مشک را تهدید به خروج کالیفرنیا بیش ویروس محدودیت

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تهدید شنبه به جلو شرکت و کارخانه و دفتر مرکزی در خارج از کالیفرنیا در افزایش تف با مقامات محلی که متوقف شد این شرکت از بازگشایی آن وسیله نقلیه الکتریکی کارخانه.

در توییتر مشک نیز تهدید به شکایت بیش از Alameda County Health Department coronavirus محدودیت های است که باید متوقف تسلا از شروع مجدد تولید کارخانه خود را در فریمانت در جنوب سان فرانسیسکو.

“رک و پوست کنده این نی نهایی” او هنوز توییتی. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله.”

او نوشت که آیا این شرکت را نگه می دارد هر گونه تولیدی در فریمانت بستگی دارد که چگونه تسلا درمان در آینده است.

مشک شده است رجزخوانی در مورد اقامت-صفحه اصلی سفارش از شرکت مارس 29 اولین-درآمد سه ماهه منتشر شد خواستار محدودیت های فاشیستی و اصرار دولت برای جلوگیری از گرفتن آزادی مردم را.

سفارش در شش شهرستان منطقه خلیج سان فرانسیسکو مجبور تسلا به نزدیک فرمونت گیاه شروع مارس 23 برای کمک به جلوگیری از ویروس’ گسترش و آن تمدید شد تا پایان ماه مه. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند سفارشات را کاهش تعداد جدید کروناویروس موارد در سراسر کشور. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجازه خلیج مساحت به ادامه محدودیت در حالی که کاهش آنها در مناطق دیگر از دولت

ایمیل دنبال نظر شنبه از آالمدا کانتی سلامت عمومی افسر و Newsom شده اند بازگشته است.

Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. اما آن را به کشته شدن بیش از 77,000 نفر در ایالات متحده با تلفات رو به افزایش است.

مشک توييتها آمده به عنوان رقابت خودروسازان شروع به بازگشایی کارخانه در ایالات متحده تویوتا را راه اندازی مجدد تولید در روز دوشنبه در حالی که جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر همه برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد گیاهان خود را به تدریج در مارس 18. تسلا تنها خودروساز با یک کارخانه در کالیفرنیا است.

مشک را تهدید پس از یک سری از عجیب و غریب توییتهایی اوایل این ماه از جمله یکی که گفت: تسلا قیمت سهام بیش از حد بالا بود. مشک نیز ارسال شده در بخش هایی از ایالات متحده سرود ملی و نوشت که او را به فروش خانه های خود را و دیگر اموال.

___

دیزی Nguyen در سان فرانسیسکو کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de