نیویورک (AP) — یک دادگاه تجدید نظر باید اجازه ژوئن 23 اولیه انتخابات در ایالت نیویورک ادامه بدون رای دهندگان و نظرسنجی کارگران مجبور به قرار گرفتن در معرض خطر به coronavirus برای رای دادن به یک نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری و زمانی که مسابقه است که در اصل بیش از وکلا برای وزارت امور خارجه روز جمعه گفت.

نوشته شده استدلال بودند ظ توسط دادستان کل Letitia جیمز ارشد و دستیار وکیل جودیت N. ول پس از یک قاضی دستور دولت شامل انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات حتی اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اساسا در حال اجرا unopposed.

2 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در منهتن برنامه ریزی شده شفاهی برای جمعه بعدی.

روز سه شنبه ایالات متحده در منطقه قاضی Analisa تورس گفت: آن را بر خلاف قانون اساسی بود برای از بین بردن دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پس از نمایندگان برای خارج نامزدهای برنی ساندرز و اندرو یانگ شکایت کرده است که انجام این کار تضعیف جایگاه خود در کنوانسیون دموکراتیک.

او اشاره کرد که یک اولیه برای رقابت در مسابقه در سراسر ایالت نیویورک اتفاق می افتد و ژوئن 23 به هر حال و گفت: دولت تا به حال به اندازه کافی زمان به شکل از چگونه با خیال راحت به انجام انتخابات.

اما جیمز و ول گفت: در مقالات خود را در زمینه اواخر جمعه که بیش از 4,600 اضافی انتخابات کارگران را مجبور به کار ریاست جمهوری اولیه در یک وضعیت که در آن سه انتخابات کارکنان که در حال حاضر مرده از coronavirus.

آنها گفت: بسیاری از انتخابات کارگران نیز باید مسائل مربوط به سلامت است که آنها را در معرض گاهی اوقات مرگبار بیماری است.

گفتند انتخابات شهرستان تخته در حال حاضر به شدت understaffed به دلیل کارگران با COVID-19 مربوط به مسائل و تخته نیز چالش های قابل توجهی در ایجاد به اندازه کافی امن رای دهی سایت در استخدام, حفظ و حفاظت از نظرسنجی کارگران است.

آنها گفتند: از بین بردن اولیه ریاست جمهوری بود و نه خلاف قانون اساسی است چرا که مجلس قانونگذاری ایالتی تغییر قوانین چند هفته پیش اجازه می دهد تا تغییر.

آنها همچنین اشاره کرد که ساندرز و بایدن مذاکره شد این موضوع از نمایندگان و به آنها گفت: ساندرز یا یانگ می تواند باقی مانده اند در این مسابقه اگر آنها می خواستند به در اصلی.

در مقالات وکلا گفت: 18 از نیویورک 62 شهرستان شامل تقسیم بندی مانند شهرها و یا انتخابات در مناطق که در آن هیچ انتخابات لازم خواهد بود بدون دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. و هفت شهرستان نیاز به هیچ انتخابات در همه.

پیام به دنبال نظر شدند با وکلای نمایندگان برای ساندرز و یانگ است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de