به عنوان تقاضا برای مواد غذایی به شدت افزایش با توجه به کروناویروس, مواد غذایی, بانک بازی گرفتن

Ofelia جیمنز فکر نمی کنم خانواده اش نیاز به تکیه بر روی یک شربت خانه مواد غذایی — دوباره نیست.

اما پس از او پسر ساعت در مک دونالد قطع شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شوهرش را 1500 دلار ماهانه بازنشستگی نمی شد به اندازه کافی برای نگه داشتن همه تغذیه.

این خانواده تا به حال شده است برای سال آینده به سنت مارگارت در یک کاتولیک خیریه در نزدیکی تقاطع سن دیگو و قرن بزرگراه برای دریافت کمک با مواد غذایی است. پس از جیمنز و پرداخت خانه خود در کالیفرنیا او که او نمی خواهد نیاز به دوباره.

اما این بهار, خانواده دوباره در بر داشت خود را در تلاش برای پرداخت یک خودرو, یادداشت های بیمه و قبوض آب و برق و برای خرید مواد غذایی.

تبلیغات

533803_LA-ME-FOOD-BANKS-HUSTLE_14_ALS.jpg

olunteers Anne-Marie ساندرز, Sherri رمزی و دایان کارتر چپ به راست جمع آوری و بررسی بسته های مواد غذایی در سنت مارگارت در مرکز خیریه کاتولیک لس آنجلس.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

“من خیلی نگران گفت: Jiménez, 60. “بدون این کمک من نمی دانم که در آن ما خواهد بود.”

در سراسر L. A. شهرستان و تعدادی از خانواده ها هجوم آورده اند به pantries غذایی از اواسط ماه مارس به بیش از نیمی از ساکنان منطقه از دست داده اند شغل خود را. این یک چالش مواد غذایی بسیاری از بانک ها را به ملاقات با چابکی قابل توجه به عنوان آن نیاز به دو برابر شده است و در برخی موارد سه برابر شده و ثابت عرضه مواد غذایی شده است سخت تر به حفظ. برخی از pantries تلاش کرده اند با کاهش تعداد داوطلبان; دیگران را راه اندازی اهدای مبارزات به منظور خرید مواد غذایی که از آنها استفاده می شود برای دریافت به صورت رایگان.

این یک بحران است که رشد بیشتر وخیم هفته و به طور نامتناسبی تحت تأثیر جامعه بیشتر آسیب پذیر است. قبل از همه گیری آغاز شد و حدود 1.5 میلیون نفر در L. A. شهرستان در نظر گرفته شد به طور بالقوه واجد شرایط برای دولت کمک های غذایی با توجه به آخرین آمار و ارقام موجود از CalFresh دولت برنامه كمك تغذيه.

تبلیغات

در مارس زندان برنامه ها سر به فلک کشید از میانگین 40,000 به حدود 120,000 در هر ماه.

“ما دیده می شود نیست این نوع افزایش در مدت زمان طولانی” گفت: مدیر گروه Antonia جیمنز. “مردم شغل خود را از دست, اما آنها هنوز هم باید برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز خود را.”

533803_LA-ME-FOOD-BANKS-HUSTLE_19_ALS.jpg

روبرتو کالدرون چپ و Ronson چو راست بار یک بسته از مواد غذایی در سنت مارگارت در مرکز خیریه کاتولیک لس آنجلس به عنوان نزدیک به 300 خانواده خط در حال حاضر هر جمعه به جمع آوری مواد غذایی در یک درایو از طریق و راه رفتن تا شربت خانه.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

در سراسر کشور, رسانه های تصاویر نشان داده اند که خانواده در انتظار مایل طولانی ترافیک را انتخاب کنید تا مواد غذایی در درایو-از طریق pantries. یکی از بزرگترین کمک های غذایی وقایع محل مارس 10 در فروم در Inglewood, منطقه ضربه سخت با اخراج. مواد غذایی مقامات بانک انتظار می رود حدود 5000 نفر; بیش از 7,500 نشان داد.

تبلیغات

“که بعد از آن قطعا غرق در چقدر سخت وضعیت فعلی بود هدف قرار دادن بسیاری از خانواده ها, چگونه سریع و اقبال روشن کرده بود برای برخی که شده بود OK فقط چند ماه پیش گفت:” مایکل سیل اجرایی لس آنجلس مواد غذایی منطقه ای بانک.

بانک غذایی نظارت بیش از 600 سازمان ملل در سراسر لس آنجلس. پس از همه گیر آورده این منطقه به توقف در اواسط ماه مارس نیاز به مواد غذایی شهرستان-شات گسترده ای تا 80 درصد سیل گفت. مواد غذایی pantries که همکاری با بانک رفت و از خدمت 300,000 مردم به 500,000. که تقریبا دو برابر به عنوان بزرگ یک پرش به بانک غذایی را دیدم پس از سقوط اقتصادی از رکود اقتصادی در سال 2008.

در هفته های گسترده ای از مواد غذایی pantries که مورد استفاده برای سفارشی کردن سخاوتمندانه به اندازه جعبه مواد غذایی برای خانواده ها تا به حال به مقیاس کوچکتر به بخش “مواد غذایی کیت” با به طور فزاینده ای کمتر از انواع.

مواد غذایی و کمک های مالی را افزایش 32 درصد از این مستند آغاز شد اما به سختی به اندازه کافی برای کمک به منطقه ای بانک مواد غذایی گرفتن با تقاضا است. در مراکز توزیع سیل گفت: پنج هفته مواد غذایی ذخیره آنها آغاز شد و با در اواسط ماه مارس کاهش یافته و به دو هفته از عرضه است.

تبلیغات

533803_LA-ME-FOOD-BANKS-HUSTLE_3_ALS.jpg

مریم اگنس Erlandson مدیر مدرسه سنت مارگارت مرکز خیریه کاتولیک لس آنجلس مذاکرات به ویکتور پنک و Rosalinda رامیرز به عنوان نزدیک به 300 خانواده خط در حال حاضر هر جمعه به جمع آوری مواد غذایی در یک درایو از طریق و راه رفتن تا شربت خانه.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

در هفته های اخیر آژانس تا به حال به رقابت در بازار پرداخت برای بارهای کامیون مواد غذایی است. این یک حرکت غیر عادی که سیل انتظار تبدیل خواهد شد بیشتر رایج است به عنوان نیاز رشد می کند و مواد غذایی زنجیره تامین کشتی با اختلال.

“این چیزی است که رفتن به دور این تابستان” سیل گفت. “ما در حال رفتن به نیاز به کمک به به طور مداوم درخواست برای کمک های مالی.”

رستگاری مقامات ارتش نیز درهم برای پیدا کردن مواد غذایی و جمع آوری پول برای آن پرداخت. این سازمان اجرا می شود در حدود 30 pantries غذایی در L. A. شهرستان است. پس تقاضا سر به فلک کشید این سازمان صرف در مورد $1 میلیون برای خرید مواد غذایی برای توزیع در سراسر جنوب کالیفرنیا بیشتر از آن در لس آنجلس است.

تبلیغات

“هر چه ما یک روز می رود بعد گفت:” جان Chamness بخشی فرمانده سپاه رستگاری را در جنوب کالیفرنیا شعبه دارد. “هر سازمان است که برای زنده ماندن این بیماری همه گیر است که به محوری و پیدا کردن اخبار, راه های خدمت به مردم است.”

مواد غذایی خود را بانک hustled برای کمک های مالی در رسانه های اجتماعی از طریق مستقیم mailers در روز سه شنبه و برای اولین بار از طریق مجازی جمع آوری کمک های ویدئوها از چنین محلی شخصیت به عنوان یک تلویزیون آب و هوا و رادیو دیسک سوارکار اسب دوانی شدن.

533803_LA-ME-FOOD-BANKS-HUSTLE_2_ALS.jpg

مریم اگنس Erlandson مدیر مدرسه سنت مارگارت مرکز خیریه کاتولیک لس آنجلس چپ و داوطلب نینا Forbess حق بررسی در افراد با انتصاب به عنوان نزدیک به 300 خانواده خط در حال حاضر هر جمعه به جمع آوری مواد غذایی در یک درایو از طریق و راه رفتن تا شربت خانه.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

بیش از آن 150 سال وجود Salvation Army دهکدهای عرضه امداد در گردباد آتش سوزی و زلزله. اما سلامت این بحران Chamness گفته شده است بر خلاف هر گونه دیگر است.

تبلیغات

“به طور معمول ما مردمی گام در به هر یک از دیگر شکستن اما این بار ما همه در آن با هم,” او گفت:. “وجود دارد هیچ عبور از باتوم و هر چند عدم اطمینان از وقتی که این همه رفتن به پایان است بر همه ما باید برای پیدا کردن انرژی به رفتن نگه دارید.”

فراتر از افزایش تقاضای مقامات در مواد غذایی بانک ها شده اند را از نزدیک دنبال اخبار در مورد پتانسیل کمبود برخی از محصولات به خصوص گوشت پس از بسته شدن متعدد گوشت گیاهان پردازش.

نیک Vyas که موسس و مدیر اجرایی مرکز مدیریت زنجیره تامین جهانی در دانشگاه جنوب کالیفرنیا شده است پیگیری مسائل مربوط به عرضه پس از همه گیر برای اولین بار پیاپی در چین است.

Coronavirus گفت: ایجاد یک طوفان کامل به صورت بالقوه مواد غذایی اختلال شبیه به آنچه در کارکنان بهداشتی درمانی را تجربه کرده اند با شخصی دنده محافظ کمبود.

تبلیغات

533803_LA-ME-FOOD-BANKS-HUSTLE_4_ALS.jpg

Kenneth آدامز و همسرش فرانسیس براون مرتب کردن بر اساس از طریق مواد غذایی آنها جمع آوری شده در سنت مارگارت در مرکز خیریه کاتولیک لس آنجلس به عنوان نزدیک به 300 خانواده خط در حال حاضر هر جمعه به جمع آوری مواد غذایی در یک درایو از طریق و راه رفتن تا شربت خانه.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

ترکیبی از مواد غذایی احتکار کارخانه تعطیل فراز زنجیره تامین اختلالات و شکستن رکورد بیکاری قرار داده است مواد غذایی مازاد است که بسیاری از مواد غذایی بانک ها تکیه می کنند در معرض خطر است.

“ما نمی توانیم به این اختلال در عرضه مواد غذایی در حالی که مردم پناه در محل” او گفت:. “است که باعث ایجاد هرج و مرج در جامعه است.”

مشکل دیگر این است که کشاورزان در مواجهه با افت آف تقاضا و مشکلات توزیع است که آن را به لحاظ لجستیکی دشوار و یا سود به دریافت کالاهای خود را به بازار است.

تبلیغات

Vyas گفت: او در صحبت با کشاورزان به تازگی که تا به حال به euthanize خود شمش و تخلیه مقدار گسترده ای از شیر چرا که آنها به هیچ وجه به روند محصول خود را.

“وجود دارد بیش از حد قوانین و مقررات و مسئولیت آنها را” او گفت:. Vyas گفت: او خواهید بود teaming تا با یک نیروی کار از دیگر زنجیره تامین, کارشناسان مدیران صنایع و رابط دولت در هفته آینده برای رسیدگی به این موضوع است.

در pantries غذایی در سراسر L. A. مقامات می دانم که آن را برخی از زمان قبل از آنها دیدن برخی از کمک. بسیاری از سازمان ها در حال حاضر شروع به دیدن نمرات داوطلبان بازگشت تحت سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

533803_LA-ME-FOOD-BANKS-HUSTLE_15_ALS.jpg

داوطلبان لوئیس برگ چپ و پگی Breen, راست, جمع آوری بسته های مواد غذایی در سنت مارگارت در مرکز خیریه کاتولیک لس آنجلس به عنوان نزدیک به 300 خانواده خط در حال حاضر هر جمعه به جمع آوری مواد غذایی در یک درایو از طریق و راه رفتن تا شربت خانه.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در ال مونته که در آن متوسط درآمد خانوار است $39,000 هر سال نجات دهنده ما مرکز قادر به باز کردن یک دوم شربت خانه مواد غذایی برای جامعه. پایه مشتری خود را سه برابر شده و به بیش از 2000 نفر از این بیماری همه گیر آغاز شد.

“ما تا به حال باور نکردنی از امداد رسانی از داوطلبان بسیاری از کسانی که شده اند به شدت تحت تاثیر قرار خود را از بحران, اما آنها به کمک و همیشه در ارتباط ماندن” گفت: مدیر اجرایی جین می گیرند.

در لنکستر, Stacey Cantwell و تیم او منتقل شده از تغذیه 2,000 کودکان و نوجوانان در دره آنتلوپ پسران و دختران باشگاه برای تغذیه کل خانواده در مدارس نزدیک. تا کنون مدیر اجرایی گفت: سازمان او کمک کرده است تا توزیع 4,000 وعده های غذایی به نگه داشتن پدر و مادر و بچه ها تغذیه بیش از آخر هفته روز که نه با وعده های غذایی.

در لنکس در سنت مارگارت در مرکز یک سازمان فراهم می کند که همه چیز را از پوشک برای کمک به قبوض آب و برق, خانواده, خط در اتومبیل منتظر غذا هر چهارشنبه.

تبلیغات

حدود 40 درصد از کسانی که در حال مشتریان جدید و بسیاری از آنها لاتین, بسیاری از بدون خالص ایمنی گفت: مدیر مریم اگنس Erlandson. برخی از آنها مستند نشده و یا به کسی که فاقد وضعیت به طوری که آنها نمی واجد شرایط برای محرک امداد. دیگران قادر به درخواست برای بیکاری و یا خود را چک کرده و در عین حال به می رسند.

533803_LA-ME-FOOD-BANKS-HUSTLE_18_ALS.jpg

ویکتور پنک و همسرش Rosalinda رامیرز حمل مواد غذایی آنها را جمع آوری در سنت مارگارت در مرکز خیریه کاتولیک لس آنجلس به عنوان نزدیک به 300 خانواده خط در حال حاضر هر جمعه به جمع آوری مواد غذایی در یک درایو از طریق و راه رفتن تا شربت خانه.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

Erlandson نگران است که حتی هنگامی که آن چک شروع به ورود پول نسبت به پرداخت اجاره عقب افتاده. برخی از خانواده ها به صرف 90 درصد از درآمد خود را در پناهگاه.

اما حتی به عنوان ویروس قوی هستند و چالش های مالی تکثیر مراکز مانند سنت مارگارت ادامه خواهد داد به یک تاسیسات برای خانواده مانند Ofelia Jimenez است.

تبلیغات

“ما زندگی می کنند روز به روز در این خانه” Jimenez گفت. “این همه ما تا کنون شناخته شده است. هر بیت از کمک ما به ما سپاسگزار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>