یکی دیگر از پنج نفر فوت کرده اند از coronavirus در اورنج کانتی آوردن این شهرستان مجموع تلفات به 71 بهداشت مقامات جمعه اعلام کرد.

از آخرین جمعه شهرستان تایید کرده است 21 جدید مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

شانزده از 71 مجموع قربانیان ساکنان پرستاری امکانات با توجه به مراقبت درمانی اورنج کانتی. این تاسیسات که سالمندان ساکن تمایل به خصوص در معرض خطر همچنان در نقاط داغ از coronavirus فعالیت در سراسر کشور.

از کسانی که فوت کرده اند از coronavirus در اورنج کانتی 49 شده اند حداقل 65 سال سن و 37 شده اند حداقل 75.

تبلیغات

هنوز اورنج کانتی را مشاهده مرگ و مير مرتبط با COVID-19 حدود 2.2% — و زیر ایالت نرخ حدود 4 درصد.

اورنج کانتی مقامات بهداشتی گزارش یکی دیگر از 153 coronavirus عفونت جمعه دوم-بالاترین یک روز کل پس از وقوع آغاز شد.

آخرین تجمعی مورد تعداد 3,240 شامل 316 در پرستاری امکانات و 251 در زندان شهرستان سیستم.

تبلیغات

به عنوان آخرین به روز رسانی 188 بيمار بستری countywide و 74 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه. هر دو این اعداد و ارقام باید ماند نسبتا مسطح در طول هفته گذشته هر چند آنها متفاوت است از روز به روز بسته به زمانی که و چگونه بسیاری از بیمارستان ها گزارش داده های خود را.

به تاریخ 46,372 COVID-19 آزمایشات انجام شده countywide — از جمله 812 که روز جمعه گزارش داد.

موثر یکشنبه, “شمارش اورنج کانتی COVID-19 آزمایشات انجام شده به جای تعداد از مردم تست شده” با توجه به مراقبت از سلامت سازمان است.

تبلیغات

“این تغییر با دقت بیشتری نشان دهنده تست های انجام شده توسط بهداشت بالینی و تجاری آزمایشگاه” مقامات نوشت: در این شهرستان داده ها پورتال.

با وجود ادامه coronavirus فعالیت در سراسر ایالت کالیفرنیا مجاز بیشتر خرده فروشان و مکانهای دیگر به بازگشایی جمعه.

اورنج کانتی سواحل — که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور بسته شدن در هفته گذشته به دلیل ازدحام نگرانی ها نیز به عقب باز در یک ظرفیت محدود برای چه در شکل دادن به یک عکس-کارت پستال sque آخر هفته.

تبلیغات

Newsom گفت: در اوایل این هفته که کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی فروشگاه لباس فروشگاه و دیگران می تواند بازگشایی برای منظقه وانت — مگر اینکه محدودیت های محلی آن ممنوع است.

برخی از کسب و کار اگر چه گرفته اند همه چیز یک گام بیشتر است. یکی از عشایر غذاخوری در سن کلمنت به تازگی ارائه شده ناهار خوردن در خدمات با وجود این دولت ممنوعیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de