دنور اقامت در خانه سفارش به پایان رسیده است اما رستوران ها و کافه ها هنوز هیچ تاریخ برای زمانی که آنها قادر خواهید بود برای باز کردن برای مصرف کنندگان/شام, در علاوه بر این به زمان گزینه ارائه برو و تحویل. در طول 8 مارس کنفرانس مطبوعاتی فرماندار Jared پلیس در اشاره eateries به طور بالقوه قادر به بازگشایی اطراف یادبود روز, اما هیچ تضمینی وجود ندارد که.

در ضمن رستوران نیست منتظر شنیدن آنچه که در قوانین یک بار خواهد بود که موسسات خود را در نهایت در کسب و کار. آنها در آینده با ایده های خود را و یک گروه فقط با ارسال نامه ای به شهردار مایکل هنکاک و اقتصادی جدید امداد و بازیابی شورای اصرار شهرستان اجازه می دهد تا بیشتر هوای صندلی در پیاده رو در کوچه ها و حتی در پارکینگ — به رستوران ها فرصتی برای خدمت به مشتریان بیشتر در حالی که هنوز رعایت اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها و ظرفیت محدودیت…هر آن ممکن است.

می گوید: دن:

بله بیایید خلاق و فضای بیشتری برای مردم به امن و لذت بردن از صحنه های بزرگ در اینجا!

می افزاید: جیم:

کاملا موافقم. تعطیل خیابان مانند Larimer یا خیابان در RiNo (و معادل در همه جا) و دادن فضا به این رستوران. جهنم آن چیزی است که باعث می شود مکان در ایتالیا و فرانسه جذاب است. ما باید انجام دهید که در اینجا بیش از حد. (و دائم!)

خواستار استیسی:

کمک به این رستوران یا ما خواهد بود تنها با ترک رستوران های زنجیره ای.

هشدار دن:

بین شهر regs و قصاص صاحبخانه تنها مطلوب زنجیره خواهد شد. پول پول پول جهانی به دور.

یادداشت جیمی:

وجود دارد بسیاری از قطعات در حال حرکت به نگه داشتن رستوران ها و سالن های زنده گذشته فقط به سادگی به ما اجازه می دهد به بازگشایی شده است. سالن های موسیقی باید مجاز به میزبان رویدادهای خارج از منزل و رستوران ها باید مجاز به اضافه کردن صندلی خارج از منزل: 25 درصد اشغال تنها اجازه خواهد داد که ما را به استخدام برگشت 25 درصد از کارکنان و پرداخت 25 ٪ از صورتحساب های ما, اگر ما خوش شانس هستند.

پاسخ بلیندا:

بسیاری از رستوران ها نمی بازگشایی در 25 درصد اشغال. راه آنها را به انجام آن در حال حاضر برای آنها بهتر است. من سخن گفته اند به بسیاری از صاحبان هفته گذشته و همه آنها احساس می کنید که حتی در 50 درصد اشغال آن خواهد شد یک کشش. این شهر در حال رفتن به یک نگاه جدید در رابطه با صحنه رستوران و چه کسی است که هنوز هم در اطراف به بازگشایی شده است. غمگین اما واقعی.

رایان پاسخ می دهد:

توقف bitching و سرزنش. به سادگی سعی کنید در یک راه حل. تصمیم ظرفیت. پس از انجام seatings به عنوان اگر آن شب سال نو. وجود یک صندلی در 2pm, 4pm, 6pm 8ساعت, 10pm…بسیار ساده است. پر کردن رستوران تمیز کردن رستوران را پر کنید ، رزرو…

اما پس از آن وجود دارد این از نیک:

ما نباید به مردم بهانه ای برای جمع آوری در شماره یک در هر مکان به خصوص به مصرف الکل است. اعلام ورشکستگی و راه اندازی مجدد کسب و کار خود و زمانی که درمان یافت می شود. من می دانم که سخت است اما هیچ چیز عادلانه در مورد یک بیماری همه گیر.

شمارنده کریس:

شما می دانید چه خواهد بود حتی بیشتر smokin’ hot? این عالی خواهد بود اگر مردم در واقع می تواند کار کند و ما در واقع می تواند به ناهار خوردن در و ما در واقع می تواند از طریق این ویروس با یک اقتصاد در طرف دیگر. این نیست 1918.

و لی نتیجه گیری:

من نمی دانم که در آن من می خواهم بدون مردمی در صنعت خدمات! غذای بیرون تا ضربه میله برای یک ساعت یک مبارک…این چیزی است که نگه می دارد تا من آنچه که من واقعا لذت می برند و من از هر کس درگیر در ساخت این اتفاق می افتد.

من انجام بهترین من در طول این زمان استرس زا به ادامه حمایت از کارخانه های لبنی محلی و رستوران ها به عنوان آنجا که ممکن است.

در نامه خود به شهردار در مورد مطلب فضای در فضای باز برای رستوران ها و پشتیبانی از برنامه بنویسید:

“هنگامی که ما شروع به با خیال راحت بازگشایی رستوران ها نه تنها ما نیاز به شروع در ظرفیت محدود اما ما می دانیم که جامعه ما باید اعتماد به نفس بیشتری در ایمنی فضای باز در فضای باز ناهار خوری. این یک موضوع ساده ریاضی است. با در بیشتر از نیمی از ظرفیت داخل خانه—شاید, کمتر, نقاشی با آبرنگ روی گچ است که نام بازی است که اجازه خواهد داد که رستوران ها و موسسات نوشیدن از همه راه راه و طعم برای زنده ماندن با آنها را با اعطای دسترسی در ماه های گرم به عنوان بسیاری از میز و صندلی به عنوان امکان پذیر است. ما بر این باوریم که با استفاده از پارکینگ, پیاده رو, فضاهای پارکینگ و در برخی از موارد مصرف فضا در خیابان های محلی برای نشستن و خرده فروشی در تجارت است و یک فرصت برای حمایت از این موسسات و اجازه می دهد که جامعه به لذت بردن از آنها را با خیال راحت. در جهت موسسات قادر به باز کردن و در بسیاری از موارد زنده ماندن پاسیو/مشروب مجوز/صندلی در فضای باز قوانین نیاز به تاسیس تقریبا بلافاصله. این می تواند اتفاق می افتد در دنور بر اساس پیشنهادات از کلرادو انجمن رستوران و آن را به عنوان در شهرستانها در سراسر جهان. ما از شهردار و تیم او به ساختار قوانین به منظور ایجاد این عملیاتی قبل از پایان ماه. رستوران نیاز به قادر به دفعات مشاهده شده در آن اتفاق می افتد در چند هفته آینده.”

خواهد رستوران قادر به بازگشایی توسط یادبود روز ؟ به کجا می خواهد برود ؟ ارسال نظر و یا ایمیل editorial@westword.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de