این تبریک و گیج کننده تماس آمد و جاری شدن سیل در روز شنبه برای روبن Cortez, 36, مدیر Lovell سوابق و نوار در بالای شهر آمریکا.

“من تا به حال احتمالا حدود 20 تا 30 تماس از مردم درخواست من اگر فروشگاه باز بود یا به من گفتن آنها خوشحال بودند و آنها نمی توانند صبر کنید تا فردا هنگامی که آنها در نهایت می تواند راه رفتن در داخل'” کورتز گفت. “من تا به حال به افرادی که در این فروشگاه نیست باز برای مردم به در آمده اما فقط اجازه می دهد برای وانت. بسیاری از مردم درک نمی کنند.”

این است چگونه روز اول رفت و به عنوان برخی از کسب و کار در سراسر کالیفرنیا اجازه داده شد برای باز کردن در روز جمعه. آن را محدود و متوقف و کمی گیج کننده است. اما تجار گفت: آنها سپاسگزار برای اتصال با مشتریان به طور مستقیم حتی با تمام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و تدابیر دیگر.

با وجود سردرگمی پیام منظقه وانت شد از طریق گرفتن برای برخی از کاربران به عنوان کورتز به حال پنج سفارشات تایید یک ساعت قبل از مغازه خود را به باز کردن. “آن را” کورتز گفت. “ما خوش شانس بوده به خوبی کسب و کار از طریق رسانه های اجتماعی بیشتر Instagram و در حال حاضر مردم درخواست شده است برای خدمات وانت.”

تبلیغات

در حالی که کورتز گفت: ایده آل خواهد بود برای باز کردن او اعتبار جامعه “از La Habra, لا میردا, Montebello پیکو ریورا و آمریکا” به صورت محوری برای نجات Lovell است که وی معتقد بوده است در همان محل از سال 1965. Lovell دیوار و شمارنده در حال ترکیدن با وینیل آلبوم پوشا از ژانرهای راک خبرگزاری مستقل راک هیپ هاپ و زیرزمینی.

این فروشگاه همچنین دارای یک مجموعه بزرگ از فیلم های دی وی دی و همچنین به عنوان سنگ پوستر که در قرعه کشی تماشاچیان به خیره از طریق آن بزرگ جلو پنجره.

Business Reopening

دیوید فرناندز و Yolanda Gallegos نشستن با قهوه از لا Monarca نانوایی در وایتیر که باز بود برای بایگانی اطلاعات سفارشات در روز جمعه.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

Montebello ساکن رالف رودریگز, 60, متوقف شد, و با یک کیسه وینیل آلبوم او اهدا به فروشگاه. رودریگز که ادعا می کند او یک هفته بازدید کننده زدم به دیدن اگر اجازه داده می شود به در آمده قبل از نهایت کارگردان کورتز به دست بیش از کیسه در درب ورودی.

تبلیغات

هر دو نفر با پوشیدن ماسک. رودریگز در زمان یک نگاه در داخل فروشگاه در حالی که توزیع بیش از کیسه و سپس پا به عقب برگشتم و راه می رفت پایین Greenleaf خیابان با برخی از احساسات مخلوط.

“این مکان دارای سابقه بسیار و من فقط آرزو می کنم من می تواند در آمده است” رودریگز گفت. “حداقل آن را هنوز هم در کسب و کار است.”

بالای شهر وهیتیر ساکن کاترینا emery emery, 37 شلوغ شده بود دستکاری سه بسته های مراقبتی در یک دست و یک بخار فنجان قهوه داغ از مغازه های محلی Mimo را در دیگر او به عنوان وارد Pour Le Bain داخل فروشگاه در Greenleaf خیابان در صبح روز جمعه.

آن را هنوز هم 90 دقیقه قبل از کسب و کار راه اندازی شد برای باز کردن به صورت منظقه که تعیین شده است از 11:30 صبح تا 2 بعد از ظهر و emery emery که کمک می کند تا اجرای این خانواده سرمایه گذاری آماده شد سبدهای هدیه برای وانت.

تبلیغات

روز مادر بسته شامل انواع موضوعات — روغن های ضروری بدن, شستن, صابون, و غیره. — که او احساس بسیار شخصی تر از هدایای دیگر.

“این یک مزیت بزرگ می شود قادر به پایین آمدن و انتخاب کنید تا یک هدیه شخصی برای مادر خود را به جای فقط با گرفتن چیزی او را از روی اینترنت” emery emery گفت. “ما واقعا هیجان زده در مورد این فرصت است.”

Pour Le Bain تا به حال جان سالم به در درجه اول در اینترنت و رسانه های اجتماعی از دستورات که همه فرستاده خواهد شد. Emery emery گفت: داخل مغازه در حال حاضر چند وانت سفارشات در صف و انتظار فعالیت بیشتر به عنوان مشتریان آگاه شد از سیاست.

“این کمک می کند” emery emery گفت: “حداقل تا زمانی که ما می تواند باز کردن.”

تبلیغات

Emery emery فروشگاه یکی از چند که در زمان استفاده از جدید منظقه خدمات گزینه به عنوان بسیاری از کسب و کارهای دیگر در کنار آنچه که به طور معمول شلوغ Greenleaf خیابان در بالای شهر وهیتیر باقی مانده بسته شده است.

یک بوتیک لباس به طور مستقیم در سراسر خیابان از لو Bain تصمیم به باز کردن به جای درخواست مشتریان در یک پیام ارسال شده و برای ادامه ساخت خرید از طریق وب سایت فروشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de