بیشتر در جنوب کالیفرنیا سواحل و مسیرهای باز به عنوان coronavirus محدودیت کاسته

با یکی دیگر از داغ آخر هفته در شیر و سواحل بیشتر به عنوان به خوبی به عنوان دیگر فضای باز خواهد بود آخر این هفته نسبت به هفته گذشته.

اما مقامات اجتماعی تاکید کرد فاصله گرفتن قوانین هنوز هم اعمال می شود.

بسیاری از سواحل در نارنجی شهرستان ونتورا و سن دیگو شهرستان در حال حاضر باز است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بسته اورنج کانتی سواحل هفته گذشته اما اکثر آنها بازگشایی در این هفته.

بسیاری از اورنج کانتی سواحل باز برای فعال تفریحی — فکر می کنم در حال اجرا, پیاده روی, دوچرخه سواری, شنا و گشت و گذار — به جای نشستن در اطراف و خیساندن تا خورشید است. Beachgoers نیز باید حفظ فاصله فیزیکی و جلوگیری از تجمعات با مردم زندگی نمی کنند ،

تبلیغات

بسیاری از ساحل پارکینگ بسته باقی می ماند اما.

در اینجا این است که هنگامی که شهر اجرا سواحل باز هستند:

  • دانا پوینت — دانا یارو باز است از ساعت 6 صبح تا 10 p. m., روزانه به عنوان Doheny دولت ساحل.
  • هانتینگتون بیچ — هر روز از 5 صبح تا 10 شب
  • لاگونا بیچ — روزهای هفته از 6 تا 10 صبح
  • نیوپورت بیچ — روزانه از ساعت 6 صبح تا 10 p. m.
  • San Clemente — هفت روز هفته با اعلام ساعت
  • مهر و موم ساحل — از دوشنبه تا پنج شنبه در ساعات روز

وزارت امور خارجه-اداره سواحل در اورنج کانتی شروع بازگشایی روز شنبه نیز “با اقدامات در محل برای محافظت از بهداشت عمومی” مقامات گفت.

اورنج کانتی در جنوب سواحل لاگونا آغاز خواهد شد و مرحله به مرحله بازگشایی پس از مقامات دولتی تایید این شهرستان را برنامه ریزی برای بازگرداندن دسترسی عمومی.

تبلیغات

کالیفرنیا منابع طبیعی سازمان پنج شنبه اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که در شهرستان برنامه ریزی شد سازگار با ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. این شهرستان در ابتدا هدف Newsom, که به نام “سخت نزدیک” از شهرستان سواحل. شهرستان بسته تمام سواحل آن ممکن است 1.

محدود بازگشایی بر تمام سواحل شهرستان که بازگشایی پنج شنبه.

اورنج کانتی استاد راهنما لیزا Bartlett که نظارت جنوبی اورنج کانتی شهرستانها مانند آلیسو ویجو دانا, نقطه, لاگونا, ساحل, دریاچه, جنگل, Mission Viejo, رانچو سانتا مارگاریتا, San Clemente و سان جوان کاپیسترانو گفت: در بیانیه ای که او خوشحال بود با “دیگری به تعطیلی کامل.”

پارکینگ در سواحل و امکانات بسته باقی خواهد ماند.

تبلیغات

“این رویکرد مرحله به مرحله اجازه می دهد تا ما را به بازگشایی ما در سواحل محتاطانه مسئول شیوه ای که اولویت بهداشت عمومی و ایمنی در حالی که به رسمیت شناختن اهمیت تفریحات” بارتلت گفت. “ما می خواهیم اورنج کانتی ساکنان به عقب بر گردیم به طور کامل لذت بردن از سواحل به عنوان با خیال راحت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

L. A. شهرستان سواحل هنوز بسته است. اما مقامات می گویند آنها ممکن است بازگشایی سواحل در اوایل صبح روز چهارشنبه با طیف وسیعی از محدودیت ها از جمله بسته پارکینگ اسکله و boardwalks. این محدودیت ها به تدریج برداشته در مراحل و جزئیات هنوز به تعیین خواهد شد توسط county مقامات بهداشت عمومی.

لس آنجلس مقامات بازگشایی مسیرهای پیاده روی و گلف با محدودیت شنبه صبح. پوشش صورت نیاز خواهد بود در پارکینگ و در مسیرهای پیاده روی و در برخی از مکان های, vest-پوشیدن پارک مانیتور خواهد شد نگه داشتن یک چشم را برای انطباق. برخی از مسیرهای پیاده روی شهرستان نیز بازگشایی این آخر هفته

یک گروه کوچک از اعتراضها به هانتینگتون بیچ در روز جمعه به فشار pro-اجتماعی فاصله پیام.
آرون مک کال گفت: سه فرد ضد تظاهرات در اسکله پلازا قرار داده و در سمت چپ متمایل گروه تقسیم OC 48, قرار شد با هم به توجه به تمام افرادی که زیر Newsom اقامت-در-خانه سفارشات در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

اسپنسر کلی از هانتینگتون بیچ عینک Grim Reaper صحنه برگزاری یک داس و یک نشانه آن است که خواندن “به شما به ارمغان آورد توسط OC هیئت ناظران.” از طرف دیگر آن را بخوانید “ماندن در خانه پوشیدن ماسک, صرفه جویی در زندگی می کند.”

جودی کایل از هانتینگتون بیچ نمایش داده می شود انواع دیگر سنگ قبر به شکل علائم برگزاری یکی که facetiously گفت: “حقوق من مهم تر از خود زندگی است.”

نشانه های دیگر خواندن “پسر من رفت و به اعتراض اما من COVID-19” و “من فکر COVID-19 جعل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>