لس آنجلس شده است تبلیغ برای اجرای سریع stay-at-home منظور مبارزه با کروناویروس اما آن تلاش ها آمده اند بدون نتیجه لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: در آخرین COVID-19 روز رسانی.

در آخر خود را روزانه جلسه شب جمعه Garcetti گفت: نرخ بیکاری در لس آنجلس افزایش یافته است از 4.7% در ماه فوریه به بیش از 24 درصد در حال حاضر. این کشور به عنوان یک کل دهکدهای از دست داد 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل با ارسال این کشور نرخ بیکاری به 14.7% بالاترین سطح از حداقل 1940s.

“کسانی که نه فقط اعداد,” او گفت:. “کسانی که زندگی و معیشت. این همسایگان ما هستند و آنها ناراحت هستند و آنها نیاز به کمک های ما.”

به عنوان برخی از کسب و کار و تفریح در فضای باز مناطق آماده برای باز کردن بیش از تعطیلات آخر هفته روز مادر Garcetti گفت که او تاسیس “گروه های کاری” متشکل از کسب و کار و رهبران کارگری در صنایع ساخت و تولید, خرده فروشی, فیلم و تلویزیون که در دو هفته گذشته شده اند کمک در ایجاد دستورالعمل ها و ارائه مشاوره به صاحبان کسب و کار در عامل با خیال راحت در طول این مرحله گذار.

تبلیغات

گروه از رهبران در صنایع دیگر مانند ورزش و زندگی سالن آغاز خواهد شد و به تشکیل جلسه در هفته آینده, او گفت:.

“ما بازسازی خواهد شد. ما را بهبود می یابند. و ما reimagine این شهر” Garcetti گفت.

روز جمعه دولت آمریکا گفت: COVID-19 همه گیر پاک 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل و فرستاده این کشور نرخ بیکاری به 14.7% بالاترین سطح از حداقل 1940s.

اگر چه از 18 میلیون از 23 میلیون بیکار در ماه آوریل گفت: آنها به طور موقت اخراج بسیاری از کسانی که furloughs به نظر می رسد به پایان قطعی تاریخ و بیشتر می تواند تبدیل به دائم به عنوان اثرات این بیماری همه گیر در ادامه به گسترش است.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اداره پیش بینی پنج شنبه که در کالیفرنیا در سال 2020 نرخ بیکاری خواهد بود 18 درصد در مقایسه با اوج 12.3% در طول رکود اقتصادی ،

فرماندار گفت که بیش از 4.3 میلیون کالیفرنیا زمینه جدید ادعا می کند برای مزایای بیکاری از مارس 12.

“این اعداد فک انداختن. این نگران کننده است,” Newsom گفت. “ما هرگز از تجربه چیزی شبیه به این در طول عمر ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de