کالیفرنیا گردشگری وابسته به شهرها با احتیاط آماده بازاریابی جدید برای بازگشایی

Patty بیرد علامت تغییرات او خواهید بود در سرو خانه ورزشی هتل که آن را بازگشایی در تراکی یک شهر بیش از 16,000 نزدیکی دریاچه تاهو است که رشد کردن گردشگری تابستان.

برخی از چیزهایی که خواهد شد: بیشتر خود در خدمت قهوه در لابی بیشتر بعد از ظهر اشتها آور دقیقه است که در آن مهمانان برای جمع آوری پنیر و شور تنقلات. چیزهای دیگر اضافه خواهد شد: ملایمت با کیسه های ضد عفونی کننده دست و ماسک. طبقه نشانه گذاری با شش پا فواصل اجتماعی فاصله. کارمند متوسط چک.

در جدید خوش آمدید حروف است که او هنوز شکل بیرد که دارای 40 اتاق به سبک بوتیک هتل با شوهرش می خواهد به بازار تجربه به عنوان امن و در عین حال نمی لخت.

“پس من با توجه به چیزهایی که دور, چگونه می توانم جایگزین آن تا مهمان احساس می کند مانند آنها مهمان?” او گفت:. “ما در حال حاضر به قرار دادن آنها را در یک محیط استریل و من نمی خواهم این تجربه به استریل است.”

تبلیغات

تبلیغات

Cedar House Sport Hotel in Truckee

کارکنان Ana Lopez چپ و سیلویا Tapia شستن پنجره ها و انجام تمیز کردن به طور کلی در آماده سازی اتاق برای آینده مهمان در سرو خانه ورزش هتل در تراکی.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

کالیفرنیا توریستی با اقتصاد ویران دولت coronavirus اقامت در خانه سفارش در حال آماده سازی برای استقبال از بازدید کنندگان پس از محدودیت ها برداشته. اما هر چند بسیاری در صنعت مشتاقانه در انتظار لحظه ای که آنها می توانند خود را اعلام, باز, برای, کسب و کار, عدم اطمینان از زمانی که گردشگری را دوباره اغاز و اگر وجود دارد در واقع یک افزایش بازدید کنندگان نگه داشته است تلاش های بازاریابی در برزخ است.

بیرد جدید دریافت کرده است رزرو برای اواخر تابستان اما او برگزار شد به در به طور فعال ترویج هتل بدون بازگشایی تاریخ.

“هنوز هم وجود دارد بیش از حد و عدم قطعیت” او گفت:. “من از نوع طرح های A, B, C و D در سر من آماده برای پیاده سازی. اما من نیاز به یک کمی بیشتر اطلاعات است.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که برخی از فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور می تواند بازگشایی با تغییرات روز جمعه. اما افراد هنوز هم خواسته می شود برای ادامه به جلوگیری از سفر غیرضروری محدودیت صنعت گردشگری است چشم خود را بر روی.

فرماندار طرح گسترش تصمیم گیری در سطح محلی اجازه می دهد برخی از جوامع را به حرکت بیشتر پیش رو به بازگشایی روند و باز کردن کسب و کار مانند رستوران ناهار خوری اتاق — فراتر از کسانی که در ایالت سیاست.

تبلیغات

Lake Tahoe in Tahoe Vista

مردم لذت بردن از ساحل در تاهو ویستا در ساحل شمالی دریاچه تاهو. شهرها و استان ها است که زندگی کردن گردشگری در حال استراتژیسازی برای چگونه برای آماده سازی برای هجوم out-of-towners زمانی که coronavirus محدودیت برداشته می شوند.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

دکتر جورج رادرفورد متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه سان فرانسیسکو گفت که در حالی که لکه تعطیلات می تواند به سرعت تبدیل به گردشگری آهن ربا تدریجی بازگشایی اجتماعی فاصله و دیگر پروتکل های ایمنی می تواند به حداقل رساندن شیوع است. از اهمیت ممکن است که آیا گردشگران از شهرستانها که در آن ویروس شایع است.

“شما تعادل درآمد با بیماری” او گفت:. “شما در حال رفتن به بسیار مراقب باشید نظارت در میان کارکنان هتل و رستوران ها. اگر مردم شروع به مریض که یک سرنخ که چیزی رفته وری.”

صنعت کارشناسان می گویند که آن را دشوار است به ارزیابی آنچه یک تجدید حیات در گردشگری ممکن است مانند نگاه. کارولین Beteta, رئيس جمهور از بازدید کالیفرنیا دولت غیر انتفاعی گردشگری آژانس گفت که hesitance اطراف سفر — به خصوص در مسافت های طولانی — ممکن است کمک به کاهش در برابر گردشگران قریب به اتفاق شهرها است.

بازاریابی گردشگری هاب دوباره او گفت: شروع خواهد شد با اقامت بخش و سپس حرکت به سمت کشیدن مردم دورتر از خانه های خود.

“در ابتدا ما را ببینید کالیفرنیا رانندگی کالیفرنیا,” او گفت:. “ما قطعا می بینیم که به عنوان یک چیز خوب و تقویت خواهد شد که در زمان مناسب. آن را واقعا کمک خواهد کرد که بازگشایی اقتصاد است.”

اما بازدید کننده مراکز و هتل ها و تعطیلات شرکت های اجاره کشتی با زمانی که آنها باید شروع دوباره تصور کمپین های بازاریابی.

Mourelatos Lakeshore Resort on the north shore of Lake Tahoe

خانواده متعلق به Mourelatos Lakeshore رفت و آمد مکرر در ساحل شمالی دریاچه تاهو بسته شده به دلیل coronavirus.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

Mourelatos Lakeshore Resort

تعمیر و نگهداری کارگر Livio Dancus ماسه نرده در آماده سازی برای مهمانان در Mourelatos Lakeshore رفت و آمد مکرر.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

با توجه به دریاچه تاهو اقتدار بازدید کنندگان در سال گذشته این شهرستان از جنوب دریاچه تاهو و Stateline, Nev., دریافت بیش از 1.3 میلیون یک شب تابستان بازدید کنندگان است.

تبلیغات

کارول چاپلین سازمان که رئیس جمهور گفته است که به دنبال گسترش آن تلاش های بازاریابی برای رسیدن به افرادی که ممکن است رانندگی از دورتر به دریاچه تاهو منطقه از جمله از جنوب نوادا یا آریزونا. بازاریابی مواد ممکن است شامل برنامه های سفر با توقف رانندگان می توانید در طول راه.

چاپلین توضیح داد که بازدید کنندگان قدرت نیاز به انواع مختلف پیام های آماده از جمله برای یک سناریو است که در آن گردشگری باز می شود و پس از آن محدود شده است دوباره.

“در حال حاضر آن را به یک هدف متحرک” چاپلین گفت. “ما پنج یا شش حالات مختلف. آن را پیچیده است. این nerve-racking.”

آماده سازی دیگر در انتظار تابستان گردشگران باید جلو رفت. تراکی و شمال دریاچه تاهو مقامات برای مثال باید لغو Fourth of July fireworks. تراکی شهردار دیو Polivy گفت که اگر استان ها را نشان نمی دهد ثبات در اجازه رویدادهای خاص جمعیت می تواند پایمال کردن یک منطقه است.

“ما یک مقصد توریستی. به عنوان به زودی به عنوان آن می شود به 90 یا 100 درجه در ساکرامنتو و دره مرکزی مردم تمایل به گله را به کوه ها برای هوا سردتر و سردتر, آب,” او گفت:. “آن وقت ما برای آن آماده می شود.”

Dusk settles into downtown Truckee along Donner Pass Rd

غروب حل و فصل به مرکز شهر تراکی همراه Donner Pass جاده ها است.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

سیندی Gustafson یک Placer County سرپرست گفت: دریاچه تاهو منطقه نیز برای هماهنگی پیام در مورد اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک در سواحل پارک ها و دنباله سر. ورود بازدید کنندگان با وجود اقامت در خانه سفارشات اضافه شده است ضرورت.

“واقعیت این است که اوقات فراغت سفر است که در حال حاضر اتفاق می افتد,” او گفت:. “وجود دارد یک افتضاح بسیاری از مردم با استفاده از خانه های تعطیلات و تلاش برای انجام آن تحت رادار.”

تطبیق با شیوه های جدید صنعت می تواند زمان را. جفری Hentz, مدیر اجرایی, North Lake Tahoe رفت و آمد مکرر Assn., گفت: مسکن کسب و کار در میان بخش های دیگر را ملاقات کرده اید عملا به ایجاد پروتکل های ایمنی برای ارائه به مقامات شهرستان. آنها مورد نیاز برای تمیز کردن کارکنان در هتل ها و اینکه آیا اجاره تعطیلات باید موسسه بافر دوره بین باقی می ماند.

“این رفتن به یک ترکیبی از گرفتن حق جدید, موجودی گرفتن نیروی کار آموزش دیده است.” “بسیاری از مردم در حال رفتن به شغل جدید اضافه شده به شغل فعلی خود را. ما در حال رفتن به نیاز به یک پنجره است.”

تبلیغات

People take in the sun along an empty stretch of sand on the north shore of Lake Tahoe in Kings Beach

مردم را در مقابل نور خورشید در امتداد خالی کشش از شن و ماسه در پادشاهان ساحل, در ساحل شمالی دریاچه تاهو.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

حتی با ایمنی و راهنمایی برخی از مقامات نگران هستند مورد تشویق گردشگری بیش از حد به زودی. دکتر تام بو بهداشت عمومی افسر شرقی سیرا مونو شهرستان گفت: در حالی که شهرستان بیمارستان سیستم می تواند مراقبت از حدود 8000 ساکنان رودبار و همچنین مناطق اطراف آن خواهد بود غرق خروش باعث شده گردشگران است.

در اواخر ماه مارس در این شهرستان تا به حال بالاترین نرخ سرانه از coronavirus موارد در دولت و مقامات کرد برای حفظ بازدید کنندگان.

“در حال حاضر آونگ در نوسانی است راه دیگر” بو گفت. “از مشکلات اقتصادی شدید هستند و خیلی از شهرستان ها بستگی به گردشگری تابستان. وجود دارد بسیار قابل توجه فشار سیاسی و مطالبات برای بازگشایی. من احساس می کنم مثل ما گرفتار بین یک سنگ و یک محل سخت است.”

لغو محبوب حوادث ممکن است جلوگیری از هجوم گردشگران است. شهر Solvang در شهرستان سانتا باربارا, که آسیاب های بادی و نیمه الوار محکم و استوار معماری قرعه کشی بیش از 1½ میلیون بازدید کننده در سال لغو ممکن است در صفوف منظم از 750 کابوی به نام Rancheros Visitadores, برای اولین بار در سال 89.

شهردار Ryan توسن گفت: شهرستان دهکدهای از دست داد نزدیک به 60 درصد از آن به صندوق عمومی, پول, اما آن را نمی خواهد را تشویق تعداد زیادی از مهمانان تا زمانی که زمان مناسب است.

“همیشه چیزی وجود دارد که در Solvang, اما تا زمانی که ما می دانیم که ما می تواند اجرا بزرگتر رویداد تمام کسانی که شده اند به تعویق افتاد” او گفت:.

Mourelatos Lakeshore Resort on the north shore of Lake Tahoe

الکس Mourelatos است مدیر کل Mourelatos Lakeshore رفت و آمد مکرر در تاهو ویستا در ساحل شمالی دریاچه تاهو.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

پشت دریاچه تاهو مدیر کل Alex Mourelatos از 32 اتاق Mourelatos Lakeshore رفت و آمد مکرر در تاهو ویستا انتظار برای از دست دادن 30 ٪ تا 50 ٪ در درآمد این سال با لغو سقوط حوادث مانند مراسم عروسی.

این beachside و متل, به طور معمول نزدیک به اشغال کامل در ماه های ژوئیه و اوت خواهد بازگشایی با یک سری تغییرات. مهمانان را بررسی کنید در iPads خواهد شد که ضد عفونی پس از هر بار استفاده. برای کاهش تماس مستقیم با کارکنان آنها قادر خواهد بود برای پاسخ به سئوالات از طریق یک پیام کوتاه نرم افزار. مهمانان نیز دریافت متن پیام یادآوری از رفت و آمد مکرر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تبلیغات

“اگر مردم نمی مطابق با اجتماعی فاصله اقدامات آنها خواسته می شود به ترک است که می شود در این نامه تایید ایمیل” Mourelatos گفت.

او تا به حال یک سورپرایز شیرین و لذت بخش: جولای باقی می ماند افزایش یافته است به عنوان بسیاری از بازگشت مهمانان که رزرو رزرو خود را در پیشبرد ماه را تایید کرده اند بازدیدکننده داشته است خود را.

“بدیهی است که مصرف کنندگان در حال شرط بندی که ما در حال رفتن به باز جولای,” او گفت:. “ما به آنها می گویند ما در حال تهیه پیش نویس یادداشت برای خانه داری و مهمان پروتکل های. و آنها در حال چشمک زدن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر