Coronavirus مورد خوشه به پاسادنا و خودخواه رفتار’ مقامات می گویند

شهر پاسادنا است هشدار روز مادر تجمعات پس از آن عمومی وزارت بهداشت به تازگی ترسیم یک خوشه از حداقل پنج coronavirus موارد به یک جشن تولد.

این حزب برگزار شد پس از این شهرستان صادر stay-at-home سفارشات مارس 19 و با حضور تعداد زیادی از اعضای خانواده و دوستان که نمی پوشند پوشش صورت و یا اقامت شش فوت از هم جدا شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

“یک فرد نشان داد تا به حزب برگزاری نمایشگاه علائم و شوخی او ممکن است ویروس” لیزا Derderian سخنگوی شهر پاسادنا گفت: در یک ایمیل. “پس تحت تاثیر چندین نفر دیگر که به طور جدی بیمار شد چرا که از یک فرد غفلت و رفتار خودخواهانه.”

از طریق تماس با ردیابی یک پاسادنا عمومی وزارت بهداشت بیماری بررسی تیم کشف بیش از پنج آزمایشگاه تایید coronavirus موارد در میان شرکت کنندگان از حزب “و بسیاری از افراد بیمار” شهر گفت. تیم شناسایی این زن به عنوان شاخص مورد و یا بیمار برای اولین بار در شیوع بیماری با شناسایی عفونت, مقامات گفت.

تبلیغات

“این یک مثال از اینکه چگونه خوب تماس با ردیابی می تواند شناسایی بیماری خوشه و به ما بگویید بیشتر در مورد گسترش بیماری در جامعه ما” دکتر متی Feaster متخصص اپیدمیولوژی با وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:.

مقامات شهرستان خاطر نشان کرد ساکنان که حتی به عنوان برخی از مناطق تفریحی در حال بازگشایی و برخی از کسب و کار در حال از سرگیری منظقه وانت, خدمات, آن را هنوز هم توصیه می شود که کسانی که 65 ساله و مسن تر و یا دارای شرایط بهداشتی اساسی در خانه بمانند.

“پاسادنا ساکنان که ماندن در خانه خود را نگه دارید و عزیزان خود را محافظت از COVID-19” دکتر گفت: Ying-یانگ Goh مدیر و افسر بهداشت از پاسادنا عمومی وزارت بهداشت, در بیانیه ای.

او گفت که گردهمایی از مردم که زندگی نمی کنند در همان خانواده باقی می ماند و ممنوع است. که شامل مادر و روز احزاب است.

تبلیغات

“ویروس باقی می ماند بسیار مسری” Goh گفت. “اجتماعی, فاصله, شستن مکرر دست ها و پوشیدن پوشش صورت باقی می ماند ما بهترین دفاع در برابر گسترش بیشتر COVID-19 در جامعه ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر