FALMOUTH مین (AP) — این بیماری همه گیر کوروناویروس را لغو کرده است ده ها تن از بهار سنت از کالج بسکتبال نهایی چهار تا یکشنبه عید پاک, خدمات, اما وجود دارد یک مراسم که تا حد زیادی نامحدود — شکار بوقلمون.

هر دولتی به جز آلاسکا است که تنها دولت با هیچ بوقلمون, میزبان یک شکار بوقلمون زمستان هر سال است. پرندگان که اهلی عموزاده گریس شکرگزاری جداول از هاوایی به مین هستند میان امریکا بزرگترین حفاظت از داستان های موفقیت است.

شکار در یک نگاه جدید در برخی از نقاط کشور در این سال با توجه به اجتماعی فاصله ، بسیاری از ایالت ها از جمله مین نیاز به خارج از دولت به ساکنان خود قرنطینه به مدت دو هفته از زمانی که آنها وارد دولت است. که عملکرد برد خارج از دولت شکارچیان از آمدن به درخت کاج دولت به کیسه یک پرنده است.

کشورهای دیگر از جمله کانزاس را به حالت تعلیق در فروش ترکیه مجوز به افراد غیر مقیم به منظور کاهش گسترش coronavirus. بعضی از آنها به حالت تعلیق نیاز به ثبت نام یک پرنده پس از عکسبرداری آن را.

اما تمام 49 متحده در حال پیش رفتن با ترکیه شکار در بعضی از فرم یا دیگر گفت: علامت هتفیلد, ملی, مدیر, حفاظت, خدمات, کارولینای جنوبی-بر اساس National Wild Turkey Federation. که حتی شامل هاوایی که در آن پرندگان نیست بومی اما معرفی شدند در 1960s.

در مین شکارچی Joel پارچ گفت که او انتظار دارد که یک فصل خوب هر چند نمی توان آن را به عنوان اجتماعی امر به آن شده است در گذشته است.

“من فقط نمی خواهید برای رفتن با یک دسته از افراد مثل من به طور معمول است. این کاهش به این که در راه است. کسی ممکن است تماس بگیرید و می گویند سلام آنچه شما انجام می دهند فردا ؟ شکار بوقلمون ؟ که قصد ندارم به اتفاق می افتد” پارچ گفت.

شکار بوقلمون می گیرد هر بهار در بخشی به کنترل جمعیت این پرندگان که یک بار شماره در تنها ده ها هزار نفر قبل از repopulation تلاش های آنها را به ارمغان آورد. جمعیت افزایش به 1.3 میلیون در اوایل دهه 1970 و در حال حاضر بیش از 6 میلیون هتفیلد گفت.

این بوقلمون تبدیل شده اند بسیار موفق است که در برخی از نقاط کشور آنها پرجمعیت و می تواند آزار دهنده مانند اختلال در ترافیک است که گاهی اوقات ظهور در حومه بوستون که یک گله از پرندگان تصمیم به نورد در اطراف در جاده ها است. ادامه شکار مهم برای مدیریت جمعیت هتفیلد گفت.

اولین شکار مارس آغاز شد و برخی از گذشته تا ماه ژوئن. هتفیلد گفت: این مشکل به می دانم که چگونه موفق این سال را شکار خواهد بود اما با بسیاری از شکارچیان گذاشته یا furloughed و یا به سادگی کار از خانه آنها ممکن است فرصت های بیشتری برای شرکت در آنچه که به طور سنتی تعطیلات آخر هفته فعالیت است. اوایل فصل شکارچیان به نظر می رسید به داشتن یک سال بسیار موفق است.

“است که فرد ممکن است می گویند” خوب, من قصد دارم به ترکیه شکار بیشتر است. من استفاده می شود قادر به شکار بوقلمون بیشتر در تعطیلات آخر هفته در حال حاضر من می توانید آن را در طول هفته است.’ آن می تواند به افزایش برداشت از اقامت شکارچیان” هتفیلد گفت.

دو میلیون شکارچیان ترکیه صعود مورد 665,000 پرندگان در بهار 2014, در سال های اخیر که آمار در دسترس هستند هتفیلد گفت. بزرگترین برداشت شد در پنسیلوانیا و میسوری در حالی که گرجستان و تگزاس نیز تا به حال بزرگ hauls, او گفت:.

در ورمونت به نظر می رسد که بیشتر شکارچیان در حال بدست گرفتن بخشی در بهار ترکیه, فصل شکار در این سال نسبت به سال گذشته. در اواخر آوریل 13 درصد بیشتر شکارچیان جوان شرکت کننده در جوانان سالانه شکار بوقلمون بر اساس مجوز فروش آن را به نظر می رسد که 23 درصد بیشتر ساکن بالغ شکارچیان خریداری ترکیه مجوز برای شروع فصل بهار که باز ممکن است 1 گفت: Mark Scott, مدیر حیات وحش برای, ورمونت, Fish & Wildlife بخش.

“ما نمی توانیم تایید برای مطمئن شوید که اگر این معنی خواهد بود که بیشتر شکارچیان ترکیه با توجه به این که شاید شکارچیان در حال خرید مجوز خود را زودتر از حالت عادی,” او نوشت: در یک ایمیل. “اما بر اساس افزایش مشارکت جوانان ما احساس می کنیم وجود دارد بیشتر بهره; و ما خوشبین هستیم که ما را ببینید بیشتر مردم به ورمونت جنگل ها و مزارع.”

اما در کانزاس تعلیق غیر مقیم ترکیه اجازه آسیب رسانده است کسب و کار برای سفت لیون صاحب سفت ترکیه ماجراجویی شکار در شمال غربی بخشی از دولت است. او گفت که “صفر مشتریان این سال است.” آن است که یک کسب و کار جانبی را برای او و او به طور معمول دارای پنج یا شش مشتریان.

“ویروس قطعا کمک کنید. بسیاری از زمان ما تکیه بر خارج از دولت شکارچیان” لیون گفت.

در نیوهمپشایر, دولت, حیات وحش, زیست شناس, آلیسون Keating گفت: دولت تجربه کرده است افزایش اندکی در ترکیه مجوز فروش برای هر دو بزرگسالان و جوانان نسبت به سال گذشته است.

دولت راه اندازی ثبت نام آنلاین سیستم پس از شکارچیان می توانند ثبت نام پرندگان خود را آنلاین به عنوان مخالف به نیاز به انجام آن در فرد است. بیش از 100 بوقلمون ثبت شد و در اولین روز از دولت آخر هفته برای جوانان شکارچیان, او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان پت گراهام در دنور کتی مک کورمک در کنکورد, New Hampshire, لیزا Rathke در مونپلیه, ورمونت و هدر Hollingsworth در ماموریت کانزاس کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de