح آمیز تحریم.

“هنگامی که ما تبدیل به یک کلیسا در لبه از شهر که در آن سیاه و سفید boycotters قرار بود برای جمع آوری یک بزرگراه patrolman کشیده تا کنار ماشین و گفت: چیزی مانند “اجازه ندهید غروب آفتاب گرفتن خانواده در شهر'” جزئی از یاد برد در سال 2009.

Harrist مصاحبه اعضای بزرگ سیاه جدایی طلب جمهوری جدید آفریقا در مقر خود را قبل از حمله پلیس موجب ضربات با گروه همراه رژیم صهیونیستی است. لایحه والر Sr. و همسر خود را به دیدار با الویس در طول یک Jackson نفع کنسرت در سال 1975 و تحت پوشش 1994 محاکمه بایرون ماسپرو زمانی که او در بر داشت به جرم قتل رهبر جنبش حقوق مدنی Medgar Evers در سال 1963.

او پیشنهاد شد به دولت ویرایشگر در 1970s و به اخبار سردبیر در سال 1999. AP مشتریان تحسین او را به صورت جامع اخبار, گزارش او نظارت و تمایل خود را برای کمک به اخبار تعاونی اعضاء.

“او می دانست که هر مقام دولتی در هر اتاق در هر شهر و شهرستان و آنها خواهد با او صحبت کنید چرا که او تا به حال به دست آورده اعتماد خود را به انصاف و دقت و گفت:” چارلی Mitchell دیرین سردبیر ویکسبرگ پست و بعد از آن دستیار دین از مدرسه روزنامه نگاری در دانشگاه می سی سی پی.

Harrist استعداد برای تدارکات ثابت می شود بحرانی که در سال 2005 پس از طوفان کاترینا هنگامی که به سادگی با نگه داشتن خبرنگاران در این زمینه یک چالش بود.

“او رفتار آرام و رهبری کمک ما می سی سی پی پوشش تسلط بر تمام ملی رقابت و او به نوعی همیشه می دانست که چگونه برای دریافت بنزین و لوازم زمانی که هیچ کس دیگری می تواند آن را کشف کردن” مایکل Giarrusso و سپس اخبار استان مدیر برای جنوب و در حال حاضر AP جهانی, ورزشی, ویرایشگر نوشت: در زمان Harrist 2009 بازنشستگی.

کسانی که کار می کرد و در کنار او به یاد داشته باشید خود را گرم رفتار و چگونه نظارت خود را افزایش مشاغل از افرادی که مشغول به کار برای AP در جکسون.

“چیزی که من همیشه به یاد داشته باشید در مورد او این است که تمام مردمی که در آمد از طریق دفتر و رفت به چیزهای بزرگتر و بهتر” گفت: دیرین AP خبرنگار جک الیوت جونیور

اندی Harrist گفت: مردم همیشه می خواستم به شنیدن در مورد کار پدر خود را, اما او را به یاد داشته باشید او نیز به عنوان یک آرام پدر و doting پدربزرگ.

“وجود دارد خیلی بیشتر به پدرم که چقدر خوب یک نویسنده پدرم بود” اندی Harrist گفت. “او سوار یک تراکتور همه روز او خراط او شکار زیادی است. هنگامی که بازنشسته شد او هرگز از دست یک بازی با توپ است. او به سختی از دست رفته یک عمل است.”

Harrist القاء شد به می سی سی پی انجمن مطبوعات Hall of Fame در سال 2000. در علاوه بر این به اندی Harrist او جان سالم به در با همسر خود Hendra و پسر Al.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de