در اینجا چگونه دنور ثبت فروشگاه در حال بازگشایی برای کسب و کار

در پنج شنبه, مه 7 مردمی در پیچ و تاب و فریاد روشن, رکورد, فروشگاه تلفن های, برای اولین بار در نزدیک به دو ماه. صاحب پل اپستین می گوید: از آن شروع به زنگ زدن بلافاصله با مشتریان که مایل به سفارش موسیقی برای منظقه سفارشات که در فروشگاه شروع خواهد شد گرفتن در دوشنبه, مه 11.

“احساس من این است که مردم گرسنه هستند برای چیزی عادی دوباره,” او می گوید. “ما نمی توانیم به آنها عادی است. شما در حال رفتن به باید صبر کنید و با ما کار می کنند بر این ترس است. همه ما در حال رفتن باید به نوع خزیدن راه ما را و کشف کردن آنچه عادی است دوباره.”

اپستین می گوید: او دقیقا مطمئن نیست که پیچ و تاب و فریاد خواهد اجازه دهید مشتریان داخل فروشگاه اما او خواهید بود به دنبال سخت در علم و پزشکی و صحبت کردن به کارکنان خود را.

“ما در حال رفتن به آهسته فوق العاده, فوق العاده مراقب باشید و مطمئن شوید که همه چیز کار می کند قبل از ما آن را انجام,” او می گوید. “ما در حال رفتن به فقط پرتاب مواد در دیوار و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

پیچ و تاب و فریاد دریافت کمک از دولت مراقبت در عمل است که اجازه خواهد داد که این فروشگاه برای بازگرداندن برخی از کارکنان و همچنین پرداخت اجاره و آب و برق برای دو ماه. فروشگاه در حال حاضر سفارشات جدید Lucinda ویلیامز و جیسون Isbell آلبوم برای مردم خواهد آمد که آنها را انتخاب کنید. در حالی که اپستین می گوید خرید و فروش آنلاین است که تنها بخش کوچکی از آنچه پیچ و تاب و فریاد بود زمانی که درب باز شده است وجود دارد افزایش در خرید و فروش آنلاین بیش از eBay و Discogs و از طریق وب سایت فروشگاه.

“تا آنجا که به سایت می رود آن بوده است تا حد زیادی مردم از کلرادو” اپستین می گوید. “آن بوده است مخاطبان ما و آن را به یک مقدار عادلانه از آنها. من کاملا مطمئن هستم که آنچه را که کسب و کار عاقلانه اما من این کار را برخی قلب از آن است. من فکر می کنم این خوب است. آن را می گوید که ما واقعا در حال تاسیس فروشگاه. هنگامی که مردم فکر می کنم در مورد خرید موسیقی در کشور ما فکر می کنم آنها از ما. که چیز خوبی است.”

Sean Batz مدیر در آنجلو دی دی و بیشتر در برادوی می گوید مغازه اش تا به حال حضور آنلاین در دهه گذشته فروش اقلام از طریق eBay, Discogs و آمازون است. اگر چه Batz می گوید که فروش آنلاین حساب برای تنها بخشی از آنچه در این فروشگاه باعث می شود حدود 75 درصد از فروش شده اند و از مشتریان محلی است.

اپستین می گوید: یکی از نقاط روشن در طول خاموش کردن بود که ناتانیل Rateliff بازی در فروشگاه مجموعه هفته گذشته بود که زندگی جریان خصوصی برای مشتریان خریداری شده که یک LP یا CD از فروشگاه بین آوریل 24 از طریق آوریل 1. این رویداد کمک به فروش چند صد نسخه از Rateliff است و آن را هنوز هم اشکالی ندارد.

موم Trax پرونده که به تازگی راه اندازی یک وب سایت جدید باز خواهد شد برای انتخاب کنید تا فقط از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر در روزهای شنبه و از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه. مشتریان می توانند سفارش آنلاین با انتخاب “را انتخاب کنید تا در فروشگاه” در گزینه های حمل و نقل. موم Trax نیز خرید استفاده سوابق, اگر مردم می توانند آنها را ترک یک شبه و فروشگاه و خریدار به آنها نگاه کنید. موم Trax نیز درخواست از مردم برای ثبت درخواست برای کمک به گسترش پیاده رو در نزدیکی درب های خود را از پنج به شش پا است که آن را امن تر به سرانجام باز می شود درهای خود را.

“لطفا برای کمک به ما با امضای این طومار به شهر دنور وزارت حمل و نقل و زیرساخت ها برای ایجاد فضای مورد نیاز برای کارکنان و مشتریان به ماندن بگیرید امن” ایالات موم Trax وب سایت. “ما را تشویق شهرستان به اطمینان حاصل شود که کسب و کار دیگر مناطق نیز بهبود یافته در این راه است.”

واکنش زنجیره ای پرونده های لیکوود فروشگاه است که متخصص در پانک و متال باز شده در جمعه, مه 8. فروشگاه Facebook صفحه اعلام کرد که آن را به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از مشتریان و کارکنان.

“لطفا به ما مراجعه کنید اما لطفا پوشیدن یک ماسک” واکنش زنجیره ای را در Facebook صفحه متحده است. “همه کارکنان خواهد بود در ماسک و دستکش. ما قدردانی از سفارشات آنلاین بیش از چند هفته گذشته و ادامه خواهد داد به مدیریت ما Discogs صفحه. با هیچ کنسرت برای برخی از زمان, ما تلاش خواهد کرد به پر کردن آن حفره با این حال ما می توانیم.”

سیاه و خواندن کتاب و موسیقی و بازی در اروادا با هدف بازگشایی در روز شنبه, مه 9 با کاهش ساعت (10 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر روز یکشنبه). بارت ثبت فروشگاه در بولدر است بازگشایی در روز شنبه, مه 9 با دستورالعمل های مورد نیاز توسط Boulder County; مشتریان باید یک ماسک تنها چهار مشتریان اجازه خواهد داشت در فروشگاه در یک زمان وجود دارد و باید اجتماعی فاصله هر دو در و خارج از فروشگاه. همچنین در معرض خطر مشتریان می توانند بیست دقیقه ملاقات بین 10 و 11 صبح دوشنبه تا جمعه.

آنجلو در برادوی نیز برنامه ای برای باز کردن درهای خود را در روز شنبه, مه 9 با کاهش ساعت نیز (ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر)

“ما باید یک برنامه ریزی در محل که من احساس اعتماد به نفس مورد را تجربه امن و سالم برای همه” Batz می گوید. “ما قصد داریم برای انجام بهترین ما می توانیم. من می دانم که من یک مقدار زیادی از مشتریان که شده اند در انتظار به در آمده است.”

تا آنجا که تدارکات رفتن Batz می گوید: او خوش شانس فروشگاه دارای مقدار زیادی از اتاق را در پیاده رو برای مشتریان به خط. فروشگاه شروع خواهد شد با اجازه پنج نفر در یک زمان حتی اگر او می گوید برخی از کسب و کار در حال اجازه دادن به عنوان بسیاری به عنوان ده.

“ما در حال رفتن به رفتن با پنج و سپس ببینید که چگونه از آن می رود در طول روز” Batz می گوید. “و سپس شما رو به ماسک. در این فروشگاه همه کارکنان باید ماسک. من باید دستکش های در دسترس برای کسانی که می خواهند, آن, اما آنها را به ماسک خود چون صادقانه است که به من می گوید که آنها در حال فکر کردن در مورد آن است که آنها فکر آینده و این که نوع مردم است که ما می خواهیم در اینجا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر