برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به مناسبت ارائه جریان کنسرت آرشیوی را نشان می دهد و بیشتر.

آن را برای رفتن به یک روز مادر با افراد جدا از یکدیگر وجود دارد اما کشت از اجرای برنامه است که آن را بهتر است. یکی از کسانی که بیلی برگ و شهر سازی All-Stars روز مادر جریان کنسرت ویژه با براگ Rosanne نقدی, Richard Thompson, Rufus Wainwright, Mary Chapin Carpenter کوه بز, بیل & طناب نیلی و بیشتر.

درآمد حاصل از بلیط با قیمت 10 دلار به نفع بنیاد سازمان ملل متحد. این رویداد می گیرد در 3 p. m. روز یکشنبه, مه 10.

در زیر مطلب ارائه شده; یک را نشان می دهد که در حال بالا و مداوم سری به شرح زیر است. ما را به روز رسانی لیست به عنوان ما می شنویم در مورد اضافی حوادث.

S. A. F. E. جشنواره موسیقی
از طریق سهشنبه, مارس 10

یک رویداد آنلاین رایگان میزبانی هوشیار AF سرگرمی که شامل دی جی یوگا و دیگر تمرینات, تعاملی, اتاق چت, ویدیو کنفرانس و مجازی جشنواره راه اندازی از طریق بازی آنلاین زندگی دوم. بیش از شصت اعمال موسیقی شرکت خواهد کرد از جمله حیوان دست اموز دنی تلاش DWILLY و جیک Bartley گروه است.

ایوان جلو جشنواره
پنج شنبه, آوریل 9 8 صبح تا 10:30 p. m.

تجربی جمع آوری کمک برای موسسات خیریه حمایت از دنور COVID پاسخ که شامل چهار دیجیتال مراحل الکس کروز کهربا رایان Dango رز جان مدینه FIT36 آپکس, انسان, عملکرد, تناسب اندام در شهرستان عرق دن و بیشتر.

راز آسمان جشنواره
پنج شنبه, آوریل 9 8 صبح تا 10:30 p. m.

Goldenvoice کیک های شکلاتی & لیموناد و دوغاب مدیریت در حال حاضر Porter Robinson مجازی جشنواره با صف که رابینسون سرپرستی از جمله G Jones, Jai گرگ Kizuna Ai, Madeon, Porter Robinson, Free, Holo, A. G. Cook, Anamanaguchi, Doss Dv-i Grrl دانا, Kz (Livetune), Lil تگزاس Nanobii, Shadient, Wavedash و Hakushi Hasegawa.

OMD
پنج شنبه, آوریل 9 12 p. m.

به انگلیسی, الکترونیک, باند, OMD, که منتشر شد, چهلمین سالگرد جعبه مجموعه در سال گذشته ارائه “زنده از مبل خود را” یک آنلاین عملکرد بصری شامل هرگز قبل دیده می شود فیلم از کل سال گذشته Hammersmith Apollo در لندن نشان می دهد.

بی باک در خانه
پنج شنبه, آوریل 9 1 p. m.

بی باک ثبت مشخصات ناشر از اعمال مانند همه که باقی می ماند, August Burns Red خوردن قلب خود را و سیاه و سفید ارائه آنلاین جشنواره که به نفع خدمه ملت, جهانی صندوق امداد برای موسیقی زنده خدمه است.

Billy bob’s Texas 81 باشگاه ارائه بلوز پس از ساعت
چهار شنبه, آوریل 8, 6 p. m.

مجازی کنسرت زنده با بهره گیری تگزاس ایستگاه KNON با ظاهر توسط: آرون برتون متحد Venable اندرو جونیور پسر جونز دوستان Whittington, کارولین, سرزمین عجایب, چاق, حامل, Dr. Joe, Dylan اسقف EJ ماتیوز اریک جوهانسون, Gary Hoey و بیشتر.

Jorma Kaukonen
پنج شنبه, آوریل 9 6 p. m.

Jefferson Airplane و داغ تن از بنیانگذاران نقش خود را ششم قرنطینه کنسرت از خز صلح تگزاس که در آن او را انجام داستان و صحبت در مورد خود آهنگ ها, اغلب بازی آنها را بر روی گیتار او نوشت: این آهنگ در.

مجازی روز مادر صبحانه
یکشنبه, مارس 10, 12 p. m.

PFLAG اراده ملی درجه یک جشن عشق مادرانه با نیلی دختران بلیندا کارلایل و جیمز دوک ماسون, آلاسکا, Alec Mapa, Ally Sheedy روشن نور “رئیس نوزاد” JP Karliak و بیشتر. این بازی رایگان و آنلاین ویژه رویداد آگاهی و بودجه برای PFLAG ملی بزرگترین سازمان در کشور در خدمت به جامعه+, جامعه, خانواده و متحدان با ریشه های عمیق در 400 شهرهای کوچک و شهرهای بزرگ در سراسر کشور.

مجازی موسیقی در این گالری: بری آزبورن
سهشنبه, مارس 10 1-1:45 p. m.

این Clyfford هنوز موزه ارائه محلی خواننده ترانه سرا و دخترش متا به صورت ویژه روز مادر آنلاین کنسرت.

فرد Hersch
چهار شنبه, مارس 11 11 صبح

تحسین پیانیست جاز راه اندازی Fred Hersch در خانه هفتگی آنلاین سری کنسرت ارائه شنوندگان و بینندگان گسترده در عمق تجربه موسیقی. هر دوشنبه یک کوتاه مینی کنسرت را به صورت زنده از ساعت 11 صبح خواهد شد و بایگانی شده برای بعد مشاهده. مشترکین می توانند برای ثبت نام به عنوان کم 5 دلار در ماه در Hersch را Patreon صفحه.

2020 مجازی کلرادو MahlerFest
May 13 تا 17

اگر چه در این سال MahlerFest لغو شد جشنواره سازمان باید سرپرستی مجموعه ای از اجراهای فيلم مجازی سمپوزیوم هنر گالری و بیشتر عرضه خواهند شد که هر روز در 3:30 p. m. مواد منتشر خواهد شد در سراسر تعدادی از سیستم عامل آنلاین و جمع آوری شده در MahlerFest سایت. عملکرد مالر دوم سمفونی است و فیلم نهایی منتشر خواهد شد. از آن خواهد شد قبل از اجرای برنامه از بازدید از آهنگساز فیلیپ Sawyers تن شعر ادای احترام به کاندینسکیکه برنامه ریزی شده بود برای عملکرد نهایی با سمفونی و عمل من از ریچارد واگنر Die Walküreکه برنامه ریزی شده برای ارائه منحصر به فرد در پارکینگ زیرزمینی از تخته سنگ را 29th Street منطقه خرید.

کار از خانه با خانواده واتکینز ساعت
پنج شنبه ها در مارس 14, 21, 28, 5 p. m.

موسیقی جمعی با خواهر و برادر سارا و شان واتکینز میزبان یک تنوع از مهمانان هر پنج شنبه در ممکن است با بخشی از فروش بلیط با بهره گیری MusiCares’ COVID-19 صندوق امداد. مهمانان تایید کرد عبارتند از: John C. Reilly مندی مور و تیلور زرگر راستن کلی جنگ & پیمان, ماندولین, نارنجی, Mike ویولا و Tré Burt.

ان کوه String Band “ان مه” تصویری آرشیوی منتشر شده
پنج شنبه, مه 14, 21, 28, 2:20 بعد از ظهر

محلی jamgrass گروه تیمی با JamBase به ارائه “ان مه” به صورت هفتگی پخش ویدیو از ان کوه String Band مجموعه از 1990s و 2000s اولیه, گلچین از گروه های شخصی, فن-استعداد نوار VHS مجموعه است.

بلوک Blockwest
دوشنبه, مارس 16 1 p. m.

کنکوری جشنواره موسیقی در اصل میله میله برای مارس 25 اما به تعویق افتاد و پس از آن سرور و سقوط کرد. این موکول رویداد در سه مجازی مراحل امکانات Pussy Riot نوه تب 333 ، هیچ جا Hunny, شهروند, گیلاس Glazerr, Wicca فاز چشمه ابدی الیور فرانسیس ،

پنج امتیاز جاز مجازی جشنواره
دوشنبه, مارس 16 6 تا 10 بعد از ظهر

دو ساعت ایالتی پخش تلویزیونی در کوه های راکی PBS; در KUVO جاز, جریان, در kuvo.org و بر روی تقاضا ویدئو رویداد در هنر و سالن های سایت. نوازندگان شامل هازل میلر دایان ریوز جاش آبی, جاز, هنر و فرستادگان JoFoKe aNem بن Markley بابی LeFebre و بیشتر.

خواهد Hoge: من خانه خود را به خانه تور
جمعه ها: 8 مه 2 بعد از ظهر; May 22, 4 p. m.; 22 ژوئن 4 p. m.; ژوئن 26, 4 p. m.

خواهد Hoge به طور موقت خواهد بود تجارت جاده ها برای وب در سراسر جهان با یک سری از رسانه ای از خانه اش در نشویل.

شیر شکوفه
یکشنبه, مه 24, 5 p. m.

شیر شکوفه های بازی مجموعه ای در روز یکشنبه در پنج KGNU جدید Facebook Live Concert سری که زیر طاق کلرادو نوازندگان.

مجازی SummitFest 2020
اوت 5 به 6

در حالی که اولین JBE سه گانه SummitFest است که به تعویق افتاد تا مرداد سال آینده, جک بارتون سرگرمی, میزبانی, مجازی, جشنواره, با مجازی نکته شیشه به طور مستقیم متصل به MusiCares COVID-19 صندوق امداد بهره موسیقی کارگران و نوازندگان که نمی توانید کسب یک زندگی دوباره تا اجتماعات بزرگ مجاز است.

در حال انجام:

خیره آنلاین مرحله
مداوم

نوازندگان محلی مانند جف جنکینز MaryLynn Gillaspie تام گرشوین آنی غرفه و بیشتر باید آپلود ویدئوها از خود بازی را از صفحه اصلی. شما می توانید از این نوازندگان از طریق خود Venmo/پی پال رسیدگی بالای فیلم های خود را.

مرده و شرکت
6 بعد از ظهر هر شنبه

ما آن را بپذیرد: مرده و شرکت نیست دنور گروه است. اما سپاسگزار مرده است از جمله روابط قوی برای سنگ قرمز پارک شهر و ما جم-گروه صحنه است که ما می شود بی مبالات به ذکر است رایگان یک شنبه شب کوچ تور گروه را آغاز کرده است. لحن در شنبه شب در مرده & Company, Facebook صفحه وجود دارد و شما می توانید کمک های مالی به MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

گرمی موزه #MuseumAtHome
هر روز گرمی موزه انداختن جدید آرشیوی کنسرت برای شما برای لذت بردن.

خارش-O
از طاق سری کنسرت
8 بعد از ظهر هر شنبه

هر پنج شنبه, دنور 57-عضو گروه تئاتر تجربی از نقاب نوازندگان را زنده جریان HD-ثبت کنسرت از آن archives. انتظار می رود آیین ضرب وشتم و جادو — نوع با یک “k.”

لویت غرفه دنور دیجیتال سری کنسرت
دنور بهترین در بیرون سالن می رود آنلاین با روزانه یک سری کنسرت. آینده جریان خواهد شد عبارتند از: Tommy Emmanuel اقتدار صفر, Esmé پترسون و بیشتر.

Pickathon ارائه یک کنسرت در روز
هر روز در ساعت 2 بعد از ظهر

سود برای ضبط آکادمی MusiCares COVID-19 امداد صندوق Pickathon آن باز می شود خزانه برای یک کنسرت کامل در روز به مدت شصت روز. هنرمندان در حال حاضر تایید شده شامل درایو-توسط كانون مارگو قیمت جف فاستونی, مک, DeMarco, تایلر Childers, Charles Bradley مخزن و Bangas تو آه می بیند مردم در زیر پله ها Damien Jurado, The Lone زیر, سابق, سحر و جادو, Foxygen اندرو پرنده Brownout الهی متناسب با, DakhaBrakha, ویوکس فارکا توره ویلی واتسون و بیشتر.

کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی
جمعه ها از 10 صبح تا 10:15 بعد از ظهر

اگر چه بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد تا سال 2021 این سازمان باید همکاری با کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی که زیر طاق کلرادو بر اساس گروهها و هنرمندان برای اولین بار موسیقی ارائه می دهد و فعالیت های تعاملی آنلاین هر جمعه.

راز رقص اعتیاد
راز رقص اعتیاد به یک مهمانی رقص و اجتماعی جامعه برای هوشیار-کنجکاو جنبش را زنده DJ مجموعه از طریق خود برنامه شروع آوریل 10. SDA است در حال حاضر رایگان برای پیوستن به و برنامه ای برای راه اندازی حوادث زندگی می کنند در دنور در این تابستان.

جریان با شن
روزانه 5 p. m.

موسیقی زیرزمینی ویترین روزانه زندگی می کنند-موسیقی نمایش با راهنمایی و کمک های مالی به طور مستقیم به هنرمندان است.

رشته پنیر حادثه: شب جمعه پنیر
جمعه 6 p. m.

هفتگی پخش از رشته پنیر حادثه کنسرت از گذشته جریان در گروه در Facebook صفحه و در Nugs.TV.

چه مجازی کنسرت ها و جشنواره های موسیقی شما به دنبال به جلو به در روز های آینده ؟ اجازه دهید ما می دانیم در editorial@westword.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de