همه Los Angeles County Superior Court نیمکت افسران که شامل قضات مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت در حالی که بر روی نیمکت و یا در داخل دادگاه عمومی مناطق دادگاه روز شنبه اعلام کرد.

“دادگاه متعهد به حفاظت از سلامت و ایمنی عمومی وکلای دادگستری همکاران قضایی و افسران و کارکنان” قاضی Kevin C. Brazile در بیانیه ای گفت.

هر افسر قضایی ارائه شده با دو صورت, ماسک اند به عنوان دادگاه کارکنان را نیز که نیاز به پوشیدن پوشش صورت دادگاه گفت: در انتشار اخبار.

“توسط الزامی است که نیمکت افسران سایش پوشش صورت ما نیز کاهش شانس یک بدون علامت قاضی یا کمیسر گسترش این ویروس به دیگران” Brazile گفت.

تبلیغات

دادگاه معاف از شهرستان سفارش نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک صورت در اما به شدت تشویق استفاده از آنها با توجه به انتشار اخبار. ماسک کاغذ ارائه شده در دادگاه ورودی برای اعضای عمومی که یکی نیست آزادی گفت.

تلاش های آخرین با هدف کاهش گسترش coronavirus به عنوان مقامات سعی کنید به تعادل نیاز به حفظ ضروری دادگاه توابع با ایمنی از وکلای مدافع و قضات و دادستان ها و دادگاه در دست نیست.

ماه گذشته دادگاه شهرستان راه اندازی یک برنامه برای انجام arraignments از طریق ویدئو در تلاش برای کاهش دادگاه ترافیک با کاهش در زندان نقل و انتقالات. در ماه مارس Brazile منع دسترسی عمومی به دادگاه و با تاخیر برای 90 روز تمام بزه جلسات برای متهمان که در خارج از زندان. خیمه آزمایشات از جمله قتل محاکمه دادستان نیویورک املاک و مستغلات قلمه Robert Durst را نیز به تاخیر افتاده است.

بار نویسنده کارکنان جیمز marvin bing کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de