دنور اقامت در خانه سفارش به پایان رسیده است اما این شهرستان است که دقیقا کسب و کار به عنوان معمول است. این فروشگاه که می تواند بازگشایی در حال انجام این کار تحت سخت قوانین ایمنی و رستوران ها, کافه ها و سالن ها هنوز بسته است. هیچ کمپینگ در پارک کلرادو و نه تنها همه سنگ قرمز را نشان می دهد لغو طریق ژوئن شما نمی توانید ببینید که دنور پارک کوهستان در همه.

شما می توانید خانه خود را ترک کنند اما آنچه که شما در پیدا کردن بیرون ؟ و آنچه را شما از دست ندهید, در مورد قبل از همه گیر دنور?

خوانندگان در حال حاضر می دانیم آنچه که آنها از دست رفته است. می گوید: برایان:

دقیقا آنچه را که شما در تصویر (اما نزدیک به میانه ردیف 20).

یادداشت متی:

آزادی.

ارائه می دهد David:

غروب آسمان آبی و هنر زندگی است.

نشان می دهد تامی:

ورزشی.

ارائه می دهد ویکی:

آلودگی هوا.

می افزاید: Rose:

بسیاری از اتومبیل. هورا.

نظرات تریستان:

مسخره ترافیک در I-25.

می گوید: Eliza:

رانندگان خوب. دو نفر تقریبا به من رسید ظرف مدت ده دقیقه از یکدیگر, ‘علت آنها را فراموش کرده و قوانین از جاده ها است. آن بد بود اما در حال حاضر آن را وحشتناک است.

پاسخ اریک:

خانواده خیلی زیبا هستند. ترافیک — سه راهی hee. آلودگی هوا – hee hee. صبر کنید تا زمانی که نیمی از کسب و کارهای کوچک در مترو دنور ، سپس آن را نمی خواهد بود تا خنده دار.

مایک می پرسد:

اگر شما در خانه مانده چگونه شما می دانید اگر هر چیزی ناپدید شد ؟

Robb پاسخ:

لطفا…هیچ کس در واقع در خانه مانده و در طول این گه. شاید برای هفته اول اما پس از آن مردم نمی تواند آن را اداره کند و رفت و هم بزنید و اعتراض نمی ارزشمند خود را قطع مو….

است Robb درست است ؟ قضاوت از خیابان های خالی آن را قطعا به نظر می رسد که بسیاری از مردم شده اند و ماندن در خانه.

چه خواهد شد شما در این روز برای اولین بار پس از اقامت در خانه سفارش به پایان رسید در دنور و اکثر مترو شهرستانهای? چه چیزی شما را برای شما آرزو می تواند انجام دهد ؟ ارسال نظر و یا ایمیل editorial@westword.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de