مهر — یک سرفه خونی. یک خواهر به مرگ نزدیک است. یکی دیگر از دوستان قطع توسط coronavirus.

ضرب و شتم در برابر کنگره بوده است که اعضای آن از تماس با متوسط آمریکایی است. اما این درست نیست وقتی که می آید به خشونت COVID-19 و راهپیمایی خود را در سراسر مرزهای ثروت, تحصیل و قدرت. با وجود امتیاز حداقل یک سناتور و هفت خانه اعضای دارای گزارش تست مثبت برای این بیماری است.

مثل خیلی از جهان قانونگذاران در حال تجربه یک فروتنی دوز از ترس و غم و اندوه و خشم و انزوا. نتیجه این است که گسترده و عمیق اثر در همان کنگره به اتهام کمک به یک مصدوم ملت است.

“هر کس در حال حاضر می داند که کسی که به آن” گفت: سناتور. ctq, D -, Minn. که شوهرش جان Bessler بهبود از ترسناک عفونت کرونا ويروسی که فرستاده او را به بیمارستان است. “حتی اگر فرد نیست واقعا بیمار همه آنها می دانند چگونه ترسناک است. آنها می دانند که چگونه ترس آنها شد.”

نشانه هایی وجود دارد که بدبختی موجب اعمال محبت بین جمهوری خواهان و دموکرات ها پس از سال ها از عبور از راهرو تماس بگیرید. “ما در حال ارسال پیامک دوستان” Rep. ماریو دیاز-Balart R-Fla., گفت: “نور متون” او و Rep. بن McAdams, D-یوتا رد و بدل شده و پس از هر دو رنج می برد و بهبود از ویروس. “چند تن از ما را بررسی کنید تا در هر یک از دیگر در حال حاضر. پس از آن خوب است.”

واشنگتن خوب, شاید برای لحظه ای.

اما وحدت در سطح انسانی بحران نما مملو سیاست سوالات. سوزاننده اختلافات برچسبها بیش از چگونه به صرف تریلیون ها بیشتر و اینکه آیا برای محافظت از کسب و کار از پرونده های حقوقی به عنوان کشور بازگشایی. نظارت تحقیقات فقط در حال چرخش در دولت ویروس پاسخ.

هنوز هم در تیره, آینده, اما مؤثر در همه چیز: نوامبر انتخابات با کنترل مجلس سنا و کاخ سفید در خطر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به سرب با زاج resuming عمل خود را از تماس با مجلس “دیوانه نانسی.” نانسی پلوسی سرزنش جمهوری خواهان برای نادیده گرفتن علم از ویروس گسترش یافته است. خواهان شکایت دارند که او برگزار شد تا تزریق پول نقد برای کسب و کارهای کوچک. همه طرف در یک اخیر توییتر تف bickered که بیش از “راه دور از bipartisanship” در چین که در آن همه گیر آغاز شد.

و دور آن می رود حتی به عنوان هر کس در جهان سیاسی تلاش می کند تا پروژه همدلی است. این کار به خصوص بلند برای کشور 45 رئیس جمهور که شناخته شده نیست برای احساس درد افراد دیگر است.

“من فکر نمی کنم هر کسی می تواند احساس هر گونه بدتر از من در مورد همه مرگ و نابودی که خیلی نیازی گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن به چالش کشیده به تازگی در مدیریت بحران به عنوان تلفات کشیده گذشته 70,000. این هفته این ویروس را لمس حلقه درونی خود را بیش از حد زمانی که یک نوکر آزمایش مثبت پس از اینکه در همان اتاق با رئیس جمهور.

در راه کلیدی و آمریکا و نمایندگان در واشنگتن نیستند بسیار شبیه به امریکا است. قانونگذاران حداقل $174,000 یک سال و دریافت بیمه درمانی حسن نیت ارائه میدهد از مالیات دهندگان. آنها به مراتب ثروتمند تر از بسیاری از مردم و تمایل به loftier آموزش. بنابراین سیاست خود را در بحث بهداشت و درمان برای توده ها و کمک های دیگر به صورت “فرد به طور متوسط” اغلب می تواند صدا انتزاعی و علمی.

اما در coronavirus همدلی نیست یک کشش.

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., از دست یک برادر به ویروس. خانه خدمات مالی صندلی ماکسین واترز D-کالیفرنیا اختصاصی آخرین امداد لایحه که او تا به حال بی سر و صدا کمک ارسال به خواهر او گفت: در حال مرگ بود از coronavirus در میسوری. تشکر. مادلین دین D-Pa. از دست مادر خود را در قانون به این بیماری است. تشکر. برندا لارنس D-Mich., گزارش شده است که او فقط می خواهم شنید “یکی دیگر از دوست عزیز” گذشت بود.

“من امروز اینجا ایستاده با قلب شکسته,” او گفت: در ماه گذشته در مجلس نمایندگان است.

در پنج شنبه, ماسک خود را پایین کشیده در حالی که او صحبت کرد و دیابت Tim Kaine, D-Va., mused در مورد این ویروس در دسترس و با سرعت.

“من به خوبی خاموش آمریکا سناتور” کین در مورد رابطه گفت: در کمیته بهداشت و درمان شنوایی برای اولین بار پس از آوریل 3. “من می دانم که چهار نفر که فوت کرده اند از coronavirus از آنجایی که ما در گذشته با هم.”

در بخش هایی از کشور که در آن ویروس آهسته بود به گسترش قانونگذاران گفت: مشکل مکالمات در اطراف تنگه مالی از خانواده هایی که نمی توانند کار کنند به دلیل تعطیلی.

“این ویرانگر” گفت: Rep. لری Bucshon R-Ind., یک جراح قلب که منطقه شامل 19 شهرستانهای استان است. اضطراب خود را در منطقه گفت: در اطراف محور تعطیلی مانند در یک تویوتا کارخانه مونتاژ در پرینستون بوده است تاریک از اواخر ماه مارس است. آمار دولتی در روز جمعه گفت: اطراف Gibson County تا به حال هفت موارد مثبت coronavirus و صفر و میر.

Bucshon را آموزش پزشکی به او می گوید بسته شده اند ممکن است اما او در گفتگو با ترکیبات به او بگویید که ممکن است زمان برای بازگشایی شده است. تصمیم نفوذ یک.

“شما در حال رفتن به پیدا کردن بسیاری از سیاستمداران (که) بگو: هی تلنگر سوئیچ کردن به'” Bucshon گفت: در مصاحبه اخیر است. “از آنجا که تصور کنید اگر آنها باز است که کارخانه تویوتا با 6,000 کارکنان و آنها را از 200 مرگ و میر در ماه آینده.” اخبار محلی گزارش می گویند این تاسیسات آغاز خواهد شد آهسته بازگشایی در هفته آینده.

دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز نشان دهنده ملکه بیرون از coronavirus نقاط داغ در بخشی به دلیل تراکم جمعیت شهر نیویورک قصبه. او را صرف بسیاری از روز خود را به صورت ماسک بر روی کمک به ارائه مواد غذایی در حالی که ماندن در تماس با ترکیبات در رسانه های اجتماعی.

“من احساس آن را,” او گفت: در طول یک زوم تماس در هفته های اخیر. او گفت که او را از دست سازمان و یکی از افرادی که در دفتر او از دست پدر و مادر به ویروس. “من نگران خانواده من در پورتوریکو. من نگران مادرم. … من در تلاش برای کشف کردن, شما می دانید, من او را به نیویورک است که وضعیت را بدتر می کند?”

Klobuchar گفت: او را متوجه چند تغییر در رویکرد او از خانواده اش دلخراش جلسه با ویروس. برای یک, او را درک انزوا. جان آمد با ویروس در حالی که او در واشنگتن بود و او در مینه سوتا است. او تحمل آن سختی که شامل سرفه خونی و رانندگی به بیمارستان به تنهایی برای جلوگیری از آلوده کردن خود و خانواده خود را.

“من شروع به تماس بیشتر و بیشتر و او جواب نمیده گاهی اوقات” او به یاد می آورد. “این فقط گرفتن ترسناک و ترسناک.”

او را “وسواس” با بهبود تست چون در آن زمان شش روز به شوهرش نتایج. او همچنین می خواهد به نیاز هر دولت اجازه رای دادن از طریق پست پس از تماشای مردم در ویسکانسین خطر زندگی خود را برای رای دادن در ماه گذشته.

“مردم آنقدر دیوانه,” او گفت:. “که تجربه شخصی که من تا به حال تکرار شده است در سراسر کشور است. که بخشی از دلیل شما می بینید احشایی واکنش است.”

___

دنبال tanya warren در http://www.Twitter.com/APLaurieKellman

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de