مسکو (AP) — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مشخص شده روز پیروزی سالگرد شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم در یک مراسم بین بردن آن معمول رژه نظامی و پمپ توسط coronavirus بیماری همه گیر.

پوتین روز شنبه در گل گذاشته و در آرامگاه سرباز گمنام فقط در خارج از دیوار کرملین و به یک آدرس کوتاه تجلیل از شجاعت و رنج ارتش شوروی در طول جنگ.

روز پیروزی روسیه است مهم ترین تعطیلات سکولار و در سال جاری رعایت شده است انتظار می رود به خصوص به دلیل آن است که در سالگرد 75 اما میدان سرخ رژه نظامی و یک توده صفوف به نام Immortal هنگ تعویق افتاده بودند به عنوان بخشی از اقدامات برای سرکوب از گسترش ویروس.

تنها بازمانده از معمولی نشان می دهد از قدرت نظامی بود و یک روگذر مرکزی مسکو 75 جنگنده و هلیکوپتر.

این مراسم اولین حضور عمومی در حدود یک ماه پوتین کار کرده است که از راه دور به عنوان ویروس در زمان نگه دارید.

اوباما در سخنرانی اش اشاره نمی کند ویروس — روسیه تقریبا 200,000 موارد تایید شده — و یا چگونه گسترش آن مسدود شده بود شهدای بودند که به یک اعتبار پروژه برای او.

اما او وعده داده است که کامل مراسم بزرگداشت می گیرد.

“ما به طور معمول به طور گسترده و رسما مناسبت سالگرد تاریخ آن را با کرامت به عنوان وظیفه ما به کسانی که رنج می برد به دست آورد و انجام این پیروزی به ما می گوید” او گفت:. “وجود خواهد داشت اصلی ما رژه در میدان سرخ و ملی مارس جاویدان نظام — راهپیمایی ما سپاسگزار حافظه و حل نشدنی حیاتی زندگی ارتباطی بین نسل.”

به شدت کاهش می یابد شهدای این سال در سمت چپ یک سوراخ در روسیه مدنی و عاطفی تقویم. جنگ که در آن اتحاد جماهیر شوروی از دست داده و حدود 26 میلیون نفر از جمله 8.5 میلیون سرباز تبدیل به یک قطعه اساسی از روسیه هویت ملی.

فراتر از استرن تشریفات از میدان سرخ رژه نظامی و کوچکتر راهپیمایی در دیگر شهرهای روسیه در سال های اخیر تبدیل شده اند در اعداد بزرگ برای جاودانه هنگ کروبی زمانی که شهروندان جمعیت خیابان نمایش عکس از بستگان که در جنگ مرده و یا تحمل آن است. مقامات روسیه به طور معمول قلم در انتقاد از ارتش سرخ را از اقدامات در این جنگ محکوم نظرات به عنوان تلاش برای “بازنویسی تاریخ است.”

آنلاین جایگزین برای کروبی در حال وقوع بود شنبه و بسیاری از مردم در حال انتظار برای نمایش بستگان’ عکس از خود در بالکن ها و پنجره ها در شب.

کامل رژه نظامی برگزار شد روز شنبه در مینسک پایتخت بلاروس است که اعمال محدودیت برای جلوگیری از ویروس ” با وجود به شدت رو به افزایش عفونت آمار و ارقام.

در یکی از آخرین حوادث VE روز بزرگداشت در غرب اروپا صورت گرفت که یک روز پیش در برلین نقطه عطفی دروازه براندنبورگ روشن شد اواخر جمعه.

عبارت “با تشکر از شما” در برابر یک پس زمینه آبی شد و پیش بینی شده بر روی این بنای تاریخی در زبان های فرانسوی و آلمانی.

در روز قبل از آن رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر توضیح داده شده 8 مارس به عنوان روز آلمان شد “آزاد” از دیکتاتوری نازی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de