شروع مارس 15, ویرجینیا می رود که اجازه می دهد تا مکان های عبادت برای بازگشایی در نیمی از آنها ظرفیت های طبیعی به عنوان طولانی به عنوان محلی حوزه های قضایی به توافق برسند.

این اسقف کاتولیک آرلینگتون در حال برنامه ریزی اقدامات بیشتری برای امن نگه داشتن مردم از coronavirus.

“استفاده از پوشش صورت و دست عقیم سازی هستند توصیه می شود به عنوان یک بخش مهم از ما تدریجی ادغام مجدد” اسقف مایکل Burbidge گفت: در یک پیام ویدئویی جمعه.

یک ادغام مجدد گروه کاری ساخته شده تا از شبان پزشکی و کارشناسان بهداشت حرفه ای و دیگران به او کمک می کند تصمیم بگیرید که چه تغییرات دیگری یا محدودیت مورد نیاز خواهد بود.

جزئیات بیشتر منتشر خواهد شد در هفته آینده.

“وابسته به قلمرو اسقف دستورالعمل شامل محدود کردن تعداد افراد مجاز در هر توده حفظ فاصله اجتماعی و ارائه برای فعال تمیز کردن برنامه” Burbidge گفت.

او هشدار داد که توانایی به احتمال بازگشایی کلیساها و جشن های دسته جمعی ممکن است متفاوت از محله به محله.

محله های کشیش نشین که 60 سال به بالا و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی خواسته شده است که به نظر ماندن در منزل و از آنجا که آنها به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

پس از کلیساها را هنوز رتبهدهی نشده است قادر به به طور کامل بازگشایی کلیساها خواسته خواهد شد که به ادامه livestream جرم است.

این اسقف کاتولیک آرلینگتون شامل parishes در چندین شهرستان در ویرجینیا.


بیشتر Coronavirus اخبار

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de