نیویورک (AP) — جدید حمل و نقل شهر نیویورک مقامات گفتند که در حال فراهم کردن اتوبوس برای افراد بی خانمان به پناهگاه از خیلی منجمد آب و هوا در این آخر هفته در طول تازگی برقرار شبانه مترو تعطیلی.

سیستم مترو شده است تعطیل از 1 تا 5 صبح از روز شنبه به عنوان بخشی از شیوع مربوط به طرح به صورت روزانه قطار ضد عفونی. شهرستان کمک رسانی کارگران شده اند متقاعد کردن افراد بی خانمان به ترک سیستم برای پناهگاه در طول خاموش شدن ناگهانی.

با درجه حرارت حدود انجماد شده را علامت و اثری از برف گزارش شده در منهتن در پارک مرکزی, حمل و نقل, مقامات گفت: آنها نیز خواهد ارائه تعداد محدودی از اتوبوس را در پایان خط ایستگاه های شنبه و یکشنبه.

اتوبوس برای حمل و نقل “اما ممکن است به عنوان یک محل برای افراد برای فرار از عناصر در کوتاه مدت” با توجه به آماده بیانیه ای از شهر نیویورک حمل و نقل رئیس جمهور سارا فینبرگ و حمل و نقل اتحادیه کارگران محلی 100 جمهور تونی Utano.

“ما در حال ارائه این اتوبوس تنها در طول این ضربه محکم و ناگهانی سرد و انتظار می رود که این شهر برای ادامه به مرحله و مسئولیت ارائه پناهگاه امن برای آن دسته از افراد دچار بی خانمانی” با توجه به این بیانیه.

حمل و نقل شهری سازمان بلافاصله پاسخ به یک ایمیل صبح روز شنبه درخواست چگونه بسیاری از اتوبوس ها ارائه شد و چگونه بسیاری از مردم پناه گرفتن در آنها است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de