یک قاضی اشتباه زمانی که او حکم داد که دنور کمپینگ بان شد, خلاف قانون اساسی, وکیل مدافع استدلال می کنند در این شهر درخواست تجدید نظر از این تصمیم.

درخواست تجدید نظر مختصر در زمینه ماه گذشته در دنور دادگاه منطقه به چالش می کشد دسامبر 2019 حکم قاضی جانی Barajas که گفت که کمپینگ بان فرمان تصویب توسط شورای شهر دنور در سال 2012 و تایید شده توسط شهردار مایکل, Hancock, نقض هشتم متمم منع بی رحمانه و غیر معمول است.

Barajas مشخص است که کمپینگ, ممنوعیت ممنوع است که افراد بی خانمان از پناه خارج با استفاده از چادر یا کیسه خواب است “facially خلاف قانون اساسی” نقض هشتم متمم به عنوان نوشته شده است به جای به سادگی به عنوان اعمال شده در شرایط خاص. در ساخت است که حاکم او را دور انداخت کل فرمان.

Barajas است پس از بازنشسته و از موقعیت خود به عنوان قاضی در دنور دادگاه شهرستان.

در تلاش برای دریافت کنید که حکم معکوس و نگه داشتن تمام یا حداقل بخشی از این فرمان در کتاب دنور شهرستان دفتر دادستان است با این استدلال که Barajas کردم این یک اشتباه است.

در 34 صفحه درخواست تجدید نظر مختصر در زمینه مارس 1, شهر وکلای مدافع می گویند که این ممنوعیت نمی تواند بر خلاف قانون اساسی از “متن فرمان مجازات رفتار کمپینگ نه وضعیت بی خانمان بودن و متعدد شرایطی وجود دارد که تحت آن ممکن است استفاده شود بخشد.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

برای مثال مختصر استدلال اجرای کمپینگ بان کی مون در مقابل “طرفداران اختصاص داده شده که به طور داوطلبانه به اردوگاه در اموال عمومی یا خصوصی اموال شب قبل از Broncos بازی رشته کوه های راکی بازی یا بهمن بازی” آیا تشکیل یک تخطی از حقوق قانونی خود.

اما اندی McNulty وکیل در برابر شهر در این مورد استدلال می کند که دنور ‘s وکلای هستند که برداشت غلطی از معنی و صورت چالش با این فرض که قانون باید بر خلاف قانون اساسی هنگامی که به هر فرد مجرد است.

“صورت مغایرت با قانون اساسی است در مورد نرم افزار که بر خلاف قانون اساسی به تعداد قابل توجهی از مردم و این مورد در اینجا در شهر دنور” McNulty می گوید. “کمپینگ بان است که unconstitutionally اجرا به یک نوار زیادی از مردم که می تواند دسترسی به پناهگاه است.”

این شهر تجدید نظر استدلال می کند که Barajas تکیه بیش از حد به شدت در مورد آنچه در آن به عنوان مشخصه ناقص 2018 تصمیم گیری در مدار نهم دادگاه تجدید نظر که زده یک کمپینگ بان کی مون در, Boise, Idaho.

و حتی اگر دادگاه به مشاهده بویز تصمیم به عنوان معتبر مختصر ادعا می کند این میله را “جرم عمومی کمپینگ تنها زمانی که هیچ خواب فضایی است که عملا در دسترس در هر پناهگاه’ اما ‘پوشش نمی دهد افرادی که دسترسی به یک عملا در دسترس باشیم.” بنابراین بویز تصمیم برخورد با یک عنوان-کاربردی چالش به جای یک صورت چالش بنابراین Barajas اشتباه در با تکیه بر این مورد برای تعیین صورت مغایرت با قانون اساسی از دنور کمپینگ بان.

و در هر صورت این شهرستان وکلای مدافع استدلال می کنند که اعمال می شود در دنور کمپینگ ممنوعیت را نقض نمی هشتم متمم.

این Barajas تصمیم بر این کمپینگ بان استنادی صادر شده در مارس 2019 به جری برتون. او دسترسی به پناهگاه درخواست تجدید نظر استدلال می کند; شهرستان کارکنان به او پیشنهاد یک فضا در یکی از این امکانات در این نزدیکی هست که زیر ظرفیت در آن شب اما او حاضر به گرفتن آنها را در ارائه.

اما در حالی که دنور پناهگاه ممکن است تحت ظرفیت این بدان معنا نیست که همه افراد بی خانمان را به معنی دسترسی به آنها McNulty استدلال می کند.

“در هر شب در شهر دنور وجود دارد جمعیت مردمی که به سادگی نمی تواند دسترسی به سرپناه” او می گوید: مثال مردم با خدمات سگ و یا کسانی که با بیماری های روانی به عنوان نوع از افرادی که ممکن است واقعی دسترسی به پناهگاه. “جرم آنها را به سادگی برای تلاش وجود داشته باشد خارج از نقض هشتم متمم و کلرادو قانون اساسی را بی رحمانه و غیر معمول-مجازات بند.”

McNulty برنامه به فایل پاسخ به این شهر درخواست تجدید نظر تا پایان ماه.

در حالی که درخواست تجدید نظر در حال بررسی است, Denver, چادر ممنوع, اجرا. به عنوان اصل پیش بینی آن-دنور عضو شورای شهر Albus بروکس فرمان یک راه موثر برای افراد بی خانمان به پناهگاه و ارائه آنها را از دسترسی به خدمات. اما منتقدان این قانون استدلال می کنند که آن جرم بی خانمانی.

حتی اگر این ممنوعیت همچنان در کتاب دنور شده است با استناد به شهر دیگر موجب زمانی که متفرق encampments بیش از شش ماه گذشته از جمله قوانین مربوط به بهداشت عمومی و حقوق عمومی-از-راه.

در طول COVID-19 همه گیر این شهر استفاده کرده است این احکام به پاک کردن منطقه از پنج امتیاز که دیده می شود ده ها تن از چادر پاپ در هفته های اخیر. اما در طول پاکسازی در 30 آوریل و دوباره در مارس 7, افراد اجازه داده شد برای حرکت وسایل خود را و سپس بازگشت و پس از تمیز کردن.

یک ائتلاف از ارائه دهندگان خدمات در حال حاضر در تلاش برای دریافت درست از مسئولان شهرستان برای ایجاد موقت امن کمپینگ سایت تا 100 بی خانمان افرادی که تمایلی برای ورود به یکی از بزرگ اسکان موقت در کشور های غربی مرکز و دنور سالن بزرگ است. این گروه هنوز دریافت پاسخ از شهر اما کاربران می گویند آنها در حال حاضر امن سرمایه گذاری خصوصی برای این پروژه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de