Newsom هشدار مبارز شهرستانهای آنها می تواند از دست دادن coronavirus نقدی برای بازگشایی اوایل

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت با ارسال هشدار روشن این هفته به روستایی شهرستانهای هجوم خود دولت stay-at-home منظور مبارزه با گسترش این رمان coronavirus: آن را نگه دارید و شما از دست دادن فاجعه به کمک های مالی.

علامت Ghilarducci مدیر کالیفرنیا, فرماندار, دفتر خدمات اورژانس فرستاده تقریبا یکسان نامه به تاریخ مارس 7 به یوبا سیتی, ساتر و Modoc, استان ها, که در آن مقامات محلی لغو محدودیت های اعمال شده و اجازه ورزشگاه, رستوران ها, مراکز خرید, مو سالن ها و دیگر کسب و کار برای باز کردن درهای خود را دوباره جلوتر از دولت را در نظر دارد.

Ghilarducci گفت: فاجعه بودجه مبتنی بر حوزه های قضایی نیاز به کمک در شرایط فوق العاده و اگر شهرستانهای معتقدیم هیچ اضطراری را انتخاب کنید و به سرپیچی از فرماندار سفارش و سپس آنها قادر نخواهد بود برای اثبات آنها نیاز به بودجه.

“بیشتر فاجعه برنامه های کمک منع صلاحیت این دادگاه ها از دریافت بودجه برای یک بیماری ناشی از خود غفلت” او نوشت: در نامه ای به شهرستان یوبا سیتی. “باید در شهرستان یوبا سیتی تجربه افزایش COVID-19 مورد به عنوان یک نتیجه از شتابزده و بی دقتی اقدامات کانتی ممکن است واجد شرایط برای بازپرداخت.”

تبلیغات

Ghilarducci به کارگردانی شهرستانهای استان به تایید قصد خود را به پیروی از دولت منظور و یک چارچوب جدید است که اجازه می دهد تا برخی از مناطق به جلو حرکت دولت را در چهار مرحله بازگشایی طرح که به تدریج بازده کالیفرنیا به یک حس عادی آغاز با بازگشت از عملیات کسب و کار تلقی می برخواهد داشت خطر پایین تر از coronavirus. در مرحله 2 قوانین شهرستانهای استان باید با ارائه یک برنامه اعلام کرد که حضور این ویروس محدود است یا وجود ندارد در حوزه های قضایی خود را و آنها را ملاقات کردم شرایط خاصی برای آماده شدن برای یک آینده افزایش عفونت قبل از باز کردن اضافی و کسب و کار.

یوبا و شهرستان سوتر تایید کرد که آنها با دریافت این نامه و گفت: آنها درک فرماندار دستور. در یک بیانیه مشترک در این شهرستان گفت: “آنها کار را به انجام آنچه که بهترین است برای سلامت کلی جوامع ما و هماهنگی با فرماندار نمایندگان در دستیابی به تعادل با نظم” و نگاه به جلو به بحث در مورد خود را در مرحله 2 نرم افزار.

Modoc شهرستان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شورش علیه coronavirus محدودیت در شمال کالیفرنیا شهرستانهای نمادین است از فرماندار در تلاش برای متقاعد کردن مقامات محلی و ساکنان در سراسر کشور به پایبندی به سفارشات خود را به عنوان اقتصاد مخازن و میلیون ها نفر از دست دادن شغل خود.

تبلیغات

او توانایی دولت برای محدود کردن گسترش ویروس در کالیفرنیا تنها اضافه شدن به یک گروه کر از منتقدان به خصوص در مناطق روستایی شهرستان با چند مورد و یا محافظه کار در محدوده هایی مانند اورنج کانتی که در آن برخی از سوال که چرا دولت باید به باقی می ماند تحت محدودیت. اما به عنوان Newsom شروع به سهولت سفارش, سلامت, کارشناسان هشدار می دهند که به سرعت در حال حرکت می تواند منجر به یک دوم افزایش موارد است.

در ایالت نزدیک به 40 میلیون, تقریبا از 4500 نفر در بیمارستان بستری شده و یا مشکوک به COVID-19 تشخيص از پنج شنبه. کالیفرنیا وزارت بهداشت می گوید 62,512 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 که کشته 2,585 کالیفرنیا تا کنون.

Modoc شهرستان به کمتر از 10 ، 000 نفر شد برای اولین بار آشکارا مخالف فرماندار منظور در مارس 1 اجازه می دهد همه کسب و کار کلیساها و مدارس در گوشه شمال شرقی دولت برای باز کردن دوباره با تغییرات و نیاز به نگه داشتن مردم شش فوت از هم جدا. در آن زمان این منطقه روستایی به حال گزارش نشده است هر گونه تایید موارد ویروس ها و توصیه ساکنان 65 ساله و مسن تر و یا با شرایط بهداشتی اساسی در خانه بمانند.

روز بعد یوبا سیتی-ساتر سلامت افسر دکتر Phuong Luu اشاره راهنمایی از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی زمانی که او اعلام کرد که رستوران, خرده فروشی, عملیات, مراکز خرید و ساخت و ساز و املاک و مستغلات و کشاورزی و سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو سالن مو و آرایشگاه ناخن سالن و چشمه های معدنی ماساژ درمانی مراکز و تو سرو شد مجاز به بازگشایی در این شهرستان در مارس 4. کسب و کار باید به طور مشابه محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل برای اطمینان از شش پا از فاصله بین مراجعان و باید ضد عفونی کننده دست. شهرستان ها نیز نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی.

تبلیغات

Luu دنبال کرد تا با نامه ای به کسب و کار دو روز پس از این محدودیت برداشته شد هشدار برخی برای در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به درستی محافظت از کاربران.

Newsom شدت انتقاد کرد در شهرستانهای سهشنبه در تماس تلفنی با تصمیم خود به بازگشایی یک “اشتباه بزرگ است.”

“آنها در حال قرار دادن آنها در معرض خطر” Newsom گفت. “آنها در حال قرار دادن پیشرفت ما در خطر است. اینها واقعی استثنا. اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا در حال بازی با قوانین کار درست انجام می دهند.”

در یک کنفرانس خبری در روز جمعه Newsom گفت: 33 سالن که بازگشایی در شهرستانهای که نقل مکان کرد و جلوتر که تصمیم به تعطیل در روزهای اخیر هنگامی که تماس با مقامات وزارت امور خارجه ،

تبلیغات

وزارت کالیفرنیا از نوشیدنی الکلی کنترل و بازدید, کسب و کار های متعدد در یوبا و شهرستان سوتر در اوایل این هفته و رستوران هشدار داد که آنها می تواند از دست دادن صدور مجوز دولت برای خدمت به الکل اگر آنها را نزدیک خود را به اتاق ناهار خوری.

“ما فقط می خواهیم که اگر مردم جلوتر از خود, و دوباره, من فقط نمی خواهید برای قرار دادن کسب و کار در این موقعیت” Newsom گفت.

با وجود بدون تایید COVID-19 مورد در آن زمان مقامات در Modoc, یوبا و شهرستان سوتر اعلام محلی متحده اضطراری در ماه مارس به منظور به دنبال بازپرداخت برای آماده سازی خود را برای حفاظت از سلامت عمومی است.

رئیس جمهور تهمت تایید کالیفرنیا درخواست برای اعلام یک فاجعه بزرگ در کشور در مارس 22, باز کردن کمک فرصت برای شهرستان. تحت سیستم دفتر فرماندار از خدمات اورژانس کمک های مالی شهرستان درخواست سازمان مدیریت اضطراری فدرال بودجه.

تبلیغات

در نامه ای به استان ها Ghilarducci گفت که او امیدوار است که آنها “عمل خواهد کرد در ایمان خوب است در بهترین منافع ساکنان آن و برای ایمنی از همه کالیفرنیا.”

بار تحریریه جان مایرز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر