دنور اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از COVID-19 نیمه شب به پایان رسید. اما برادر جف فرد فعال مدنی و اسم برادر جف مرکز فرهنگی در پنج نقطه تشویق اعضای مایل بالا شهر سیاه جامعه به ادامه پناه در محل دیگری سی روز اگر نه دیگر چون همه فن حریف بی عدالتی است که افزایش خطر خود را از رمان coronavirus.

“مردمی هستند گفت: در حال حاضر سیاه و سفید مردمی هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 اما آن را به دنبال ندارد تا با نگاه کردن به آنچه که ما باید انجام دهند به عنوان سیاه و سفید جامعه” یادداشت برادر جف, که, انتشار, 5 ستاره, اخباردر دسترس است در وب سایت خود را; او همچنین میزبان روزانه زندگی می کنند نشان می دهد که در Facebook صفحه. “اما در حال حاضر ما در حال رفتن به محل کار به دلیل اقتصاد رنج می برد — و مردمی باید تست خلبانان به عقب برگردید. اگر آنها می تواند به من توصیه نیست که آنها به بازگشت به تا اول ژوئن یا اواسط ژوئن — و یا که آنها در زمانی که آنها می توانند.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر فرماندار Jared پلیس مشخص شده دو ماه پس از اولین گزارش COVID-19 مورد در کلرادو نشان می دهد که تعیین اولیه فرد به عنوان بیمار صفر بود مسلما نادرست است چرا که کارشناسان معتقدند این ویروس تا به حال شده است در گردش از طریق دولت برای برخی از زمان قبل از آن تایید شد. برادر جف موافق بر اساس چند غم انگیز مشاهدات.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“وجود دارد چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد قبل از ما شنیده نام COVID-19” او می گوید. “افراد در جامعه ما که نسبتا سالم بودند به طور ناگهانی در بیمارستان بستری شده. شروع کردم به دیدن GoFundMe صفحات مورد مردم در هواکش — همه عکس ها ما در حال حاضر مرتبط با COVID. زمانی که تعداد آنها به عنوان کم به عنوان بیست و, ما در حال حاضر می دانستم که از پنج یا شش نفر که تا به حال علائم مشابه. که هشدار داده که این پیشرفت و شروع به بدتر و بیشتر در تلفظ مردم سیاه و سفید بودند برای رفتن به سخت ترین ضربه — و که کاملا آمد و به مورد است.”

برادر جف می بیند متاثر بین همه گیر و جامعه واکنش به اوایل ظهور HIV. “آنها گفت: این اتفاق تنها برای مردم هائیتی و hemophiliacs و همجنسگرایان — و آنها شعار این ایده که سیاه مردمی نمی تواند آن را,” او به یاد می آورد. “و وجود موازی در اوایل زمانی که سیاه مردمی جشن گرفتند که آنها نمی تواند به COVID. ما از شنیدن مردم بگو: آن را تحت تأثیر آفریقا است. که چیزی در حال وقوع با اروپا و اروپایی ها و مردمی نمی تواند آن را دریافت کند.’ اما پس از آن ما با داشتن مردمی شدن بیمار و در بیمارستان بستری شده و پس از آن ما با داشتن مجالس ترحیم که در آن افراد جوان یا پیر مرده بود و هیچ کس به ذکر است که چگونه. این نوع مرموز است.”

اگر چه مردم از خواب بیدار شدم به خطرات ناشی از COVID-19 بسیار زودتر و نه به اندازه کافی تغییر کرده است در هفته های اخیر برادر جف معتقد است: “ما شاهد برخی از مردمی بودن آزمایش و عبور از دور با توجه به COVID اما وجود دارد بسیاری از بیشتر که تشخیص داده شده اند و یا آزمایش و آنها را به همان علائم است.”

یک استثنا بود کشیش ترنس بزرگ “T” هیوز یک جامعه آیکون که عمیقا درگیر با این مرکز فرهنگی است. هیوز به تازگی از بیمارستان پس از دو ماه نبرد با ویروس و برادر جف میاد مراقبت از او دریافت در کوه های راکی و مرکز پزشکی. اما برای بسیاری دیگر در جامعه به این سطح از پشتیبانی استثنا است و نه از حکومت او رضایت داد و به عنوان یک نتیجه, نتایج, برای بسیاری شده اند تقریبا به مثبت است.

“تعداد بسیار کمی وجود دارد آفریقایی-آمریکایی است که نمی دانم کسی که در خانواده خود شده است که نهفته COVID,” او می گوید. “است که می گوید من اعداد در جامعه ما بسیار بالاتر از آنچه باید باشد” بر اساس درصد خود را از دنور جمعیت.

متاسفانه بسیاری از ساکنان سیاه دنور ندارد و گزینه باقی مانده کردن کار برای یک دوره طولانی از زمان و اشتغال خود اغلب آنها را بیشتر در معرض خطر عفونت است. “اگر شما به یک فروشگاه مواد غذایی محلی در حال حاضر و نگاه به پشت, ضد, شما احتمالا می خواهید یک جوان سیاه فرد شاغل وجود دارد,” او اشاره می کند. “همیشه وجود دارد جمعیت دیده می شود به عنوان غیر ضروری و اگر شما و شما ضعیف شما رو به خارج انجام آن کارهایی که مردم انجام نمی توانید از راه دور. آنها لازم نیست که لوکس بودن در اقتصاد است. این تفاوت بین قرار دارد و unhoused از نسخه پر شده و پر نشده.”

هنوز هم اگر دنور ساکنان سیاه گسترش می تواند خود را باقی می ماند در خانه برادر جف خواستار آنها را به انجام این کار. “ما کاملا متعهد به کار دسته جمعی با همه کس در همه جوامع اطراف این COVID وضعیت,” او می گوید. “اما این مهم است که بدانید که آفریقایی-آمریکایی جامعه است که عمیقا و به طور نامتناسبی نهفته است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de