برای کلاس 2020 تمام کسانی که یک بار-در-یک-عمر لحظه های رفته

الک گارسیا و 20 دیگر دانشجویان سال اول پا بر روی زمین بیس بال در استیفن گراور کلیولند منشور دبیرستان در رنگ گل اسپرک برای اولین بار در ماه ژوئن سال 2016. چمن شد ترد و زرد; خاک خطرناک و بی رحم خرد شده را به ناهموار تکه ای از رمیدن از آخر هفته فوتبال بازی.

اما اول کلاس بود با استعداد و بازیکنان در حال حاضر پیش بینی قوی ارشد نجومی ذهنی گردان مارس سال 2020 است.

“از آنجا که ما سال اول بودیم مانند” انسان هنگامی که ما در حال سالمندان ما در حال رفتن به واقعا خوب'” Alec گفت.

بیش از چهار سال آینده آنها بازی های برگزار شده در طول سال و خانوادگی شد. با تشکر از سر مربی Sid لوپز و انگیزه گروه از پدر و مادر های با کیفیت از میدان — چمن جدید, جدید, حقه جدید clubhouse — شروع به آینه که از این تیم است. در دو سه فصل اخیر کلیولند پیشرفته به شهر نیمه نهایی. با 14 سالمندان در این سال کاوالیرز بود و واقع بینانه شات در L. A. شهرستان عنوان بخش بازی بود که به بازی در ورزشگاه طفره زن.

تبلیغات

تبلیغات

الک سه سال تیم اول دانشگاه یا دانشکده بازیکن در حال توسعه به یکی از این تیم را قابل اطمینان ترین نوازندگان. او یک دانش آموز خوب با 3.4 درجه-نقطه متوسط در کلیولند را خواستار هسته آهنربا برنامه, اما او نبود با شدت بهم زدن غوطه دادن چشم انداز برای یک بورس تحصیلی کالج. قوی بهار سیمان می تواند آینده خود را.

“من نمی خواهم بگویم که من در بیس بال برای کالج” Alec گفت: از انسینو صفحه اصلی “اما من تلاش زیادی به [آن] امید است که من می توانم دریافت کمک هزینه تحصیلی.”

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

پس از L. A. یکپارچه مدارس, تعطیل, Alec بداهه به ماندن در شکل. “من در تلاش بود برای خوش بینی و امید است که ما را به عقب بر گردیم به همه چیز — حتی اگر ما آمد در اواسط تا اواخر ماه مه” او گفت: “از آنجا که تمام زندگی من بوده است و مدرسه بیس بال شما می دانید ؟ و نداشتن هر کدام از آنها….” صدای او روی مسیرهای پیاده روی ،

“این 14 مرد جوان خیلی سخت کار کرده اند برای چهار سال به جایی که آنها هستند و آنها را در یک موقعیت عالی به رقابت” لوپز گفت.

“این چیزی بود که گرفته شد و دور از آنها.”

تبلیغات

لغو نقاط عطف ترک کنید و یک سوراخ بزرگ’

Coronavirus شیوع است مختل پایه های زندگی روزمره. دبیرستان و دانشگاه کلاس های 2020 — و خانواده خود را — فاجعه اتحاد چپ بزرگ و فضای خالی که در آن امضای آمدن از سن لحظات باید باشد.

فارغ التحصیلی سخنرانی و ارشد پروژه ها; مصاحبه و کارآموزی; گراد شب و حافظه های فوق و زمستان ورزشی ضیافت — همه رفته جای خسته کننده برزخ از خود انزوا و شبح وار عدم قطعیت: آنچه در حال حاضر ؟ بعد چه ؟ هنگامی که?

سالمندان در همه جا خود را از دست داده بلبرینگ.

برای سال, تمرکز بر دانشگاهیان به سان پدرو دبیرستان ارشد Skye کربجل حس کنترل و راحتی. زندگی او در خارج از مدرسه شده بود و آشفته. او قرار بود در تقویت سیستم قرار داده و با مادر بزرگ خود را لیز McConnachie در کلاس نهم — و کلاس درس او شد پناهگاه.

Skye ارشد سال برنامه های آغاز شده در 7 صبح و پیشرفته شامل قرار دادن کلاس های دوره های کالج ویولن درس و کار داوطلبانه از طریق محلی پسران و دختران باشگاه. او به دست آورده دوم بالاترین معدل در کلاس خود و در پاییز به حضور کالج پومونا در سوار شدن کامل. در فارغ التحصیلی او گفتار او برنامه ریزی شده برای تشکر از مادر بزرگ او بود که “رفتن به آن را ضبط و گوش دادن به آن هر روز صبح.”

Weston Kerekes practices on his bass at home

وستون Kerekes ارشد در سانتا مونیکا دبیرستان شیوه باس خود را در خانه. به دلیل COVID-19 همه گیر خود در ارکستر سمفونیک را بر روی آن برنامه ریزی شده تور اروپا.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

وستون Kerekes عضو سانتا مونیکا دبیرستان ارکستر سمفونیک شده بود تمرین باس در آماده سازی برای زمستان ظاهر at the Royal Concertgebouw در آمستردام و برلینر Philharmonie در برلین. ارکستر برنامه ریزی شده بود به انجام بتهوون کامل پنجم سمفونی. به جای وستون در بر داشت خود را در خانه نشسته و تدریس خود را چگونه به تراشیدن و رنگ.

هر چند وستون پیشرو مدعی برای valedictorian بیان مبهم ناامیدی در مورد تجربه “این نوع از نهایی kumbaya زمانی که ما در حال تمام شدن و با هم شاد بودن و هر چه” او با آرامش عملی در مورد تغییر ناگهانی در برنامه. در واقع او به سرعت چرخد و به سوی آنچه در پیش رو: او در سال اول در دانشگاه ییل.

“سر من در حال حاضر وجود دارد کمی پس از این که چگونه من در برخورد با داشتن همه است که قطعیت.”

وستون مادر اریکا, حال دیدگاه های مختلف و می ایستد به عنوان یک یادآوری است که ناگهانی لغو ارشد-مراسم سال ممکن است ضربه پدر و مادر سخت تر از فرزندان خود را.

تبلیغات

او اظهار تاسف از دست رفته مراسم به خصوص آنجا که او پسر — تاریخ موسیقی عمده در دانشگاه ییل و سابق سانتا مونیکا valedictorian — رو به تمام کسانی که تجربه. “این احساس وجود دارد فقط برای رفتن به یک سوراخ بزرگ که در آلبوم عکس برای وستون” او گفت:.

گوادلوپ گومز مادر کالور سیتی, دبیرستان ارشد دیانا مارتینز که تبدیل مادام العمر لگو تثبيت به بهره در مهندسی. دیانا برنامه ریزی شده بود برای حضور در رباتیک رقابت در میشیگان در پایان ماه آوریل است. آن لغو شد به عنوان رویداد آینده او بیشتر هیجان زده در مورد او در مراسم فارغ التحصیلی

دیانا پدر و مادر مهاجرت به آمریکا از, Oaxaca مکزیک و او برای اولین بار در خانواده تا پایان دبیرستان. “همه ما بسیار سخت کار می کرد به او که در آن او گفت:” گومز صحبت از طریق یک مترجم. “و در حال حاضر این اتفاق می افتد.”

دیانا و خانواده اش نیست فقط نا امید آنها نگران است. دیانا پذیرفته شد به مهندسی مکانیک برنامه در ایالتی سن خوزه. اما زمانی که خاموش آغاز شده, پدرش, آرتورو مارتینز یک آشپز خود را از دست داد و گومز ساعت به عنوان یک خانه دار بودند به شدت کاهش دهد.

“ما در حال متوقف کرد” گومز گفت. “چه هستند که ما قرار است انجام دهید در حال حاضر ؟ ما واقعا باید این وجوه است.”

فارغ التحصیل شدن به یک جهان در آشفتگی

Dylan Schifrin with his parents, Lissa Kapstrom and Will Schifrin

دیلن Schifrin, مرکز, با پدر و مادر لیزا Kapstrom و خواهد Schifrin شد مجموعه ای به مرحله یک ارشد capstone موسیقی او تا به حال نوشته شده و تشکیل شده در دانشگاه ییل. که تولید و فارغ التحصیلی خود را — لغو شده است.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

برای سالمندان دبیرستان با دانشگاه در مناظر خود را نهایی وقایع قبل از فارغ التحصیلی قرار است به عنوان یک پاداش برای 13 سال سخت کار کردن. آنها یک پاداش برای سالمندان کالج و همچنین, اما بسیاری از کسانی که دانش آموزان بوده است شرکت در نوع دیگری از مراسم: راه اندازی حرفه خود. در حال حاضر طرح ها و پروژه های پرتاب شده است از پنجره به بیرون می روم به زودی به فارغ التحصیلان تقلا در محل.

دیلن Schifrin یک موسیقی عمده در ییل آغاز به نوشتن و آهنگسازی موسیقی اصلی به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او به اتمام “Y2K: یک مانده موسیقی” برای پایان نامه ارشد در پاییز و استخدام نزدیک به 50 شاگردی به داوطلب به عنوان بازیگران خدمه و اعضای ارکستر در تولید بود که مجموعه ای برای باز کردن در پردیس آوریل 2 — خود را 22nd تولد.

“این بود که به من capstone تجربه” Schifrin گفت.

آن را نیز می خواهم که به او پیشنهاد یک غذای اصلی به دنیای حرفه ای موسیقی تئاتر است. Schifrin برنامه ریزی برای دعوت از صنعت مخاطبین او می دانست که از جمله “کتاب مورمون” نویسنده رابرت لوپز و ضبط شده از تولید را ارائه نمونه برای به اشتراک گذاشتن با تئاتر در شهر نیویورک جایی که او امیدوار است برای شروع یک حرفه ای.

از دست دادن هر دو تولید و فارغ التحصیلی خود را پدر و مادر بسیار سخت است. Schifrin یک کودک تنها به بررسی موسیقی از او 4. پدر و مادر خود را refinanced وام مسکن خود را در شرمن اوکس خانه برای کمک به پرداخت برای او آیوی لیگ آموزش و پرورش است. آنها می خواهم رزرو پروازهای خود را و اتاق های هتل برای هر دو وقایع ماه پیش.

تبلیغات

“دلخراش بود برای ما” گفت: Schifrin مادر لیزا Kapstrom. “آن بوده است 22-سفر سال است که ما وجود دارد به صورت تمام وقت است. این قرار بود یک اوج.”

برای Leticia الله مهاجرانی یک مهاجر از هندوراس پسرش فارغ التحصیلی را نگاه متفاوت شده است اما کمتر مهم است.

ویکتور Rojas که متولد شده با بیماری استخوان شکننده شده است و در یک صندلی چرخدار بسیاری از زندگی او آغاز شده در کال ایالتی نورتریج در سال 2014. او تقریبا کردم خود را در طول سال اول هنگامی که پدر خود را که تا به حال سرطان درگذشت از عوارض ناشی از روال بیوپسی. Rojas از دست داده بود و حضور در کلاس های, اما ذهنی چک. “من شروع به مهمانی; من شروع به انجام مخدر, نوشیدن,” او گفت:.

او قرار داده شده در دانشگاهی مشروط خود را از دست داده و کمک های مالی — اما یک دوست خانوادگی به کمک او به عقب بر گردیم در مسیر. Rojas را تکمیل مطالعات خود در این ماه است.

الله مهاجرانی که متوقف شد و تحصیلات خود را پس از کلاس ششم برنامه ریزی شده بود به یک لباس ساخته شده در هندوراس برای این مناسبت است. خانواده رفتن به جشن در یک رستوران, شاید, زیتون, باغ, پس از آن.

در حال حاضر فارغ التحصیلی به تعویق افتاده است حداقل تا اواخر سال 2020 است. Mejia لغو سفارش لباس. او هنوز هم امیدوار به دیدن Rojas فارغ التحصیل هر چند برای لذت بردن از یک شام تعطیلات — حتی اگر آن را تنها در خانه.

“او سزاوار آن است.”

Christine Tran, UCLA senior

کریستین Tran اول-نسل دانشجو در UCLA به دنبال به جلو به یک مراسم فارغ التحصیلی که سیگنال به او ویتنامی پدر و مادر چه او تا به حال به دست آورد و اجازه دهید آنها را می دانم که خود را قربانی کرده اند اهمیت.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

کریستین Tran یک UCLA ارشد به دنبال به جلو به فارغ التحصیلی و سنت های خاص مرتبط با آن — شاید مهم ترین, فرو بردن دست خود را در وارونه چشمه پردیس برجسته. UCLA دانش آموزان در حال آغاز در چشمه خود را در سال اول و گفت: نه به لمس دوباره آن را قبل از فارغ التحصیلی مبادا آن افزودن یک ربع به خود را در مقطع کارشناسی حرفه.

اما او همچنین می خواستم برای نشان دادن پدر و مادر او آنچه که او انجام شده است و به اجازه دهید آنها را می دانم که خود را قربانی کرده اند اهمیت.

تبلیغات

“دیدن هزاران نفر از دانش آموزان دیگر” Tran گفت: “آیا سیگنال چیزی به آنها که این واقعا یک چیز بزرگ دختر من هم فارغ التحصیل از اینجا.”

پدر و مادر او که مهاجرت از ویتنام پس از جنگ مشغول به کار بود به عنوان یک نجار و خیاط در ال مونته. هر دو از آنها شغل خود را از دست پس از همه گیری آغاز شده و اقتصاد چهار. در حال حاضر Tran که با این نسخهها کار به عنوان یک کارمند قانون در UCLA است تنها نان آور درآمد در خانواده پنج. او تا به حال به دو هفته ساعت 10 تا 20 و برش کار کوتاه بر افتخارات پایان نامه در مورد فرهنگی برداشت در سراسر خشونت خانگی.

به تازگی Tran ارائه شد فولبرایت کمک هزینه تحصیلی به تدریس در ویتنام — یک شغل رویایی — اما در حال حاضر او در حال انتظار برای شنیدن از ایالات متحده مبتنی بر مشارکت است که او را نزدیک به خانه.

“حتی اگر من این پست گراد فرصت من خواب بوده ام شاید من می توانم آنها را به خاطر من نیاز به حمایت خانواده اولین و آن را احساس خودخواه فقط ترک,” او گفت:.

پایان اسکریپت ما مرتبط با کار سخت و فداکاری های شخصی و سخت گیر می شه برنامه ریزی بازنویسی شده است.

سمیر Al-مونی العلمی ارشد در دانشگاه ریورساید در حال حاضر گفت: خداحافظی به پردیس زندگی. در مارس 6, علوم سیاسی عمده رو با هم با دوستان خود را در خارج از آپارتمان پیچیده به بازی فوتبال و خوردن شیش کباب. آنها جشن پایان زمستان سه ماهه و مناقصه Al-مونی العلمی خداحافظی قبل از او به رهبری واشنگتن برای دانشگاه کالیفرنیا UCDC برنامه.

او می خواهم به دقت نقشه برداری مقطع کارشناسی خود را در برنامه به طوری که او می تواند خود را صرف سه ماهه گذشته در واشنگتن است. او تا به حال کارآموزی به انتظارنشسته بودند با تشکر. علامت Takano (D-ریورساید) و امیدوار به ساخت اتصالات که او می تواند به حل بحران در سیاست های عمومی پس از فارغ التحصیلی. و Al-مونی العلمی پسر فلسطینی مهاجران به دنبال به جلو به روزه ماه رمضان با جامعه مسلمانان است.

اما دانشگاه کالیفرنیا لغو Al-مونی العلمی برنامه — 13 روز قبل از آن برنامه ریزی شده بود برای شروع. او خود را از دست داده کارآموزی. آخرین امید او یک کمک هزینه تحصیلی است که اختصاص به او به یک دولت محلی در کنار رودخانه قرار گرفته و به بررسی برنامه نگه دارید.

“من واقعا واقعا نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام,” او گفت:. “هر یک از برنامه های من ساخته شده و همه از پشتیبان گیری شکست خورده اند.”

لحظات زودگذر شادی

Alec Garcia, a senior at Cleveland High School in Reseda

الک گارسیا امیدوار بود او فصل گذشته در کلیولند منشور دبیرستان خواهد به او کمک کند کسب بیس بال بورس تحصیلی. او در حال حاضر قصد دارد به بازی وارد کالج توپ به چشم گرفتن از یک بخش 1 مدرسه.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

الک گارسیا در ادامه به یادآوری است که سال آخر خود را نیست پایان راه او تصور کرده بود. در حال حاضر او در حال فکر کردن در مورد ثبت نام در Glendale Community College و بازی بیس بال وجود دارد برای دریافت توجه از یک بخش 1 دانشگاه.

چند هفته پیش او موفق به دریافت کلمه که مدرسه سالنامه می خواستم یک تیم بیس بال “عکس.” اما به جای یک شات گروه در این زمینه در این سال هر بازیکن تا به حال به عکس به تنهایی در خانه ، “که فقط یک زمان که در آن آن را به من رسید که آن را بیش از وجود دارد و ممکن است شانس دیگری برای ما به گرفتن عکس از تیم” او گفت:. “این واقعا عجیب و غریب است.”

به عنوان الک مطرح شده در برابر یک دیوار در اتاق نشیمن خود را, او در نظر گرفته خود را شانه طول مو که به اعتقاد او به طور اجتنابناپذیری مربوط به تیم خود را به موفقیت.

“موهای او از همه چیز گفت:” مادرش Geraldina گارسیا. “او می گفت:” من برد و من نمی توانم آن را کاهش دهد.'”

اما پسر او بود و دیگر پیروزی خود را در بازی. او گیجی در مورد پایان ناگهانی از دبیرستان و بیس بال ، “او در تمام جهان شده است تبدیل وارونه” پدرش گفت: سالوادور گارسیا. “من فکر می کنم آن را کمتر مورد بازی بیس بال و بیشتر در مورد متعلق به یک تیم است. هر آنچه که ممکن است اتفاق افتاده است, او هنوز هم ارزشمند بودن بخشی از یک تیم است.”

پس از انفجار خشم در طول یک شام خانوادگی, Salvador گارسیا صحبت کرد و به او امید را از بعضی جهات از جهان شده است که در طرح میتوانست.

به دلیل شیوع سالوادور گارسیا توضیح داد: هیچ چیز خواهد بود و همان رفتن به جلو — حتی اگر الک اجازه داده شد تا پایان سال آخر خود را. “من نمی دانم اگر آن را به او آرامش و یا به نوعی از گرما دانستن که این تغییر اتفاق خواهد افتاد به هر حال اما درست بعد از ما به پایان رسید صحبت کردن برش مو خود را. او گفت: “من در پمپ.’ برای لحظه ای که او خوشحال بود.”

“که بزرگترین قلب به قلب من با پدرم” Alec گفت. “من فقط فکر کردن در مورد من و راستش من تا به حال آن را برای افراد دیگر. آن را آزار دهنده آن را بشویید و آن را در زمان برای همیشه خشک اما مردم به خاطر من ، بنابراین من آن را نگه داشته است. در حال حاضر من می خواهم به انجام آنچه که بهترین برای من است. به طوری که شب بودم: “من قصد دارم به وزوز مو من.'”

در طول کلیولند تیم بیس بال زوم جلسه بعدی روز, بحث حول گارسیا بین بردن قفل. به زودی پس از بسیاری از هم تیمی های خود به دنبال کت و شلوار, تراش, سر خود را در همبستگی. “برای این لحظه” سالوادور گارسیا گفت: “آنها یک تیم دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر