این روز های آخر هفته در حالی که مادران در غرب حفظ parasols دستی و حمام افتاب گرفتن در خلاصه شرایط بچه در جعبه را به مبارزه برای گرم ماندن در شرق.

یک انفجار بسیار سرد قطب شمال هوا خواهد به نوبه خود ممکن است سرد و پر باد در بازارهای ایالات متحده در حالی که نزدیک به رکورد گرما همچنان ادامه دارد از خدمات ملی آب و هوا گفت.

فراست مشاوره و یخ هشدارهای هستند تا در سراسر غرب میانه و برف ممکن است برای منطقه شمال شرق و دریاچه های بزرگ, با بارش برف سنگین در هوا برای شمال انگلستان. تجمع چند اینچ هستند ممکن است در بخش های شمالی و مرکزی Appalachians.

در ضمن گسترده در سطح بالای خط الراس را ادامه خواهد داد برای حفظ غیر منتظره و در شرایط گرم در غرب از طریق آخر هفته. درجه حرارت در برخی از نقاط در شمال غربی اقیانوس آرام می تواند شکستن رکوردهای تاریخ در روز شنبه.

غیر طبیعی گرما گذشته از طریق روز مادر اما با نزدیک شدن تغار را به ارمغان خواهد آورد کولر خوانش به کالیفرنیا در هفته آینده.

تبلیغات

la-me-jet-stream-drought-winter-VORTEX-02.jpg

این زمستان ششم بود-گرمترین ثبت به دلیل قوی منطقهای غرب به شرق جریان تاوه.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

سرما در شرق آمریکا است که در نتیجه سرکش لوب گرداب قطبی فرو بردن را از قطب شمال. زمستان که فقط به پایان رسید بود ششم-گرمترین ثبت در هم پیوسته ایالات متحده با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره. یکی از ویژگی های است که فصل زمستان بود و قوی منطقهای غرب به شرق جریان تاوه. در حال حاضر گرداب قطبی رفتار در ممکن است به عنوان شما ممکن است انتظار آن را در ماه فوریه یا مارس.

زمستانی آسمانی نیز می تواند گسترده در سراسر بخش هایی از دریاچه های بزرگ, Appalachians و شمال شرقی و رعد و برق شدید با آسیب رساندن به باد و تگرگ های بزرگ ممکن است در مرکزی در ساحل خلیج فارس. درجه حرارت در شرق ایالات متحده باقی خواهد ماند و زیر نرمال خواهد شد اما شروع به وزش در روز یکشنبه.

la-me-mid-may-west-coast-trough-01.jpg

یک تغار را یک فرصت از دوش به کالیفرنیا در اوایل هفته آینده.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در سواحل غرب وجود خواهد داشت تدریجی خنک کننده روند را در هفته آینده به عنوان سطح بالا از طریق روش از شرق اقیانوس آرام است. صبح پایین ابرها و مه را به جنوب کالیفرنیا ساحل شب جمعه و به دره مجاور هفته آینده. این احتمال وجود دارد از نور دوش در حال توسعه دوشنبه شب از طریق پنج شنبه. بارندگی به احتمال زیاد نور — 0.10 اینچ و یا کمتر است.

سیستم انتظار می رود که نور را به صورت محلی نسیم آسمانی به منطقه خلیج فارس در دوشنبه با دوش طولانی روز سه شنبه. بارندگی مقدار انتظار می رود به بالاترین شمال گلدن گیت با یک چهارم اینچ به اینچ ممکن است در شمال خلیج و مقدار باطله رفتن به سوی جنوب.

هر آسمانی در خشک شمال کالیفرنیا می تواند کمک به تاخیر انداختن شروع آتش فصل است. و مدل در حال حمایت از امکان دیگری قوی تر طوفان سیستم ورود به منطقه خلیج 17-18 مه از خدمات ملی آب و هوا گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de